Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Enstrümantal Dizi Müziği MEDCEZİR Jenerik Film Tema Fon Müzik Melodik Karaoke Giriş Şarkısı Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MED CEZİR Dizi Jenerik Müzik ( Film Orjinal Müziği )
Film Giriş Jenerikleri Akustik Piyano ve Klasik Kemençe ile Çok Seveceksiniz
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " MEDCEZİR " StarTv Televizyon Dizisi Tema Müzikleri Akustik Piyano ile Çaldı.
Genç Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz.
MEDCEZİR Star Tv Dizisi Konusu
İstanbul'un kenar mahalleleri birinde, Tozludere'de yaşayan Yaman'ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman'ın temiz sicili lekelenir.Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Av. Selim Serez'le tanışır. Selim, Yaman'ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Beladan uzak durmak için çırpındıkça daha çok batan Yaman'ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin, demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez.Yaman zengin bir avukat olan Selim'in yardım teklifini, önce (gerçek olamayacağını düşünerek) ciddiye almaz, ama eve döndüğünde çıkan olaylardan sonra artık hayatına kaldığı yerden devam edemeyeceğini anlar. Yoksul evden yükselen sesler bir kez daha Selim'e kadar ulaşır. Yaman bu kez Selimin teklifini geri çevirmez ve kötü bir olay yüzünden hayatına giren bu adamın araladığı kapıdan bambaşka bir dünyaya adım atar.Yaman mucizelere gerçek hayatta yer olmadığını bilse de, O Kapıdan İçeri Girmekten Başka Şansı Olmadığını Anlar. Yaman'ı, Sırtında Taşıdığı Geçmişiyle, Hiç Tanımadığı İnsanların Arasında, Tozludere Daha Zor Bir Hayat Beklemektedir.
35 2 Medcezir Orjinal Jenerik Film Müzik Solo Piyano Med Cezir Orijinal Dizi Müziği 2015 Med Cezir Dizisi Müzikleri Startv Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm Soundtrack Main Theme Şarkısı Ana Tema Tema Şarkı Medcezir Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaç Ta Medcezir Dizisi Yeni Bölümü Ve Tekrarları Hangi Gün Med Cezir Dizisi Konu Ve Genel Hikayesi. Medcezir Dizisinin Konusu, Kısa Özeti. Dizide Ne Anlatılıyor.
Enstrümantal Dizi Müzik MEDCEZİR Jenerik Film Tema Fon Müziği Melodik Karaoke Giriş Şarkısı Piyano Film Müziği, Jenerik Müzikleri, Dizi Müzik, Tema Müzik, Enstrümantal Şarkı, Enstrumantal, Dizileri, Müzik, MEDCEZİR, Akustik Piyano, Star Tv, Jenerikleri, Jeneriği, Film, Fon, Melodik, Karaoke, Giriş, Şarkısı, Filmi Eğitim HABER Caps Fotoğraf Fragmanları İnstagram Oyuncu Replik Resim Set Sinema Biyografi Moda Spor Diziler Televizyon Program Reklam Belge Çizgi Televizyon Milli Ulusal Tüm Kanal Yemek Müziği HAFİF Piano Eser Çalgısal Şarkı Türkü Yerli Sinema Türk Filmleri Dizileri Sinema Yaman, Tozludere

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS