Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Film Müzik OPERA'daki HAYALET Yabancı ABD Sinema

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

OPERA'daki HAYALET Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Müzik
ÇAĞRI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " OPERAdaki HAYALET " Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini çok seveceksiniz.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.
OPERA'daki HAYALET Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
O’nun sesi, masum koro kızı öksüz kaldığı günden beri evi bildiği opera binasının gölgelerinin arasından çağırmakta ve Christine’in olağanüstü müzikal yeteneğini eğitmekteydi. Bu gizemli Müzik Meleği’nin, opera binasının mahzeninde yaşayan yüzü çirkin ama müzikal dehası da bir o kadar tartışılmaz olan ve tiyatro binasında çalışanları korkutmasıyla tanınan Operadaki Hayalet Phantom (Gerard Butler) olduğu gerçeğini ise sadece genç balerinlerin eğitmeni Madame Giry (Miranda Richardson) biliyordu.

Tiyatronun kaprisli baş sopranosu La Carlotta’ (Minnie Driver), tam da yeni oyunun giysi provaları esnasında Hayalet olduğu iddia edilen birileri tarafından performansının sabote edilmesine sinirlenip yapımdan çekilir. Tiyatronun yeni yöneticileri Mösyö André (Simon Callow) ve Mösyö Firmin’in (Ciarán Hinds) de, gizemli bir öğretmenden müzik dersleri aldığı söylenen koro kızı Christine Daaé’yi, Carlotta Guidicelli’nin yerine sahneye çıkarmaktan başka çaresi kalmaz.
3 Opera’daki Hayalet Yabancı Film Piyano Film Müziği Operadaki 2015 Phantom Of The Opera Sinemalar Movie En Iyi sinemalar filmler operalar Devlet Opera ve balesi Operası Opare Opere Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Operada Operalar Hayaleti Sevimli korkunç hayaletler Beyaz Yabancı Film Piyano Film Müziği Opera'daki Hayalet 2015 The Phantom Of The Opera Sinemalar Movie En Iyi Tiyatro Sinema Film Operet Devlet Bale Ruh Fomtom operalar Soundtrack Theme tema Hikaye ürkütücü rüya Cin gölge peri, hortlak vb. görüntü hayal rüya saplantı Eş Anlamlı Kelimeler böcü fantom Çizgi roman görüntü gulyabani hortlaklar gülyabani Zombi Bilinçaltı boşlukları hayaletler korku öğeleri Bilinç altı hayalet anlamı nedir, hayalet ne demek Kelime Anlamı Gerçekte var olmadığı hâlde bazen görüldüğü sanılan cin, peri, hortlak vb. görüntüler. Gerçek var olmadığı varmış gibi görünen şey, görüntü. Gözün önünde geçen bir hayalet var Ortaç Belli belirsiz görülen şey, gölge. İngilizce Çeviri phantom, ghost, spectre Broadway Uzun Soluklu Müzikali Zorlu Arama Sonuçları etkinlik grup yılı aşan geçmişi en büyük prodüksiyon sahip müzikali Operadaki Hayalet avcı avcılar, aynı zaman dünya çap Film Müzik OPERA'daki HAYALET Yabancı Sinema Piyano
Phantom Of The Opera, Soundtrack, Theme, Film Müzikleri, OPERA'daki HAYALET, Yabancı Sinema, Piyano Solo, Sound, Teaser, Piano Filmlari Operadaki Müziği Operada 2015 Sinemalar Movie En iyi Solosu Akustik Piyanist Solo Sound Müzikler Musiki Şarkı Operada Operalar Hayaleti Sevimli Korkunç Hayaletler Ghost Beyaz Enıyi Güzel Süper Tiyatro Operet Devlet Bale Ruh Fantom Operaları Soundu Track Tema Hikaye Ürkütücü Rüya Cin Gölge Peri Hortlak Vb Görüntü Hayal Rüya Saplantı Eş Anlamlı Kelimeler Böcü Avcı abd müzikal operet jenerik

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS