Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik KARA PARA AŞK Toygar Işıklı Dizi Müziği Piyano Ve Klarnet Ile Hiç Dinlediniz Mi?

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARA PARA AŞK Jenerik Müziği ( Dizi Film Enstrümantal Müzikleri).
Toygar Işıklı Dizi FilmGiriş Müziklerini Piyano ve Klarnet ile Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe "KARA PARA AŞK " Atv Tv Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı. Sol Klarnet Ona Eşlik etti.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyor.

Muhteşem Film ve jenerik müziklerini yapan, süper bestekar
Toygar Işıklı'ya teşekkür ederiz. O Bestenin En güzel markası
KARA PARA AŞK ATV Tv Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
ATV'de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinin jenerik müziği dinle. Dizi jenerik akışı eşliğinde jenerik şarkısı izle. ATV'de başlayan Kara Para Aşk dizisi jenerik müziği daha önce birçok popüler dizinin de müziklerini yapan Toygar Işıklı tarafından hazırlanmıştır. İşte o jenerik şarkısı, dizi oyuncuları ve teknik ekip jeneriği ile izle. Dizi Müzik KARA PARA AŞK Toygar Işıklı Jenerik Müziği Piyano ve Klarnet ile Hiç Dinlediniz mi?
Dizi Müzik, KARA PARA AŞK, Toygar Işıklı, Jenerik Müziği, Piyano ve Klarnet, ile, hiç, Dinlediniz mi,, dinle, Nota, Tüm, Bilgi, PIYANO, Klarnet, Sol, Nefes, Üflemeli, Nefesli, Çalgılar, Alet, Çalgı, Düeti, , Aleti, Aletleri, Enstrüman, Enstrümanları, Piyano, Üfleme, Tahta, kamış, Araç, Yedek, Parça, Film, Enstrümantal, Müzikler, Klarneti, Klarinet, Piyano, Genç, Müzisyen, Tv, Tema, Piyano, Jenerik, Çal, Şarkı, Türkü, Eser, Piyanist, Piyanoları, Jeneriği, Piyanolar, Piyanosu, Melodik, Karaoke, Fon, Enstrümanları, gırnata, dinlemek, dinle, dinleti Dizi Müzik KARA PARA AŞK Toygar Işıklı Jenerik Müziği Piyanoları ve Klarnet ile Hiç Dinledinizmi?

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS