Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Eagles DESPERADO En Meşhur Şarkısı Country Music

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Eagles DESPERADO En sevilen Yabancı Popüler Şarkılar- Yabancı Ünlü Muhteşem Unutulmaz Şarkılar
Eagles DESPERADO Şarkısınıi Solo Piyano Enstrümantal ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Eagles DESPERADO " Ünlü Rock şarkısını Piyano da Solo Çaldı. Piyaniste Arka Fon da Sinevizyon ile Resimli Görüntüler Ona Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Ünlü ve Sevilen Eagles Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
Eagles DESPERADO Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Eagles"ın dünyada en çok tanınan şarkısıdır.
Eagles, bir Amerikalı Efsane bir rock grubu. Desperado' Albümün En Güzel ve sevilen Şarkısı
Eagles Amerika Birleşik Devletleri'nde Los Angeles, Kaliforniya'da 1970'lerde doğmuş bir rock grubudur. Listelerde 1 numaraya çıkmış 5 single ve 4 albümü ile; 1970'lerin en başarılı gruplarından biri olmuştur.
Ülkemizde özellikle "Hotel California" adlı şarkısıyla tanınan The Eagles grubu, 1971 yılında Los Angeles'ta kuruldu. Grubun kadrosunda yer alan isimler zamanla değişikliğe uğradı; Don Henley, Randy Meisner, Joe Walsh, Don Felder, Glenn Frey, Bernie Leadon ve Timoty B. Schmith...
Ünlü grubun kurulması, farklı topluluklarda çalışan müzisyenlerin Los Angeles'ta bir araya gelip Asylum plak şirketiyle yaptıkları anlaşma sonucu gerçekleşti. The Eagles adını da bu sırada aldılar. İlk albümünü, yapımcı Glyn Johns'un önderliğinde "The Eagles" ismiyle yayınlayan grup, "Take It Easy" ve "Witchy Woman" gibi çalışmalarla müzik listelerinin zirve mücadelesine katıldı. Bir başka single çalışma olan "Peaceful Easy Feeling" de üst sıraların bir diğer konuğuydu.
Bir yıl sonra yeni bir proje için yeniden İngiltere'ye gittiler. "Desperado" adını taşıyan ikinci uzun albüm çalışmasına(LP) ilgi yine büyüktü. Albümün listelere giren ilk hit şarkısı "Tequila Sunrise" oldu.
.. Bu şarkıyı grub üyelerinden Glenn Frey ve Don Henley tarafından yazılmış ve bestelenmiştir.
Desperado Amerikalı Eagles Grubunun ikinci stüdyo albümü . Eagles Londra, Birleşik Krallık Island Stüdyoları ( Island Studios in London, United Kingdom)'nda kaydedildi ve 1973 yılında piyasaya sürüldü. Ve Çok ilgi gördü.
Eagle DESPERADO Eagles DESPERADO En Meşhur Şarkısı Country Music
Eagles DESPERADO En Ünlü Sevilen Şarkısı Amerikan Country Music Rock Giriş Müziği Piano Solo Sound Music Tarzlar Rock Folk Halk Müziği Rock Etkin Yılları Jenerik Sanatçı Albüm Çıkış Tarihi Film Yabancı Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Cover Sound Müzik Şarkı Eser Eagle Günümüz Üyeleri Konseri Genel Bilgiler Köken Los Angeles Kaliforniya Amerika Birleşik Devletleri En İyi Piano İle Müzik Güzel Rak Pop Ülke Memleket Taşra Köy Diyar Sayfiye Arazi Toprak geleneksel Eser Kartal Amerika

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS