Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

FLASHDANCE Film Müziği Flaş Dans Sineması Müzikal

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

FLASHDANCE Sinema Film Müziği - FLASH DANS JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Melodik Ezgisi
Sinema Filmi Film Müziklerini Solo Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " FLASHDANCE -Flaş Dans " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda İcra Etti. Arka Fon da Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen FLASHDANCE Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
FLASH DANCE --Flaş Dans Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Soundtrack Sinema Ana Tema Müziği -
Flashdance, 1983 ABD yapımı drama, müzikal ve romantik film.
Irene Cara`nın seslendirdiği Flashdance...What a Feeling Bilboardlar da haftalarca bir numarada kalmıştır. Flashdance...What a Feeling parçası En İyi Şarkı dalında Oscar Ödülü almıştır.Flashdance, 1983 ABD yapımı drama, müzikal ve romantik film.
Tom Hedley tarafından yazılmış, Adrian Lane tarafından yönetilmiştir. Başrollerini Jennifer Beals ve Michael Nouri paylaşmaktadır. Film Alexandra Owens`ın hikayesini anlatmaktadır. Alex Owens geceleri Pittsburgh, Pennsylvania`da bir barda dansçı olarak, gündüzleri ise bir inşaat firmasında kaynakçı olarak çalışmaktadır. Alex Owens`in en büyük hayali önde gelen bir dans okuluna kabul edilebilmektir. Filmin en büyük özelliği klasik dans filmlerinin aksine seçmelere ağırlık vermemesidir. Alex Owens`ın arkadaşlarının yaşadığı sıkıntılar filmde detaylı bir şekilde ele alınmıştır. Sinemaseverlerce film 1980`lerin Hollywood klasikleri arasında kabul edilmektedir. Film tüm dünyada büyük ses getirmiş ve dönemin moda giysisi olan tozlukları, ayağın altına kadar geçirme akımı bu filmden sonra başlamıştır. Film, Türkiye sinemalarında da gösterime girmiştir. Filmin Müzikleri; Filmin müzikleri de çok beğeni toplamıştır. Irene Cara`nın seslendirdiği Flashdance...What a Feeling Bilboardlar da haftalarca bir numarada kalmıştır. Flashdance...What a Feeling parçası En İyi Şarkı dalında Oscar Ödülü almıştır.
Flashdance Flashdance, 1983 ABD yapımı drama, müzikal ve romantik film. Tom Hedley tarafından yazılmış, Adrian Lyne tarafından yönetilmiştir.
Flashdance (film) Flashdance, 1983 ABD yapımı drama, müzikal ve romantik film. ışıltı, parlama, şimşek, yıldırım, flaş, ani ışık, an, yıldırım haber, çarpıcı çekim, cep feneri, uyuşturucu sonrası gevşeme English to Turkish   flash : ani bir parıldama ani ışık çakmak flaş flash : gösterişli   yanıp sönmek
FLASH DANCE Film Müziği Flaş Dans Sinema Müzikali FLASH DANCE, Filmi Müzikleri, Yabancı Sinema, Flaş, Dans, Filmi, Müzikal, Şarkı, Piyano, Parlak, Dansı, Bale, Yabancı, Film, Müziği, 2015, Sinemalar, Movie, En, Iyi, Piyano, Piano, Solo, Akustik, Sound, Müzik, Şarkı, Eser, Dash, Nedir, Flashdance, Parlak, Işık, Abd, Yapımı, Drama, Müzikal, Romantik, Film, Afişi, Hakkında, Bilgiler, Ünlü, Pop, Yıldızı, Oyuncu, Işıltı, Parlama, Şimşek, Yıldırım, , Ani, Işık, An, Yıldırım, Haber, Çarpıcı, Çekim, Cep, Feneri, Sonrası, Gevşeme, Kaynak, Ani, Bir, Parıldama, Işık, Çakmak, Gösterişli, Yanıp, Sönmek

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS