Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Film Müzik GÖREVİMİZ TEHLİKE Yabancı Sinema Dizi

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

GÖREVİMİZ TEHLİKE Ana Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
GÖREVİMİZ TEHLİKE "Mission Impossible" Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano Solo Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " GÖREVİMİZ TEHLİKE "Mission Impossible" " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve beğenilen GÖREVİMİZ TEHLİKE Serisi Özel Tema Müziği.
Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz

GÖREVİMİZ TEHLİKE "Mission Impossible" Dizisi Bilgi ve Müzikleri
Müzik Filmin ünlü müziğini 1995 yılında New York City'de zaman geçiren Larry Mullen Jr. ve Adam Clayton stüdyoda zaman geçirirken hazırlamışlardır. Müziğin iki farklı türü mevcuttur ve bu sebepden biri remix olan iki tane single piyasaya sürülmüştür. Filmin müziği Grammy Ödülü'ne de aday olmuştur.
Mission: Impossible 1996 yapımı, Türkiye'de Görevimiz Tehlike ismiyle gösterilmiş 60'lı ve 70'li yılların Mission İmpossible isimli televizyon dizisinden yola çıkarak çekilmiştir. Filmin başrolünde Tom Cruise oynamaktadır. Yardımcı rollerde ayrıca Tom Cruise'nin yakın arkadaşı olan ve filmde ismi geçmeyen yardımcı rolleri canlandırmaktadır. Film çok tutmasının ardından üç devam filmi gelmiştir
Ethan Hunt (Tom Cruise) Jim Phelpsin (Jon Voight) Impossible Mission Force'daki takımının kilit adamıdır. Gizli çalışan , her türle güvenliği çözme uzmanı gizlice izleme uzmanı Joan Williams, ulaşımı halledecek olan Claire Phelps ve Ethan Hunt her zamanki gibi kilit adamdır. Prag'daki bir hainin suçunu ispatlamak için görevlendirilmiş ekip her zamanki gibi gizli görevlerine başlarlar fakat işler tamamen ters gider. İlk önce Jack Harmon'ın ölümünün ardından tüm ekip hayatını kaybetmeye başlar. Sadece Ethan Hunt bu olaydan sağ kurtulmayı başarır. Hemen CIA'de IMF yöneticisi yanına gelir,fakat yönetici bu işte suçlunun Ethan Hunt olduğunu gösterir ve Ethan kendisini temize çıkarmak için büyük bir maceraya atılır.
76 Mission Impossible Görevimiz Tehlike Film müziği sinema dizi theme sound track movıe beyazperde Kanal D yeni sezon fragman Görev tamam Okey televizyon jenerik Piyano Solo Sound Resital Genç Piyanist Görev imkansız mümkün değil Görevi tehlikeli Dizi Sinema serisi Yabancı Sinema, Ünlü Müthiş Ajan PİYANO ŞARKI Kusursuz MI6 CIA KGB Filmi Oyun Bilgisayar oyunları çizgi Animasyon Oscar Dizi Sound iz track main Theme Ödül Enstrümantal İngilizce Türkçe Çeviri Tercüme Full İzle Movie ecnebi Amerikan İngiliz Casusu Gizli Servis Ajanı Jeneriği Aksiyon İstihbarat Teşkilatı Casus Ajan Haber Alma Piyanist Jenerikleri DÜNYA EN İYİ ON Gizli Servis Film Müzik GÖREVİMİZ TEHLİKE Yabancı Sinema Dizi Film Müzik, GÖREVİMİZ TEHLİKE, Yabancı Sinema, Dizi ,eski, sevilen, Sineması Movie Soundtrack Main Theme Tema Fon Slow Arka Plan Müziği Sözsüz Enstrümantal Hafif Görevlari Tehlikelar Film Fon Müzik Son Versiyonu Dizisi Serisi Aksiyon Macera Misyon Action Kontrol Ateş Silah Çizgi Film İzle Çizgifilm Seyret Çocuk Filmleri Site Blog Oyun Oyunları Reklam İlet Vtr Bilgi Yarışma Oyunu İyi Eğlence Seyret Görev Tehlikeli Sound Track Movıe Beyazperde Yeni Sezon Fragman

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS