Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik FİLİNTA MUSTAFA Dizi Film Orjinal Fon Müzikleri Ana Şarkı Esas Tema Jenerikleri Trt 1

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

FİLİNTA Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Çok Farklı Bulacak sınız.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " FİLİNTA MUSTAFA " TRT 1 Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile İcra Etti.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz

Filinta Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakkında Bilgi
TRT 1’de seyircisiyle buluşacak olan Es Film ve Maya Film ortak yapımı “Filinta” dizisi, 600 yıldan fazla süren Osmanlı İmparatorluğu tutan bir adalet sistemini de ekranlara taşıyacak. Kudret Sabancı’nın yönettiği, senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı ve başrollerinde; Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Kayra Şenocak, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Kamil Güler, Serhan Ernak, Kemal Zeydan gibi tiyatro, sinema ve dizi dünyasının sağlam oyuncu kadrosunu bir araya toplayan ‘Filinta’, İzmit Seka Film Platoları’nda kurulan muhteşem Pera ve Galata’nın tarihi dokusuyla gerçeğine yakın bir atmosferi de yakalayarak en az karakterler kadar çekim yapılan yerleriyle de eski İstanbul’u yaşatarak izleyenleri ekrana bağlayacak. Bunun yanı sıra dizinin başrol oyuncularından Mehmet Özgür’ün canlandırdığı ‘Kadı Gıyaseddin Hatemi’ rolü, günümüz insanının karmaşık ruh halinde ve ihtiyacı olan inanç sistemiyle ilgili güzel hatırlatmalara da parmak basacak. Beşeri ilimlere ilgi duyan Kadı Gıyaseddin Hatemi, ‘Adalet olmadan devletin, edep olmadan asaletin olmayacağına inanan, ilim irfan sahibi bir kadı. Hayatın içinde birçok kimsenin ulaşmak ve başarmak istediği uzun bir yolculuk olan Hiç’lik mertebesine ulaşmış, gözü adaletten başka bir şey görmeyen bir kişi. KADI-GIYASEDDİN-HATEMİ-filinta600 yıldan fazla Süren Osmanlı İmparatorluğu’nu ayakta tutan adalet sisteminin vücûd bulmuş hali olarak izleyeceğimiz Kadı Gıyaseddin Hatemi rolündeki Mehmet Özgür, gerçek yaşantısında da ‘Ben de Kadı Gıyaseddin gibi ilime, irfana ve gerçek adalete inanıyorum. Bu rolü üstlenmek benim için çok özel bir mutluluk’ diyor. Filinta’da kundaktayken Külliye’nin önünde bulduğu ve oğlu gibi sevdiği ‘Filinta Mustafa’ya bir baba, adalete ihtiyacı olanlar içinse sığınılacak bir liman gibi olan, aynı zamanda Padişah’a şehzadeyken hocalık yapmış olan Kadı Gıyaseddin Hatemi; Ömer Bin Hattab’ın ‘Dicle kenarında bir kurt bir koyunu yese, Allah adaleti gelir onu Ömer’den benden sorar.’ sözünü düstur edinmiş ve hayatının merkezine almıştır. Kadılık makamını karakola taşıyan Kadı Gıyaseddin, böylelikle hem olaylara yakın olacak hem de padişaha verdiği Galata’yı kötülüklerden temizleme sözünü tutacaktır. 23 Aralık akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan ‘Filinta’, konusu, oyunculukları, özel hazırlanan mekanları ve yapımıyla da diğer dizilere fark atarak iddialı bir proje olarak seyircisiyle buluşacak.
Yakında TRT-1 ekranlarında yayınlanacak olan ES Film ve MAYA Film’in yapımcılığını,Kudret SABANCI‘nın yönetmenliğini yaptığı ve geçtiğimiz günlerde Türkiye’de bulunan ‘Lost, Revenge, Prison Break ve Fringe’gibi önemli dizilerin dünyaca ünlü yönetmeni Bobby Roth’un danışmanlığnı yaptığı; son dönemin en iddialı dizisi, FİLİNTA – BİR OSMANLI POLİSİYESİ’ne dair ilk görüntüler yayınlandı. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı dizide; Serhat Tutumluer, (Boris Zaharyas), Mehmet Özgür (Kadı Gıyaseddin Hatemi), Onur Tuna (Filinta Mustafa), Naz Elmas(Azize) ,Damla Aslanalp (Lara Zaharyas), Hakan Yufkacıgil (Sansar Cemil), Kayra Şenocak (Hasan), Yosi Mizrahi( Esad Paşa), Kamil Güler(Foto Abdullah) Reshad Strik(Zülfü), Kemal Zeydan Zeyrek), Serhan Ernak (Çeyrek), Ceren Yılmaz (Hatice), Feyza Işık (Gülbahar)gibi önemli isimler rol alıyor.
0 Yeni B 2 Filinta Jenerik Fon Müziği Ana Müzik Esas Tema Jenerikleri Trt 1 Osmanlı Hafiye İndir Jeneriği Dinle Nota Saray Padişah Piyano Kanun Son Bölüm Mustafa Lakap Ana Karakter Gizemli Olay Polisiye İndir Dinle Şarkısı Mp4zil Telefon Sesi İndir Müzik Mp3 Dinle Yükle Yorumu İzle Dizi Hd Son Bölüm İzle. Tv Site Nota Notası Arşivi Sitesi Türkü Şarkı Yeni Dijital Piyano Konser Şarkı Şarkılar Özgür Çevik Türkü Turkce Muzik Film Konusu
Jenerik Müzik FİLİNTA MUSTAFA Dizi Film Orjinal Fon Müzikleri Ana Şarkı Esas Tema Jenerikleri Trt 1 Osmanlı Hafiye İndir Jeneriği Dinle Nota Saray Padişah Piyano Kanun Son Bölüm Mustafa Lakap Ana Karakter Gizemli Olay Polisiye Format Tür Dram jenerik Müziği, Enstrümantal Müzik, Dizi Müzikleri, Tema Müziği, Fon Film Melodik Karaoke Piyano Giriş Şarkı Tür Dizi Aksiyon

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS