Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Film Müzikleri OPERA'DAKİ HAYALET Yabancı Sinema Müziği En Güzel Müzikal Opera Müzikli Tiyatro Piyes

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

OPERA'daki HAYALET Ana Tema Müziği Muhteşem - Dinlerken İnsanın Tüyleri Diken Oluyor. Ama Müziği kadife gibi Yumuşak. Solo Piyano Dinleyince müthiş keyif alacaksınız.
OPERAdaki HAYALETJENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Müzik
ÇAĞRI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano Solo ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " OPERAdaki HAYALET " Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano Solo Çaldı.
En Güzel ve meşhur Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini çok seveceksiniz.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.

Operadaki Hayalet, kıskançlık, çılgınlık ve ihtirasın kesiştiği büyülü bir hikaye…
Ana soundtrack büyülü müziğine bayıldım. Gitmek canlı seyretmek gerek dedim. Zorlu Performans Sanatları Merkezinde sergileniyor.
Biletler Ülkemize göre çok pahalı, haftalarca nasıl seyirci bulacaklar diye düşündüm. ben çok yanıldım.İstanbul Güzelden anlıyor.
Ama herşeye değer , bu şahaşere gitmek gerek dedim. En ucuzundan al Diye. Finans Onayıda çıktı.
Öğrenciye % 50 de indirimli. Ama Çok rağbet gördüğü için tüm biletler Bitmiş. Ama ilgiye onlarda seyirci kalmaz. uzatırlar diye düşündüm ama onlar hep kapalı gişe oynuyorlarmış.yeniden geldiklerinde hemen biletimi ilk günden alıp mutlaka alıp, gideçeğim.
Ben size Ünlü Film Müzik ana temasını Piyano ile çalmaya çalıştım. Eser çok sesli (senfonik) kompleks. Melediler iç içe girmiş. Birde keman yada başka yaylı enstruman destek verse daha mükemmel olurdu. Ama ümit ederim solo piyanoyu beğenir siniz.
Bu çok zor süper melodiyi seversiniz

Bir oyunu turneye götürmenin en büyük zorluğu, dekor ve kostümleri, teknik malzemeyi nasıl taşıyacağınız, gittiğiniz sahnede kurulumu nasıl yapacağınız sorularına bulmanız gereken çözümlerdir. Prodüksiyonun kapsamı genişledikçe, zorluklar katlanarak büyür. ‘Phantom of the Opera’da adeta imkânsız başarılmış, malzemeler 24 TIR la getirilmiş, 160 tonluk dekoru kurmak için de 130 kişiden oluşan müthiş bir teknik ekip, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ’nde iki hafta boyunca geceli gündüzlü çalışıp, harika bir iş çıkarmış. 1 ton ağırlığındaki o koca avizeyi orkestra çukurunun üstüne asmak, oyun esnasında seyirciyi soluksuz bırakacak biçimde birkaç kez indirip kaldırmak bile harcanan büyük emeğin göstergesi. ‘Operadaki Hayalet’ ilk sahnelendiği yıllardaki büyük başarısının yanı sıra dünya çapında bir yıldız da yaratmıştı, Christine rolündeki Sarah Brightman. Bestecinin o dönemdeki eşi, pırıl pırıl soprano sesi, operayla pop müziğini harmanlayan yorumu, kırılgan, narin yapısıyla peri kızı gibiydi sahnede. Ardından ne çok sanatçı geldi geçti, ‘Phantom of the Opera’ fabrika gibi sürekli yeni yıldızlar üretmeye devam etti. 1986’dan bu yana 20 binden fazla temsil yaptıklarını düşünürsek, kaç nesil sanatçının yetişmesine katkıda bulunulduğu daha iyi anlaşılır. ‘Operadaki Hayalet’ 27 ülkede sergilendikten sonra nihayet İstanbul’da. Günlük sıkıntılardan uzaklaşıp kendinizi müzikalin büyülü dünyasına kaptırmak, ülkemizde ilk kez mükemmel bir ses sistemi duymak istiyorsanız mutlaka gidin. 2.5 saat boyunca, yüzünüzde engelleyemeyeceğiniz bir tebessümle harika bir prodüksiyon izlemek, mutlu olmak istiyorsanız hemen bilet alın.
Film Müzikleri OPERA'DAKİ HAYALET Yabancı Sinema Müziği En güzel Müzikal Opera Müzikli Tiyatro Piyes Oyunu Piyano Sound Resitali Operadaki Müzikalleri Müzikali En iyi Operada Operalar Hayaleti Sevimli Korkunç Ghost Beyaz En iyi Güzel Süper Tiyatro Operet Devlet Bale Ruh Fantom Soundu roman Tema Hikaye Ürkütücü Rüya Cin Gölge Peri Hortlak Görüntü Hayal Rüya Saplantı Eş Anlamlı öcü Avcı opereti süper müthiş Hortlak Gülyabani Zombi Bilinçaltı Boşluk Korku Öğe Bilinç Altı Avcı Müziklsel Tiyatrosu

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS