Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Dizi Müzik KARA EKMEK Jenerik Piyano Cajon Perküsyon Düet

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARA EKMEK Dizi Jenerik Müzik ( Film Tema Müziği ).
Film Giriş Jenerikleri Akustik Piyano ve Cajon Vurmalı Çalgılar Perküsyon Ritm Ritim Saz Aleti ile Çok Seveceksiniz
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " KARA EKMEK " ATV Televizyon Dizisi Tema Müziğini Akustik Piyano ile Çaldı.
Piyano Kajon Ritim Saz Aleti ile Düetleri Serisi
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler.

KARA EKMEK ATV Dizisi Konusu ve Bilgi
"Kara Ekmek" sıra dışı hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi derinden etkileyecek. Hayri Aslan'ın sahibi olduğu Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini ise Taner Akvardar'ın yaptığı "Kara Ekmek," kalbinde kötülük olanın kaderinde mutluluk olamayacağını, iyinin de kaderini aşkla çizeceğini anlatıyor. Modern masal tadındaki senaryosuyla dikkat çeken dizide Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, gibi oyuncular rol alıyor. Dizinin konusu ise şöyle: Mine (Elif Can Ongurlar) ve Asiye (Özlem Yılmaz), İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde parasız, sevgisiz, umutsuz yaşamaya çalışan iki kız kardeştir. Asiye, hamile kaldığı sevgilisini bıçaklamak zorunda kalır ve bu olaydan sonra onlar için kaçmaktan başka çare kalmaz.
İKİ KIZ KARDEŞİN YOLCULUĞU Kardeşler, bu yolda korkunç bir cinayete tanık olur. Bir genç kız hayatını kaybederken, eski kaderini ve kaçmaya çalıştığı ne varsa da peşinden sürükleyen Asiye, bir başkasının kimliğinde yeniden doğar.
28 Kara ekmek Cajon Vurmalı çalgılar müzik aleti uygun fiat taksit alış veriş nedir seçenek sahibinden Kajon fiyat nasılKara Ekmek Dizi Jenerik Müziği Dizi Müzikleri Dizi Müz net Etiketler Dinle KaraEkmek download mp3 free Music Zil Sesi Akıllı Telefonlar Tabletler Saatler önce Kanal D'de yayını mobil zil sesi melodisi Kara Boyut Son Versiyon Piyano Gün Jenerik Muzigi Şarkıcı Şi Yazı Günü Arkadaş Bu Ay hafta gün Sonu Orijinal Dizi Piano Kajonlar Ritimi Sazları Aletleri ile Düetleri Cajonuu Vurmalılar Çalgıları Perküsyonlar Ritm Turkuvaz Medya Grubu Sahibi en son Çalık Piyano Kajon Ritim Saz Aleti ile Düetler Cajon Vurmalı Çalgılar Perküsyon Ritm Dizi Müzik KARA EKMEK Jenerik Film Müziği Piyano Cajon Perküsyon Düeti Dizi Müzik, KARA EKMEK, Jenerik, Film Müziği, Piyano, Cajon, Perküsyonu, Düeti Uygun Fiat Taksit Alış Veriş Nedir Seçenek Sahibinden Kajon Fiyat Nasıl Piyano Düeti Vurmalı Perküsyon Ritm Ritim Saz Sazı Cajonlar Çalgılar Enstruman Kajon Vurma Perküsyon Alet Çalgı Düeti Müzik Aleti Enstrümanları Aletleri Piyano Fiyat Jenerikler Jeneriği Müzisyen Akustik Televizyon Dizi Fim Enstrümantal Konu Fragman Cıngıl Nota Çal Çalma Oyunu Nedir Kim Melodi Karaoke Fon Enstrümanları Perkusyonları sazları

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS