Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İntizar Şarkıları Dinle Tüm Eski Bütün Albümler Piyano Vokal Solisti Ferda Bayan Kız Vokal Resmi Ses

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Şarkılarımızı Piyano Tuşlarının Sesleri ile Dinlediniz mi?. Ezgilerimizi Çok Sesli Armonileri ile Sevecek misiniz?
Piyanist Güneş Yakartepe, " İntizar " Eserini Piyano Notalarını yazdı, Armonik Şekil ile Piyano çaldı ve
Solist: Ferda Bolcal Eseri seslendirdi.
Türk Sanat Müsikileri Piyano Vokal Serisi: 4
Çok sevilen Şarkıları Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Ümit ederim Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar...
Sakın bir söz söyleme
Yüzüme bakma sakın
Sesini duyan olur
Sana göz koyan olur

Düşmanımdır seni kim
Bulursa cana yakın
Annen bile okşasa
Benim bağrım taş olur

Dilerim tanrıdan ki
Sana açık kucaklar
Bir daha kapanmadan
Kara toprakla dolsun

Anmasınlar adını
Candan anan dudaklar
Sana benim gözümle
Bakan gözler kör olsun
27 İntizar Şarkıları Dinle Tüm Eski Şarkıları Bütün Albümleri Piyano Vokal Solist Bayan Kız Vokal


Orjinal İsim: İntizar
Yapım yılı: IMDB Puanı: /10
Yönetmen: Özdemir Öğüt
Filmin Türü: Engin Çağlar Filmleri
Filmin Dili: Türkçe
Oyuncular: Bilal İnci, Cenk Erdener, Engin Caglar, Feridun Çölgeçen, Necdet Yakın, Neşe Karaböcek
Etiketler: engin çağlar filmleri izle, İntizar, İntizar 1973 Filmini izle, İntizar Filmi, İntizar Filmini izle, Neşe Karaböcek Filmleri, Neşe Karaböcek İntizar, Neşe Karaböcek İntizar izle
intizar izleSonunda ünlü bir şarkıcı olan matbaa işçisi bir kız ile şoför gencin aşk dolu hikayesi..
Film hakkındaki yorumlar
Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.
Yaşamı
Asıl adı Neş'ecan Göktürk olan ve henüz 5 yaşındayken İsmet İnönü'den Karaböcek Piyesinde oynarken Karaböcek soyadını alan "Orta Şarkın Altın Bülbülü" unvanlı sanatçı babasının demiryolları görevi nedeniyle İstanbul' da doğdu.Henüz 2,5 yaşındayken babasının tayininin Ankara' ya çıkması nedeniyle oraya taşınırlar. Neşe Karaböcek ilk evliliğini Elenor Plak'ın kurucususu, yapımcı ve müzisyen Atilla Alpsakarya ile yaptı. Bu evlilikten Alper adını verdiği bir oğlu dünyaya geldi. Atilla Alpsakarya'nın Neşe Karaböcek'ten ayrılıp 12 Eylül baldızı Gülden Karaböcek'le evlenmesi uzun süre magazin basınını meşgul etti. Bu evlilik yüzünden Neşe ve Gülden Karaböcek kardeşler İntizar etme Şarkıları Dinle Tüm Eski Bütün Albümler Piyano Vokal Solisti Ferda Bayan Kız Vokal Resmi Ses gazeteci Tevfik Yener ile evlendi. Bu evliliktende Hasan adını verdiği bir oğlu daha oldu. "Arabeskin anası" olarak bilinmektedir. Hemen hemen her tür müziği denemiş ve sayısız 45'lik plak, LP ve kaset CD doldurmuştur. Ayrıca 11 sinema filminin başrolünde oynamıştır. İlk büyük çıkışını Artık Sevmeyeceğim" adlı 45'liği ile yakalamış ve 90'lı yılların ortalarına kadar ismini zirvede tutmayı başarabilen ender sanatçılardan biri olmuştur. arasındaki 12 yıl boyunca çeşitli plak şirketlerinden 16 adet altın plak, 1 platin plak, 1 altın bülbül 5 altın 45'lik yerine verilmiştir) ve 2 altın kaset ödülü almıştır. yılında Altın Plak adlı müzik şirketini kuran sanatçı yaşamını çocukları ile birlikte sürdürmektedir.
Albüm ve Plakları
Gerçek Adı Neşe Göktürk Doğum Tarihi 1 Nisan 1945 Doğum Yeri Yeşilköy, İstanbul Eğitim Durumu Ortaokul, Ankara Devlet Konservatuarı - See more at:
Neşe Karaböcek / Sanatçı

1 Nisan 1947 İstanbul
Neşe Karaböcek (d. 1 Nisan 1947, İstanbul Yeşilköy), asıl adı Neşecan Göktürk olan ve henüz 5 yaşındayken dönemin Cumhurbaşkanı İsmet İnönüden Karaböcek Piyesinde oynarken Karaböcek soyadını alan “Orta Şarkın Altın Bülbülü” unvanlı sanatçı 1974 tarihinde gazeteci Tevfik Yener ile evlendi. “Arabeskin anası” olarak bilinmektedir. Hemen hemen her tür müziği denemiş ve sayısız 45lik plak, LP ve kaset/CD doldurmuştur. Ayrıca 11 sinema filminin başrolünde oynamıştır. İlk büyük çıkışını 1968 yılında “Artık Sevmeyeceğim” adlı 45liği ile yakalamış ve 90lı yılların ortalarına kadar ismini zirvede tutmayı başarabilen ender sanatçılardan biri olmuştur. 1968-1980 arasındaki 12 yıl boyunca çeşitli plak şirketlerinden 16 adet altın plak, 1 platin plak, 1 altın bülbül(5 altın 45lik yerine verilmiştir) ve 2 altın kaset ödülü almıştır. 1981 yılında Altın Plak adlı müzik şirketini kuran sanatçı halen ABD/New Yorkta yaşamını çocukları ile birlikte sürdürmektedir.

Şarkıları

Ağlama Değmez Hayat

Ah Bir İnansam

Artık Sevmeyeceğim

Eşsiz Sevgilim Benim

Eşşiz Sevgili

Evet Diye Başladık Söze

Geceleyin Bir Ses

Geri Dönülmez Yoldayım

İntizar

Kendim Ettim Kendim Buldum

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS