Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Hz AİŞE Yeşilçam Dini Müzikleri ESENYURT Belediyesi Ramazan Konserleri TASAVVUF MUSİKİSİ VE DİNİ FİL

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ESENYURT Belediyesi Geleneksel Mübarek Ramazan Ayı Etkinlik Konserleri.
Etkinlikte Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Hazreti AİŞE " Yerli Sinema Dizi Filmi Tema Müziğini Piyano İle Çaldı ve Kanun Tınıları İle Ona Eşlik Etti.
Geleneksel Yapılan ESENYURT Belediye Açık Hava Ramazan Şenliklerine İlgi Çok İyiydi.
Projeksiyon eşliğinde TASAVVUF MUSİKİSİ VE DİNİ FİLM MÜZİKLERİ Gösterisi çok beğenildi.
Hz AİŞE Film Müziği - Ünlü Muhteşem Dini Sinema Müzikleri
Hazreti AİŞE Dini yerli Türk Sinema Film Müziklerini Piyano ve Kanun Yorumu,
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
Hazreti AİŞE Yerli Türk Sinema Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Hz AİŞE Kimdir ve Kısaca Hayatı;
Peygam­ber efendimizin sevgili eşi; Peygamberi­mizin en yakın arkadaşı, O'nun, vefatından sonra İslâm birliğinin ilk koruyucusu, İslâm fetihlerinin ilk bayraktarı olan Hz. Ebu Be­kir'in kızı
Esenyurt’ta Ramazan Bir Başka Güzel…
Esenyurt Belediyesi Ramazan etkinlikleri Esenyurt Cumhuriyet Meydanında 20.000 m² alan üzerine Osmanlının gelenekleri ve mimarisine uygun Ramazan çarşısı konsepti olacaktır.
Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayında iftar sofralarında binlerce vatandaş ile birlikte oruç açacak.
Cumhuriyet Meydanı Ramazan etkinlik alanının çevresi Osmanlı surlarıyla çevrili olarak 2 giriş, 2 çıkış olmak üzere 4 ana kapıdan oluşmaktadır.
Ramazan etkinlik alanının giriş ve çıkış kapılarında temsili Yeniçeri askerleri tarafından nöbet tutulacaktır.
Ramazan alışveriş ve eğlence etkinlik alanında 200 Türk evi çarşı konsepti giyim, gıda, dondurma, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti gibi Osmanlı dönemine ait gelenekler yaşatılacaktır.
Ramazan alanında kurulacak dev sahne düzeni ile Esenyurtlu ve İstanbullu vatandaşlar Ramazan ayını birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde sohbetler, tiyatro gösterileri, tasavvuf müzikleri, meddah, Hacivat Karagöz orta oyunlarının ve Ramazan söyleşileri yapılacak.
Esenyurt ’ta Ramazan ayında birbirinden ünlü tasavvuf sanatçıları, ilahiyatçılar; (yanı sıra tasavvuf müziğinin ustaları ) konserleri ile vatandaşlara keyifli bir ramazan yaşatılacak.
Esenyurt Cumhuriyet Meydanında ve Kıraç meydanında oluşturulacak 1000 kişilik gönül sofrasında oruçlar açılarak, ilçemizin her gün farklı bir noktasında 5000 kişiyle vatandaşlar 11 ayın sultanı Ramazan’ı birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde yaşama imkânı bulacak.
Ayrıca, ilçede tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere her gün sıcak yemek ve Ramazan kumanyası adreslerine teslim edilecek. İlçenin 6 farklı noktalarında bulunan duraklarda işten dönen ve iftara yetişemeyenler için çorba çeşmeleri konuşlandırılarak iftar saatine geç kalan vatandaşlara kolaylık sağlayacak. Çorba çeşmelerinde sıcak çorba, hurma, su ve ekmek ikramı olacak.
Her yıl Ramazan ayında yaptığı etkinliklerle Esenyurtlu vatandaşların büyük takdirini ve beğenisini kazanan Esenyurt Belediyesi, bu ramazanda da çok konuşulacak etkinlikler düzenledi. Başkan halk ile iftar sofrasında Her fırsatta ilçede yaşayan vatandaşlar ile iletişim halinde ve bir arada olan Esenyurt Belediye Ramazan Ay'ında da Esenyurtlular ile iftar sofralarında oruç açmaya devam ediyor. 'Gelin bu bereketi hep beraber paylaşım' Bu mübarek ay için; 'Gelin bu bereketi hep beraber paylaşım' diyerek yola çıkan Başkan Kadıoğlu, neredeyse tüm zamanını vatandaşa hizmet ve onlarla iç içe olmaya ayırıyor.
Huzurun adresi Esenyurt Esenyurt Belediyesi, Ramazan Ay'ı etkinliklerini ilçenin her mahallesinde Ramazan kültürü yaşanacak şekilde düzenleyip, aynı sofralarda oruçlar açılarak, komşuluğun pekiştiği huzurlu bir adres olmaya devam ediyor.
Esenyurt'ta her yıl düzenlenen sokak iftar programlarıyla bir araya gelen Esenyurtlular birlikte iftarlarını açıp aynı manevi atmosferi yaşıyorlar. Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan'la birlikte gelen manevi coşkuya Esenyurtlular, sokak iftarlarıyla renk katıyor. İslami Film Müzikleri online dinle islam. Din Film Müzikleri. Dini filmlerde çalan arka fon film müzikleri. Album, Muzik. Çağrı - Soundtrack
Hz AİŞE Yeşilçam Dini Müzikleri ESENYURT Belediyesi Ramazan Konserleri TASAVVUF MUSİKİSİ VE DİNİ FİLM MÜZİKLERİ Gösterisi Kimdir Kim Bilgi nedir Şenlikleri Etkinlikleri Jenerik Müzik Hazreti Yeşilçam Yerli Türk Açık Hava Kutlama Genç Piyanist Piyano Ve Kanun AYŞE İslami Dini Film Müziği En Güzel İslami Sinema Film Ana Tema Full İzle Dini Müzik Kadın Evliya Peygamber Hazreti Hayatı Esenyurtlu Belediyesi İftar İlahiler Konseri Etkinliği Şenliği İftar

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS