Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

DİLA HANIM Yeşilçam Yerli Film Müzik Sinema Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

DİLA HANIM Yerli Türk Film Müziği - JENERİK FİLM MÜZİK Yerli Yeşilçam Ünlü Sinema Klasikleri
DİLA HANIM Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Solo Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " DİLA HANIM " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Arka Fon da Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Dizi Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
En Güzel ve Beğenilen Ünlü Klasik Yeşilçam Film Tema Müziği.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler.
DİLA HANIM Sinema Film Müziği Konu ve Jenerik Müzikleri Hakkında Bilgi
DİLA HANIM Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce de Unutulmaz Film Müziklerini Yapan Cahit Berkay'ın imzası taşır.
1970'den Bu Yana 160'in Üzerinde Başarılı Film ve Dizi Müziğine İmzası Olan Üstad Cahit Berkay'ın Moğollar Grubuyla Beraber Dila Hanım Film Müziklerinde Sizlerle Paylaştım. Kendisine Hayranlıktan bayılyorum, Varlığını, MÜZİĞİNİ Saygıyla Selamlıyorum ve şunları yazmak istiyorum.
Harika Dizi ve Yeşilçam Film Müzikleri Besteleri İçin Değerli Müzisyen Cahit Berkay'a Tekrar tekrar Çok Teşekkürler Ederiz..
Cahit Berkay'ın Bestelerini Piyano İle Çalmak da Ayrıca Harika Bir Duygu. Süper bir haz veriyor. Parmaklar sihirli bir şekil de tuşlara hayat veriyor. Süper Besteleri İçin Onu Çok Seviyorum. Bize, Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Cahit Berkay Abisine Sevgi ve Saygılarını Sunar. Ayrıca Ispartalı hemşerim, memleketlim olduğu içinde daha da gururlanıyorum. Allah Bana İşallah onunla tanışmak, çalışmak, çalmak nasip eder.
Yeşilçam Filmleri Cahit Berkay’la daha da Muhteşem, unutulmaz ve güzel olmuştur. Müziği ve Besteleri ile Türk Sinemasına değer Katmıştır. İyi ki Varsın...
Dila Hanım, Orhan Aksoy'un yönettiği, Safa Önal'ın senaryosunu yazdığı 1977 yapımı Türk filmi. Filmin yapımcısı İrfan Önal'dır. Filmin başrol oyuncuları Türkân Şoray ve Kadir İnanır'dır.
Yönetmen Orhan Aksoy Yapımcı İrfan Ünal Senarist Safa Önal Hikâye Necati Cumalı Oyuncular Türkân Şoray Kadir İnanır Erol Taş Müzik Cahit Berkay Görüntü yönetmeni Kaya Ererez Stüdyo Erler Film Cinsi Sinema filmi Türü Dram, Duygusal Renk Renkli Yapım yılı 1977 Çıkış tarih(ler)i 1 Ocak 1978 Ülke Türkiye Dil Türkçe
Dila Hanım (film) ''Dila Hanım'', Orhan Aksoy'un yönettiği, Safa Önal'ın senaryosunu yazdığı 1977 yapımı Türk filmidir. Filmin yapımcısı İrfan Önal'dır. Filmin başrol oyuncuları Türkan Şoray ve Kadir İnanır'dır. Türkan Şoray ; 28 Haziran 1945'de İstanbul’da doğdu. Babası Halit Şoray devlet demir yollarında memur, annesi ev hanımıydı. Maddi imkanların kısıtlı olduğu bir ailede dünyaya geldi. Kadir İnanır ; (15 Nisan 1949; Fatsa, Ordu), Türk sinema oyuncusu, yönetmen. DİLA HANIM Yeşilçam Yerli Film Müzik Sinema Piyanosu Türk Sineması Müzikleri DİLA HANIM Yeşilçam Yerli Film Müziği Sinema Piyano Solo Beste Cahit Berkay Oyuncular Türkan Şoray Kadir İnanır Kız Kadın Hanımı Bayan Ağa Hanımlar Bestekar Kadını Solo Sound Müzik Şarkı Türkü Eser Yönetmen Orhan Aksoy Yapımcı Senarist Hikaye Oyuncular Türkan Şoray Kadir İnanır Müzik Görüntü Yönetmeni Stüdyo Erler Film Cinsi Filmi Türü Dram Duygusal Renk Renkli Yapım Yılı Çıkış Tarih Ülke Türkiye Dil Türkçe İle Çalmak Ayrıca Harika Bir Duygu Süper Bir Haz Parmaklar Sihirli Bir Şekil De Tuşlara Hayat Veriyor Süper Besteleri Akustik Piyanist

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS