Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Dizi Müzik MARAL Jenerik Müziği EN GÜZEL HİKAYEM Piyano TV8 Acun Medya

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Jenerik Müziği ( Dizi Film Enstrümantal Fon Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe "MARAL En Güzel Hikayem "TV8 Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz
Dizi Müzik : Cem Tuncer’e bu güzel beste için teşekkürler ederiz

MARAL En Güzel Hikayem Tv8 Dizisi Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Maral: En Güzel Hikayem’de Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı, müziği Cem Tuncer’e sözleri Yonca Kocadağ’a ait, izleyicilerin de büyük beğenisi toplayan “En Güzel Hikayem” şarkısını Nil İpek Hülagü ve Derhan Arabacı seslendiriyorlar.
Güncelleme: Maral: En Güzel Hikayem’de Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı, müziği Cem Tuncer’e sözleri Yonca Kocadağ’a ait, izleyicilerin de büyük beğenisi toplayan “En Güzel Hikayem” şarkısını Nil İpek Hülagü ve Derhan Arabacı seslendiriyorlar. Her Perşembe TV8’de yeni bölümleri ile ekranlara gelen dizide Maral birden bire değişen hayatı ile hayalini gerçekleştirmenin sürprizini yaşarken, Sarp’ı da hem peşinde olduğu intikamı, hem de Maral’a duyduğu aşk ile ilginç gelişmeler bekliyor.
Foto Maral: En Güzel Hikayem Dizisi TV8
Maral:Aşk sevgi aşkı genç gençlik En Güzel Hikayem dizisi hakkında bilgiler enaryo, Öykü, best, Güzeli, acun, Aşk, sevgi, aşkı, genç, gençlik
2015 Yayını Dizisi Müzik Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm Özet
Dizi Müzik MARAL EN GÜZEL HİKAYEM Jenerik Müziği TV8 Acun Medya Piyano
Dizi Müzik, MARAL, EN GÜZEL HİKAYEM, Jenerik Müziği, TV8, Acun Medya,Film Müziği, jeneriği, Esas Tema Tv8, Tv 8, Fox Trt Kanal D Star Tv Stv Trt1 Fox saman yolu tgrt kanald Kanal 7 Kral Ntv 1 Samanyolu ATV Kanal D Star Tv 8 Fox Show Trt 1 Stv Tivi Kanal 7 Kral Ntv 24 Cnn Türk TRT Kanal7 7 Jenerikleri Orijinal TV8 Hikaye Öykü Aşk t Piyano Jenerigi Mp3 İndir Mobil Enstrümantal Slow Fon Ana Afişi Hikaye masal roman

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS