Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Film Müzik NEŞELİ GÜNLER Türk Sinema Piyano Keman

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Film Müzik NEŞELİ GÜNLER Türk Sinema Piyano Keman
NEŞELİ GÜNLER Yeşilçam Sinema Film Müziği - GÜLEN GÖZLER JENERİK TEMA MÜZİK Yerli Türk Ünlü Sinema Klasikleri
NEŞELİ GÜNLER Yerli Türk Filmi Giriş Film Müziklerini SOLO Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " NEŞELİ GÜNLER " Türk Yerli Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Piyano ile Solo Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstrüman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Dizi Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyonu ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler.
NEŞELİ GÜNLER Sinema Film Müziği Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Harika Şarkı ve Yeşilçam Film Müzikleri İçin Besteler İçin Değerli Müzisyen Melih Kibar’a Çok Teşekkürler Ederiz..
NEŞELİ GÜNLER Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce Film Müziklerini Yapan Melih Kibar Tarafından Hazırlanmıştır.
Melih Kibar Bestelerini Piyano İle Çalmak Harika Bir Duygu. Süper Besteleri İçin Onu Çok Seviyorum. İyi ki Varsın. Bize Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Melih Kibar Abisine Sevgi ve Sayglarını Sunar.
Yeşilçam Filmleri onunla daha da unutulmaz ve güzel olmuştur.
Mutlu bir aile... Turşuculukla geçiniyorlar... Bir gün, anne ile baba turşunun nasıl yapıldığı konusunda anlaşamazlar ve bu mutlu aile tablosu bir anda parçalanır ve anne ve baba üçer çocuğu yanlarında götürürler. Yıllar yılı birbirlerini arayıp sormazlar. Birbirlerinin hakkında herhangi bir şey duydukları zaman çıldırmaktadırlar. Aradan yıllar geçer. Çocuklar büyür ve bir gün tesadüfen karşılaşmanın ardından aileyi birçok sürpriz beklemektedir...Künye Yönetmen Orhan Aksoy Senaryo Sadık Şendil Yapımcı Nahit Ataman Müzik Melih Kibar Görüntü Yönetmeni Erdoğan Engin Vizyona Giriş Tarihi 01 Nisan 1978 Süre 92 dk Tür Aile, Duygusal, Komedi Özellikler Renkli Ülke Türkiye Etiketler Açlık Grevi, Aile, Aile Özlemi, Aslan Avı, Ayrılık,
Yeşilçam Müzikleri NEŞELİ GÜNLER Sinema Jenerik Film Müziği Piyano ve Keman En Güzel Yeşilçam Komedi Drama Hüzün neşe Duygular ailesi neşeler Enerji kardeş kardeşlik heyacan Filmleri Yerli Türk Sinemaları Kahkaha Piano Melodi Karaoke Nota Arşivi Solist Tuşlu Çalgısı Kemanı Violin Turşu Filmi FULL izle film HD Ünlü Meşhur Düeti Piano Piyanist Şarkı Eser Oyuncular Münir Özkul Adile Naşit Şener Şen Ayşen Gruda Müjde Ar Müzik Melih Kibar Görüntü yönetmeni Stüdyo Arzu Film Cinsi Türü Güldürüsü Film Müzik NEŞELİ GÜNLER Türk Yeşilçam Sineması Jenerik Şarkısı Piyano ve Keman Düeti

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS