Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

ATHENA MY WAY Kendi Yolumda Enstrümantal Fon Müzik Benim Yolum Piyano Kemençe MyWay Ecnebi Pop O Ses

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Yabancı Müzikleri Piyano ve Kemençe Sesleri ile Dinlediniz mi?.
Piyanist Güneş Yakartepe, " My Way - Benim Yolum Frank Sinatra " Şarkısını Piyano Piyano çaldı ve Klasik Kemençe ona eşlik etti.
Enstrümantal Yabancı Pop Müzikleri Piyano Serisi: 8
Çok sevilen parçayı Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar...

Athena Kendi Yolumda & My Way şarkı sözleri

Hayat bu kadar mı?
Bence değil bir kaç sözüm var..
Biraz senin gibi yıkılmayan duvarları var..
Bazen esinsindir bazen uzak yakınlarım var..
Ben , ben böyleyim kendi yolumda..

Bırak tutma beni..
Kaybetsem de üzülmem asla..
Ne boş kaygılarım..
Korkma bana hiçbir şey olmaz..
Yanlış doğru gibi eksik kalan birkaç satırsa..
E ben, ben böyleyim kendi yolumda..

Hayat benim her anımı yaşadıkça sevesim var
Aldırmam hiç yağmurlara
Benim güzel hatalarım var
Bir an bile vazgeçmedim kendi yolumdan

Değer saklanma hiç..
Geçer zaman böyle de geçer..
Ya sev ister vazgeç..
Beklentiler sadece üzer..
Ayrı dünyalarda farklı farklı kafalarda..
Ben, ben böyleyim kendi yolumdan..

Hayat benim her anımı yaşadıkça sevesim var
Aldırmam hiç yağmurlara
Benim güzel hatalarım var
Bir an bile vazgeçmedim kendi yolumdan
Siz de yardım etmek istiyorsanız ya da çeviri yarıda kalmışsa, çalışmaya katılan kişilerle iletişime geçip, sayfanın durumunu onlara sorabilirsiniz. Sayfanın geçmişine baktığınızda, sayfa üzerinde çalışma yapanları görebilirsiniz. = Jersey City, New Jersey, Birleşik Devletler | Çalgı = Vokal | Tarz = Rock Pop | Meslek Şarkıcı Aktris Yazar | Etkin yıllar = 1961–günümüze | Plak şirketi İlişkili hareketler Notable_instruments Nancy Sandra Sinatra (d. 8 Haziran 1940), ABD'li şarkıcı ve aktris. Şarkıcı ve aktör Frank Sinatra'nın kızıdır. 1966 senesinin sevilen şarkısı "These Boots Are Made for Walkin'" ve Cher'in "Bang Bang " parçasını tekrar yorumlaması ile akıllarda kalmıştır. Daha sonra bu yeniden yorumlama Quentin Tarantino'nun Kill Bill filminin açılış müziği olarak kullanıldı. Onun diğer popüler kayıtları içerisinde "Sugar Town",Fakat ilk başlarda sadece Avrupa ve Japonya'da başarı yakaladı. Sonra ünü kıtalar ötesine geçecek liste başı hiti "These Boots Are Made for Walkin'" parçasını yayınladı. Bu şarkı onu kışkırtıcı gösteriyordu ama stili iyi huyluydu, ve popülerlik kazandı ve böylece go-go boots ayakkabı modellerine de popülerlik kattı. Sinatra uzun tüylü elbisesi ve altı genç üst giysisi sıkı, go-go botları olan mini etekli kadınla müzik klibinde yer alıyor. Şarkı Sinatra'nın birçok hitini yazan ve prodükte eden ve bazı parçaları onunla seslendiren Lee Hazlewood tarafından yazıldı. Bu düetlerin içinde "Some Velvet Morning
Tümü: " şarkısı da bulunur. isimle listelerde başarı yakaladı. Bunların başrolünde bir aranjör ve orkestra şefi olan Billy Strange vardı. 1967 senesinde, babası Frank Sinatra'nin eşi olarak ikinci bir numaraya yükselen teklisi "bağlantılar Nancy Sinatra resmi ağ sayfası * Official Nancy Sinatra Myspace Page İkinci Dünya savaşı sonrasındaki Doğu Avrupa bugünkü Doğu Avrupa'dan çok farklıydı. Bu statü, savaşın sona erdiği 1945 yılından 1990'lı yılların başına kadar devam etti. Hakim güç, Rusya ve hâkim rejim, Marksist sosyalizmdi. Rusya'nın siyâsî hâkimiyeti, iki siyâsî yapılanmaya yol açmıştı:
1. Rusya Doğu Avrupa ve Asya'da 14 ülkeyle birlikte merkezi yönetimi çok güçlü bir tür federasyon kurmuştu. Bu birliğin adı Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği ya da kısaca Sovyetler Birliği idi. Diğer birlik cumhuriyetleri şunlardı: Ukrayna, Belarusya, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan, Estonya, Litvanya, Letonya ve Moldovya. (Son dört ülke İkinci Dünya savaşı sonrasında Sovyetler Birliğine katılmıştı.
ATHENA MY WAY Kendi Yolumda Enstrümantal Fon müzik Benim Yolum Piyano Kemençe MyWay Ecnebi Pop O Ses ATHENA MY WAY Kendi Yolumda Enstrümantal Fon müzik Benim Yolum Piyano Kemençe MyWay Ecnebi Pop O Ses Türkiye Sound Track Scores Söz Videos Free Best Müzik Popüler Program Özel Yeni Üyelik Akademi Rehber Standart Yüksek Kalite Film Müziği Sazı Sazları Frank Sinatra Caz Dinle Mp3 Tab 2010 Yep Yeni Albüm Sene Jaz Klasik Kemençe En Iyi Müzik Filmleri Beyazperde Kemence Kalite Hit Süper Şarkı Nota Yabancı Unutulmaz Akorlari Şarki Nota Bedava İndir Aşk Enstruman Müzik Sinema Full HD İzle Vip Hd Romantik Duygulu Piano Amerika Yol Piano Şarkı

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS