Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

ÇAĞRI Film Müzik - Yabancı Sinema Jenerik Müziği

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ÇAĞRI (The Message) Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Dini Soundtrack Musiki.
ÇAĞRI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " ÇAĞRI (The Message) İslamiyet'in Doğuşu " Sinema Filmi Tema Müziğini Keman eşliğinde Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve beğenilen İslam Dini Film Klasik En meşhur ve Sevilen Tema Müziği.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.

ÇAĞRI (The Message) Sinema Film Müziği Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Peygamber Muhammed'in hayatını ve İslam'ın doğuşun anlatan, Çağrı film'inin müziklerini Fransız müzisyen Maurice Jarre, İngiliz Flarmoni orkestrası ile birlikte çölde bir çadırda tek başına 2 ay kalarak yapmıştır. Bu film için Suriyeli yönetmen Mustafa Akkad, Maurice Jarre'ye yeni çekeceği Çağrı filminin müziklerini kendisinin yapmasını teklif edince, Jarre Çölün atmosferini ruhunun derinliklerinde hissetmesi gerektiğini, ve bu yüzden kendisinden başka hiç kimsenin olmayacağı, son derece sessiz bir mekân ayarlaması gerektiğini, ve bunun yanında İslâm tarihini anlatan kitapları da, kendisine getirtmesini istemişti. Maurice Jarre bu film müziği ile Akademi Ödülleri 'ne aday gösterilmiştir.
Orijinal Film Müziği: Çağrı Mohammad, Messenger of God Orijinal Film Müziği Maurice Jarre soundtrack Yayımlanma Tarz Film müziği, Soundtrack Süre Şirket Silva America Yapımcı Maurice Jarre Film hem Batılı,hem Doğulu oyuncular tarafından iki defa çekilmiştir.
Ç2 0 Keman Yok Yan Çağrı flim orjinal müziği soundtrack music Çağrısı filmi orjinal müziği Original soundtrack music of The Message Dini İslami Filmler SoundTrack Theme En Güzel Cagri Cagrı Özgün adı The Message Mustafa Akkad İslamiyetin doğuşu.Yaklaşık sonuç Maurice Jarre Çağrı, Film müziğinin bestecisi Şarkılar, albümleri ve genel bakış bildirim
ÇAĞRI Film Müzik – Yabancı Sinema Jeneriksel Müzikler
ÇAĞRI, Film Müzik, Yabancı Sinema, Jenerik Müziği, Maurice Jarre, Anthony Quinn, The Message, mesaj, Piyano ve Keman, Violin Yaylılar Yaylı Enstrüman Aleti Dini Dinsel İslam İman İlahi Gizli Yan Çağrısı Çağrıları Flim Orjinal Sound Soundu Sesi Sesleri Music Çağrılar Filmi Music Of Mesage Dini İslami Filmler Soundtrack Theme En Güzel Cagri Cagrı Ülke Türkiye Dili Türkçe Name Nağme DVD Kapağı Yönetmen Mustafa Akkad Yapımcı Senarist Oyuncular Müzik Akad Amerika Yapımı Arapça Bütçe Hasılat İmdb, Not Puan Imdb

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS