Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik KARDEŞ PAYI Dizi Film Müziği Enstrümantal Fon Şarkı Karaoke Piyano Dinleti Konser

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARDEŞ PAYI Jenerik Müziği ( Dizi Film Enstrümantal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " KARDEŞ PAYI " Star TV Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
Piyaniste Desteklerinizi Ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz

KARDEŞ PAYI En Sevdiğim , Düzeyli Süper Komik Bir Dizi.
KARDEŞ PAYI Hepinizi Çok Seviyorum. Bayılıyorum Hepinize
O Bir Yeni Nesil Komedi.

KARDEŞ PAYI Startv Tv Dizisi Konusu Ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
Metin, Ali, Feyyza Orta Halli Bir Mahallede Büyümüş Aynı Evde Aileleri İle Yaşamak Zorunda Olan Üç Kardeştir. Koyu Beşiktaşlı Emekli Mühendis Tahsin, Efsane Üçlüyü Hayatının Sonuna Kadar Yaşatmak İçin Üç Çocuk Yapıp Metin, Ali Ve Feyyaz İsimlerini Koymaya Yeltenir. Üçüncü Çocuk Kız Olunca Adı Feyyza Olur Dizide Ahmet Kural (Metin) Ve Murat Cemcir(Ali) Su Tesisatçısı, Seda Bakan İse Evin Geçimini Sağlayan Akıllı Küçük Kardeş (Feyyza) Karakterine Can Veriyor.
Mahalle Duygusunun Yoğun Olarak Hissedileceği Dizide Mucit Kardeşler Metin Ve Ali’nin Dünyaya Barış Ve Mutluluk Getirecek Bir İcada İmza Atmalarıyla Hayatları Değişecek.
Metin Ve Ali Eve Zerre Para Getirmezler Ama "Dünya'ya Barış Ve Mutluluk Getirecek" Diye İddia Ettikleri Bir İcada İmza Atarlar. Kimsenin Ciddiye Almadığı İcadın Zamanla Gerçekten Çalıştığını Göstermeleriyle, Tüm Dengeler Değişir
08 2a KARDEŞ PAYI Son Yeni Versiyon Sezon Ne Zaman Başlıyor Kardeşi Pay Payları Kardeşleri Kardeşler Süper Komik Komedi Yeni Nesil Komedi Tema Gülünç Espiri Espirili İzleyici Müjde 2. Sezon Yeni Bölüm Jenerik Müzikleri Dizi Film Müziği Enstrümantal Fon Musiki Muzigi Türkü Şarkı Eseri Muzik Melodik Piyano Dinleti Konser Muzık Net Etiketler Dinle Download Mp3 Free Music Zil Sesi Akıllı Telefon Tablet Saat Önce Kanal D Yayını Mobil Zil Sesi Melodisi Kara Boyut Muzik MUZİKLERİ MÜZİKÇİ MUSİKİ Şarkı Türlü Şarkısı Eseri Eser ATV Televizyon Listesi Replik Foxtv Kanal D Star Fox Show Programı İndir Piyes Son Piano Gün Piyanist Şekli Yap Nedir Anlamı Nedir
Jenerik Müzik KARDEŞ PAYI Dizi Film Müziği Enstrümantal Fon Şarkısı Karaoke Piyano Dinleti Konser

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS