Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

DİRİLİŞ Ertuğrul Osmanlı Film - Jenerik Müzikleri

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

DİRİLİŞ ERTUĞRUL Jenerik Müziği (Osmanlı Dizi Film Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ile Keman Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " DİRİLİŞ ERTUĞRUL Gazi " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Keman Eşliğinde Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Güzel Yorumlar ve Eleştiriler Bekliyoruz

DİRİLİŞ ERTUĞRUL Gazi Dizisi Konusu ve Müzikleri Bilgi
TRT1’in en iddialı dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul Osmanlı Devletinin kuruluş hikayesini ele alıyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç’in yer aldığı dizide Osmanlı’nın kuruluşa giden yolda Ertuğrul Bey’in yaşadıkları anlatılıyor. TRT 1’in çok yüksek bir bütçe ile çektiği dizi son zamanların en büyük dizi projelerinden biri olma özelliğini de taşıyor.
Çekimleri Beykoz’da bulunan Kundura Fabrika’sı ve Riva’da inşa edilen Osmanlı dönemini yansıtan sette yapılan dizi 13. Yüzyılda geçiyor ve Osmanlı Beyliğinin Tapınak Şövalyeleri ve Moğollar ile olan mücadelesini işliyor.
Diriliş Ertuğrul Jenerik Müziği Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner ve Serdar Gökhan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisinin jenerik müziği dinle ve videosunu izle TRT dizisi Diriliş Ertuğrul'un jenerik şarkısı, enstrümental, tamamı videosunu dinle.
23 Diriliş Piyano Keman Violin Yaylı Enstruman ailesi Telli yaylı Çalgı Enstruman Trt Sezon Yeni Piyanist Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Kanal Dinle, Klip İzle TRT 1'de yayınlanan başrolü Diriliş Ertuğrul Osmanlı Film Müzik – Jenerik MüziğiDİRİLİŞ Ertuğrul Osmanlı Film - Jenerik Müzikler DİRİLİŞ ERTUĞRUL, Film Müzik, Osmanlı müzikleri, Film Yabancı Sinema, Jenerik Müziği, Piyano ve Keman, Violin Yaylılar Yaylı Enstrüman Aleti İlahi Gizli Orjinal Sound Soundu Sesi Sesleri Music Diriliş Ertuğrullar Filmi Ülke Türkiye Dili Türkçe Name Nağme DVD Kapağı Not Puan Imdb Telli yaylı Çalgı Enstruman Trt Sezon Yeni Piyanist Jenerik Çıngıl Fragman Film Dizi Müziği Filmi Müzik Kanal Türk Devlet Doğuşu Filmi Giriş Devlet oba kayı halep Süleyman şah

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS