Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

CESUR YÜREK Sinema Film Fon Müzik Piyano Ve Keman

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

CESUR YÜREK - BRAVEHEART Mel Gibson Sinema Müzikal Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Ezgisi
CESUR YÜREK - Sinema Filmi We Go Together Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " BRAVEHEART Mel Gibson " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstruman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
GREASE Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Filmin müzikleri, Titanik’in de soundtrack’ini yapan James Horner tarafından hazırlandı ve Londra Senfoni Orkestrası tarafından kaydedildi. İlk soundtrack’in çok başarılı olması üzerini Horner 1997’de More Music from Braveheart (Cesur Yürek’ten daha fazla müzik) adıyla ikinci bir soundtrack yaptı. Uluslar arası ve Fransızca versiyonları da yayınlandı. Orijinal albüm filmdeki önemli sahnelerden alınan 77 dakikalık müziği içermektedir.
Cesur Yürek; (İngilizce: Braveheart) Mel Gibson'in yönettiği ve başrolünü oynadığı tarihî, yarı kurgusal film. William Wallace'ın hayatını anlatır. Film Türkiye sinemalarında yıllarca gösterilerek bir rekora imza atmıştır. 1996 yılında 10 dalda Oscar'a aday olan yapım, yönetim, görüntü yönetimi, efekt, makyaj ve en iyi film dallarında ödüle layık görülmüştü.

27 CESUR YÜREK - BRAVEHEART Mel Gibson Sinema Film Müziği Piyano Ve Keman GREASE Yabancı Film Müzikleri Enstrümantal Fon Müziği Serisi Müziki Şarkı Imdb Tuşlu Piano Yaylı Çalgı Amerikan Baş Rolleri İskoçya Kemanları Piyanolar Org İngilizce Çeviri Yap Bölümü Bağımsızlık Özgürlük İngiliz İskoç Amerika Asker İngilizce Savaş Macera Süper Brave heart Özel Ders Hoca Kurs Satılık Kiralık Dinle İndir Programı Oyun Öğren Çal Piyanosu Karaoke Melodi Filmler Muzik Muzık 10 dalda Oscar Oskara Oskar aday olan yapım yönetim görüntü yönetimi efekt makyaj ve en iyi film dalları ödüle layık Slogan Aynı Adı Filmi Içindekiler ödül Kredi 2 Arka Plan 3 Yılında tarihî, yarı kurgusal film rekora imza BRAVE HEART kalp CESUR YÜREK Sinema Film Fon Müzik Piyano ve Keman violin CESUR YÜREKi Sinema, Film Müziği, Piyano ve Keman, Yabancı, Film Müzikleri, Enstrümantal, Fon Müziği, Serisi Müziki Kral İskoç İskoçya Şarkı Imdb Tuşlu Piano Yaylı Çalgı Mel Gibson İskoçya İngilizce Çeviri Yap Bölümü Bağımsızlık Özgürlük İngiliz İskoç Asker Savaş Macera Süper BRAVEHEART Oyun Öğren Çal Piyanosu Karaoke Melodi Filmler Muzik 10 Dal Oscar Oskara Oskar Aday Olan Yapım Yönetim Görüntü Yönetimi Efekt Makyaj Ve En İyi Film Dalları Ödüle Layık Slogan Aynı Adı Filmi Içindekiler Ödül Kredi Arka Plan 3 Tarihi Yarı Kurgusal Film Rekora İmza Savaş Onur sound akustik çal piano jenerik music

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS