Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Dizi Jenerik Müzik ARAMIZDA KALSIN Enstrümantal Tema Film Müziği Star Tv Piyano Klasik Kemençe

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ARAMIZDA KALSIN Dizi Jenerik Müzik ( Orjinal Film Müziği ).
Film Giriş Jenerikleri Akustik Piyano ve Klasik Kemençe ile Çok Seveceksiniz
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " ARAMIZDA KALSIN " Star Tv Televizyon Dizisi Tema Müziğini Akustik Piyano ile Çaldı.
Genç Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz.
ARAMIZDA KALSIN StarTv Dizisi Bilgisi
Gaziantep'te yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Yadigar'ın hayatı, 12. evlilik yıldönümünde değişir. Kocası Halil'in onu aldattığını öğrenir ve çocukları Yaren ve Yunus'u da alarak babasının evine gider. Orada da üvey annesi tarafından istenmediğini anlayan Yadigar, geçmişi yad etmek için annesinin eski sandığını kurcalar ve bir mektup bulur. Annesinin ona emanet bıraktığını, emaneti verdiği kişiye; ona ve Yadigar'a sahip çıkmasını ister.Yadigar hiç boş durmadan annesi Refika'nın süt kardeşi Hüsne'ye bıraktığı emanetin peşine düşer. Emaneti saklayan Hüsne ve Bahattin Celepoğlu'nun tek derdi ise, batmak üzere olan et lokantalarını kurtarmaktır. Hüsne umudunu yıllar önce İtalya'ya gitmiş şef olan erkek kardeşi Civan'a bağlar. Civan İstanbul'a dönecek, lokantanın başına dönecek ve nihayet Hüsne ve Bahattin'e rahat nefes aldırabilecektir. Bir tarafta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, diğer tarafta binbir zorlukla eve getirdikleri Civan... İşte bundan sonra Celepoğlu ailesi için her şey değişir. Dertler, bundan sonra ailenin peşini bırakmayacaktır.
45 2 Aramızda Kalsın Ara Aramız Kalsın Jenerik Film Müziği Star Tv Piyano Klasik Kemençe Dizi Filmi Eğitim Program Reklam Aktüalite Belgesi Çizgi Milli Ulusal Tüm arası Format Yeni Bölüm Hikaye Künye Bölümler Fragmanlar Özel Klipler Oyuncular Foto Galeri Haber Özetler Diziler Bölüm Fragmanı Tür Dram, Aşk Senarist Yayın bilgileri Kanal Star TV Yayın tarihi 19 Eylül 2013 – 22 Ocak 2015 Durumu Sona erdi.
Dizi Jenerik Müzik ARAMIZDA KALSIN Enstrümantal Tema Dizi Film Müziği Star Tv Piyano Klasik Kemençe Enstrümantal müzik, Aramızda Kalsın, Jenerik, Film Müziği, Star Tv, Piyano, Klasik, Kemençe, Dizi, Filmi, Eğitim, Program, Reklam, Aktüalite, Belges, Çizgi, Milli, Ulusal, Tüm, YouTube Ara, Aramız, Kalsın, Tema, teması,Fon, Karaoke, Giriş, Şarkı , Piyanolar, piyanosu, Eğitim, Program, Reklam, Sezon, Sayısı, 2, Bölüm, Liste, Yapımcı, Mekân, İstanbul, Türkiye, Gösterim, Süre , Dakika, Yapım, Şirket, Yayın, Bilgi, Kanal, Türkçe, Yayın, 2015,Durum, Yayını, Orijinal, Çıngıl, Fragman, Sinema, Biyografi, Moda, Şarkı, Spor, Diziler, Televizyon

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS