Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

ÇAĞRI Film Müzik Dini Yabancı Sinema Piyano Solo

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ÇAĞRI (The Message) Film Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Dini Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack
ÇAĞRI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano Solo ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " ÇAĞRI (The Message) İslamiyet'in Doğuşu " Sinema Filmi Tema Müziğini Keman eşliğinde Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve beğenilen İslam Dini Film Klasik En meşhur ve Sevilen Tema Müziği.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler..
Film vardır izlenir, film vardır yaşanır, film vardır yaşatır, film vardır İnsanı mest eder. Çağrı filmi bence böyle dört dörtlük bir filim.
fakat bir film de vardır ki, kişi onu her izlediğinde hislenir, bir ders çıkarır ve filmde oynayan bazı yüce ruhlu karakterlerle ruhunda bir birliktelik kurar. Hani bazı filmler vardır ya bittiğinde etkisinden kurtulamazsınız ve kesinlikle 10 üzerinden 10 luk filmlerdir bunlar ve gerçekten içerisinde bir çok ders alınması gereken şeyi barındıran başyapıtlardır işte "Çağrı" da bu başyapıtların en önemlilerinden biri. İslamiyet'in doğuşunu en gerçekçi ve etkileyici biçimde anlatan eşsiz bir yapıt.. İmkanlar dahilinde ya da çekildiği zamana göre demiyorum gelmiş geçmiş en kaliteli ve seyri en güzel, Müslümanlığın doğuşunu anlatan mükemmel bir film. Ne de güzel anlatılmış sevgili Peygamberimizin ne sevilen bir kişi olduğu. Kostümleri, tarihi dokusu, müzikleri ve verdiği mesaj mükemmel.. Ayrıca
Çağrı Müziği Bence Dünyada ki En Güzel İslam Dini Müziği. Çok Etkili ,Hoş Ve Duygulu. İnsanı Derinlere Götürüyor. Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür. Filmin Başarısındaki Payı Bence Çok Büyük. İşallah Böyle Büyük Film Yapıtlarına Ve Enteresan Film Tema Müziklerine Yine Rastlarız. Bu Sefer Böyle Güzel Bir Filmin Müziği Bir Müslüman Gençe Nasip Olur .
Peygamber Muhammed'in hayatını ve İslam'ın doğuşun anlatan, Çağrı film'inin müziklerini Fransız müzisyen Maurice Jarre, İngiliz Flarmoni orkestrası ile birlikte yapmıştır. Maurice Jarre bu film müziği ile Akademi Ödülleri 'ne aday gösterilmiştir.
ÇAĞRI (The Message) Sinema Film Müziği Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Film Özeti 6. yüzyılda Mekke'de geçen filmde şehir ileri gelenlerinin Mekke'yi köleliğin alkol ve uyuşturucu gibi maddelerin pençesinde yönettiği anlatılıyor. Kız çocukların yeni doğduklarında diri diri gömüldüklerinin anlatıldığı acımasız bir dönemde geçiyor. Böyle karanlık bir çağda Hz. Cebrail tarafından ziyaret edilen Hz.Muhammed, insanları tek bir Tanrı'ya tapmaya davet ediyor ve şehre hükmedenlerin vahşi metodlarına karşı çıkıyor.
Hz. Hamza rolünde izleyiciyle buluşan Anthony Quinn, bu film ve daha sonra rol alacağı Çöl Aslanı Ömer Muhtar filmleriyle Türkiye'de ve Müslüman ülkelerde büyük bir seyirci kitlesi tarafından tanındı.
Vizyon Tarihi: Yapımı : 1977 - Kuveyt ,  Fas ,  Libya ,  Lübnan ,  İngiltere Tür : Biyografi ,  Dram ,  Macera ,  Tarih Süre: 177 Dak. Yönetmen 1 Çağrı Filmi Piyano Solo Piano FULL İzle Dini Film Çağrı Türkçe Dublaj HD İzle İlk Ünlü Mesagge Mesaj Cagri İslamiyetin Doğusu Yabancı Sinema Meşhur Cagrı Akustik Piyanist Solist Tek Başına Yalın Sound Müzik Eser islami Soundtrack Ana Esas Kılınç Tema İlahi lılıç zafer savaş Şarkı islam Hazreti Peygamber Efendi Hamza Kılıçı efendimiz Çağrısı son gerçek gerçeğe hakikat ÇAĞRI Film Müzik Dini Yabancı Sinema Piyano Solo
Yabancı Sinema, Piyano Solo, Ar Risalah, Çagrı, The Message, DVD CD Yönetmen Mustafa Akkad Yapımcı Akad Senarist Oyuncular Anthony Quinn main Theme Ana Teması Maurice Jarre Görüntü yönetmeni Kurgu Dağıtıcı Yapım yılı ABD Süre dakika Dil İngilizce Arapça Bütçe Hasılat bağış Alt yazı Dublaj tek parça En Çok izlenen Meşhur adı Arap versiyonu Çağrılar aynı anda Türkiye bu film patlama Yaklaşık bir yıl vizyon İslamiyet Doğuş Özgün adı Akad En güzel islam Din JENERİK MÜZİK Orjinal Ana Tema Şarkı

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS