Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Dizi Müzik KARA PARA AŞK Jenerik Müziği ATV Film Orjinal Jeneriği

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Kara Para Aşk Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Toygar Işıklı Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Kanun ile Çok Beğeneceksiniz.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Kara Para Aşk " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile İcra Etti.
Yerli Diziler Film Tema Müziği Piyano Serisi: 13
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi ve Saygılar

Harika besteler için Toygar Işıklı’ abime teşekkürler ederiz.

Atv Kara Para Aşk Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakkında Bilgi
Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen hayatta, suçlu insanlarla giriştiği zorlu mücadelelerde önemli başarılar kazanan Ömer Komiser, sevgilisi Sibel'le nişan yapmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününü ailesiyle beraber kutlamak için İstanbul'a gelir.
Ömer ve Elif aynı gece ölüm acısı ile karşılaşır. Ömer'in müstakbel nişanlısı Sibel ve Elif'in babası cinayete kurban gider. İkisi de cevap bulamadıkları sorularla karşı karşıya kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından izini sürdükleri her ipucu ikilinin yolunu kesiştirir.
Ömer, sevgilisinin katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise hayatının en zor zamanını yaşarken, babasının göründüğünün tersine karanlık bir hayatı olduğunu farkeder. Bu Elif'in yaşayacağı ne ilk ne de son şok olacaktır. Elif, ailesi için tehlikeli ve karanlık bir yolda kaybolmak üzeredir.
12 8 2 Piyano Kara Para Aşk Jenerik Müziği Jenerikleri Orijinal Dizi Toygar Işıklı Link 2015 Tarihi Yayını Dizisi Müzik Star Tv Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm Özet Piyano Jeneriği Mp3 İndir Mobil Kanun Soundtrack Giriş Tema Fon Fragmanı Jenerik Markalar Replik Tema Format Ton Konseri Kara Para Aşk Reytingleri, Reyting Sonuçları Sözlük para" ne demek ödeme aracı, nakit Kuruş Para kelimesi ingilizcesi Money Olarak, Parası, Şarkısı, Aktüalite, Belgesel, Televizyonu, Milli, Ulusal, Tüm, Kanal, Düeti konserleri Dizi Müzik KARA PARA AŞK Jenerik Müziği ATV Film Orijinal Jeneriği ,Orjinal
Dizi Müzik KARA PARA AŞK Jenerik Müziği Piyano Kanun ATV Film Jenerikleri Orijinal konser
Dizi Müzik, KARA PARA AŞK, Jenerik Müziği, Jenerik Müzik, Piyano Ve Kanun ATV Film Jenerikleri Toygar Işıklı Orijinal Atv Dizi Piyano Kara Para Aşk Jenerik Şarkı Jenerikleri Orijinal Link 2014

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS