Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

HABABAM SINIFI Film Jenerik Müzik Yeşilçam Sinema

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

HABABAM SINIFI Film Müziği - JENERİK FİLM MÜZİK Yerli Türk Ünlü Sinema Klasikleri
HA BABAM Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " HA BABAM SINIFI" Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
En Güzel ve Beğenilen Ünlü Klasik Yeşilçam Film Tema Müziği.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler.
HABABAM SINIFI Sinema Film Müziği Konusu ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
"Hababam Sınıfı" Rıfat Ilgaz'ın en önemli eserlerinden biridir. Günümüze kadar Türkiye'de yazılmış en iyi mizah kitaplarındandır. Bir süre sonra tiyatroya ve sinemaya da uyarlanmış, İnek Şabanıyla Güdük Necmisiyle Tulum Hayrisiyle Türk Sinemasında bir efsane olmuştur. Günümüzde yeni karakterlerle de üç film çekilmiştir.
2006 Kasım ayında Çınar Yayınları tarafından Ha babam Sınıfı kitabının ilk basımının 50. yıldönümü için özel baskısı 2000 adet yayımlanmıştır.Rıfat Ilgaz öğretmen olduğu için kendisinden ve görev yaptığı okullardan, öğrencilerinden etkilenerek bu eseri yazmıştır. Romanda değişik şehirlerden gelen, değişik düşünceleri olan, uslanmaz, haylaz bir sınıfın öğrencileri ve onların başlarına gelen olaylar anlatılmaktadır.
Unutulmayan HA BABAM SINIFI, roman yazarı kadar Unutulmaz film müziğini Besteleyen MELİH KİBAR’ında rolü çoktur. Çoğu bestesinde olduğu gibi bu bestesinde başarı zirve yapmıştır. Okulların zillerinde bile senelerdir en çok tercih edilen okul şarkı zili teması olması çok şaşırtıcı bir olaydır
Müziği Notalar yavaş çalınırken Dram, hüzün Ama Notalar Hızlı çalınırken Çoşku ve Adrenalin Pompalıyor. İnsan Kendini o okulda, HABABAM SINIFI Atmosferinde Hissediyor
Karakterler: İnek Şaban: Adından anlaşılacağı üzere çalışkan, saf, arkadaşlarının dediklerine inanan, yapılan şakayı kaldıra bilen ve arkadaşları tarafından sevilen birisidir.
Düdük Necmi: oldukça kurnaz, haylaz, şakacı, İnek Şaban’a şaka yapmayı seven ve arkadaşları tarafından sevilen birisidir.
Kel Mahmut: Okulun müdür yardımcısı statüsü; mesleğini çok seven, öğrencilerinin iyiliği için her türlü fedekarlığı yapmaya hazır bir kişidir.
Kaynak 31 2 Hababa Sınıfı Full HD izle Vip Hd Film İzle Film İzlesene Sinema Müzikleri Kemence Piyano Piyanist Müzikleri Eserleri Eseri Yeni Klasör Tarihi Eski Albümü Yazar Şair Notası Kartı Saz Sazları Klasikleri HABABAM SINIFI Film Jenerik Müzik Türk Yeşilçam Sinema HABABAM SINIFI, Film Müzikleri, Yeşilçam filmleri, Jenerik Müziği, Piyano Kemençe, Türk, Şaka Ha Babam Mizah Öykü Hikaye Sinema Full İzleyici Nostalji Eski Vip Filmler Tema Beste Nota Melih Kibar Sineması Yerli Türk Unutulmaz Seri Rıfat Ilgaz Sınıfları Acıklı Roman Mahmut Hoca Özel Okulu Haylaz Yaramaz Baba Öğretmeni Eğitim Öğretim Öğrenci Öğretmen Oda Neşeli Hüzünlü Süper Hikaye Kitap Galeri Kültür Sanat En Büyük Efsane Birinci Bilgi Yarışma Soru Diğer Adı Nedir Film Anlamı Bilgi Türkçe Talebe

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS