Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik BEN DE ÖZLEDİM Dizi Film Müziği (Beş Kardeş - Leyla İle Mecnun) Star Tv Absürd Komedi

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

BEN DE ÖZLEDİM Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano İle Klasik Kemençe Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " BEN DE ÖZLEDİM " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz.

BEN DE ÖZLEDİM Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakında Bilgi
Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Ünlü ve Erkan Tunç'un yaptığı, kurgusunu Murat Bör’ün üstlendiği ve yapımcılığını Funda Alp ve Orkun Ünlü'nün üstlendiği efLAtunfilm imzalı dizinin ilk bölümü 25 Ekim 2013 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlamıştır. Dizide yönetmen, yapımcı ve senarist de oynamaktadır. Dizinin odak noktası, ekibin kurduğu Leyla The Band'dir. Dizinin ilk bölümünde, 3 sezon yayınlanıp finalsiz sonlanan Leyla ile Mecnun dizisinin üç dakikalık kısa finali gösterilmiştir. Son bölüm olan 13.bölüm, 29 Ocak 2014 tarihinde yayınlanmıştır.
Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali, canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hâlâ “İsmail Abi”dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hâlâ Erdal Bakkal’dır. Ahmet, tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak çıkamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk çekmektedir. Oyuncular Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak'a giderek yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak'ın yeni bir proje üzerinde düşünecek vakti olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar.
BENDE ÖZLEDİM Jenerik Müzik (Beş Kardeş - Leyla İle Mecnun) Dizi Müziği StarTV Absürd Komedi Bende Televizyon Piyano 2015 Özle Özlemek Ben De Özlem Yeni Dizisi Fon Tema 18 Y Bende Özledim Dizi Fotoğrafları Beş Kardeş Kanal D Hikaye Künye Tv Televizyon Dizileri Piyano Klasik Kemençe Kardeşi Kardeşler Ben de Özledim Jenerik Dizi Müzik Şeş Kardeşi Aynı Ekibi Müzikleri Leyla ile Mecnun Trt Dizisi devamı Aynı oyuncu ekibi kadro Ben de Özledim, Dizi Türü Komedi Yapımcı. Medya Kültür Sanat BEN DE ÖZLEDİM Dizi Film Müziği (Beş Kardeş - Leyla İle Mecnun) Startv Absurd Komedi Jenerik Müzik, BEN DE ÖZLEDİM, Dizi ,Film Müziği, Beş Kardeş , Leyla İle Mecnun, Star tv, Absürd Komik Gösterim Süresi Jenerik Sözcüğü Eş Anlamlı Dizi Türü Komedi Yapımcı Yönetmen Ünlü Senarist Oyuncular Son Kanal StarTV Yeni Diziler Biten Sona Eren Final Yapan Televizyon Başlayan Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangi Kanalda Hangi Dizi Yeni Başladı Hazır Çekimi Başlayan Tüm Yeni Sezon Dizileri Tüm Bilgi Ana Esas Tema Jenerikleri Şarkıcı Arkadaş Hafta Ay Sonu

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS