Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

HOW I MET YOUR MOTHER Yabancı Dizi Jenerik Film Müzikleri Enstrümantal Fon Müziği Bölüm Tv Fanatik D

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

HOW I MET YOUR MOTHER Dizi Filmi Film Müziklerini Solo Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " HOW I MET YOUR MOTHER " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstrüman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Dizi Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyonu ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
HOW I MET YOUR MOTHER- Yabancı Sitcom Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Tema müziği bestecisi: The Solids
Açılış müziği:The Solids'in "Hey Beautiful" adlı parçası
Ülke Amerika Birleşik Devletleri ABD
How I Met Your Mother, ABD'de yayın yapan CBS kanalında, 19 Eylül 2005'ten 31 Mart 2014'de kadar yayınlamış olan, yaratıcılığı ve yapımcılığını Carter Bays ve Craig Thomas'ın üstlendiği, durum komedisi türünde bir televizyon dizisidir.
.[2] Dizinin setlerinden biri olan "MacLaren's", Bays ve Thomas'ın ikisinin de sevdikleri ve dizide yer almasını istedikleri, New York'taki "McGee's" adlı bir bardan esinlenerek yaratılmıştır. Barın adını ise barın çalışanlarından birine de adını veren, Bays'in yardımcısı Carl MacLaren vermiştir (Bakınız: Yardımcı Karakterler). Karakterler ve Oyuncu Kadrosu ] Ana Karakterler Dizinin ana karakterleri şunlardır: Ted Mosby, Marshall Eriksen, Lily Aldrin, Robin Scherbatsky ve Barney Stinson. How I Met Your Mother'la ilgili 12 enteresan bilgi
2005'ten beri hayatımızda olan, kimi zaman kendimizi gördüğümüz, kimi zaman "Keşke bende bu beşlinin yanında yer alsaydım." ya da "Abi 10 sezon daha çekseler sıkılmam izlerim."  dediğimiz himym ne yazık ki 2014 yılında bitti. Final bölümüyle bir kısmı üzen, bir kısma küfür ettiren, "az" bir kısmı mutlu eden (kendi gördüğüm kadarıyla), bu mükemmel diziyle ilgili, sizi şarşırtacak 12 enterasan bilgiyi bu içerikte görebileceksiniz. Uzatmadan başlayalım: Kaynak: imDb 1. İlk 3 bilgiyi, bilgilerin benzerliğinden dolayı Varan-1, Varan-2 Varan-3 şeklinde paketledim: Varan-1: Dizide Lily'nin lisedeki erkek arkadaşı Scooter'ı canlandıran David Burtka, gerçek hayatta dizinin baba karakteri Barney Stinson'ı canlandıran Neil Patrick Harris'le evlidir.
Genç hali Josh Radnor tarafından canlandırılmakta, 52 yaşındaki hali ise Bob Saget tarafından seslendirilmekte ancak ekranda görünmemektedir. Dizinin temel karakteri Ted, Wesleyan Üniversitesi mezunu bir mimardır, aynı zamanda bir üniversite profesörüdür.

Shaker Heights, Ohio'da doğup büyümüştür. Ted'in çocukluğunda da en büyük tutkusu mimar olmaktı. Ünlü mimarlar hakkında saatlerce konuşabilir. Adeta mesleğine aşık ve azimli bir mimardır ancak eskiden çalıştığı bürodaki patronun penis biçimindeki gökdelen projesini kabul edemez ve kendisine göre bir gökdelen tasarlar. Bu gökdelen oldukça başarılıdır ve Ted kendi çiziminin onaylanmasıyla ofisinde şefliğe yükselir. Dördüncü sezonda kovulur ancak daha sonra sezonun son bölümünde, eski nişanlısının erkek arkadaşının ona vicdan azabından dolayı teklif ettiği, üniversitede profesörlük görevini kabul eder.

Duygusal bir kişiliğe sahip Ted, en yakın arkadaşları Marshall ile Lily ilk bölümde nişanlandıktan sonra, ruh ikizini veya -ilk iki sezon boyunca Robin sandığı- "o" kızı arayıp bulmaya karar verir. Ancak daha ilk sezonun ilk bölümünde, öyküsünü çocuklarına anlatırken Robin'den Robin Teyzeniz diye bahseder. Robin'den ayrıldıktan sonraki psikolojik olarak iyileşme döneminde, kendini beline bir kelebek dövmesi yapılmış halde bulur. Okuldayken bir keresinde koruduğu bir öğrenci büyüyüp bir porno yıldızı olduğunda, Ted'e duyduğu şükranını sahne adı olarak Ted Mosby'yi alarak gösterir. Barney ile MacLaren's barının pisuvarında tanışmıştır.
Ted, arkadaşları Marshall ve Lily ikinci sezonun sonunda evlenip yeni bir eve taşınıncaya dek, onlarla beraber yaşamıştır. Artık Robin, dördüncü sezonun başındaki Japonya faciasından beri Ted'le yaşamaktadır.
Ted'in geleceği hakkında tek bildiğimiz, evlenip bir kız, bir erkek çocuğa sahip olacağı. Müstakbel eşine ilişkin; beşinci sezonun ilk bölümünde yanlışlıkla ders verdiği iktisat sınıfında bulunduğu, sarı bir şemsiyeye sahip olduğu, bir müzik grubu
HOW I MET YOUR MOTHER Yabancı Dizi Jenerik Film Müzikleri Enstrümantal Fon Müziği Bölüm Tv Fanatik Diziler Seri Amerikan Sitcom Nedir Ne Demek Sitkom İngilizce Comedy Yani Durum Komedisi Olarak Anılan Kısaca Eğlence Veya Sitkom Olarak Türkçe Konu Kelime Anlamı Tek Bir

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS