Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik RACON AİLEM İÇİN Enstrumantal Atv Dizi Film Müziği Kanal Televizyon Afiş Aile Racunlar

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Orijinal Çıngıl Fragman Dakika Yapım Şirketi Yayın Bilgileri Moda Şarkı Spor Diziler Program Televizyon İddialı Olan Yaz Dizileri Arası Amca Avukat Hakim Savcı Mahkeme Şiddet Aşk İstanbul Dizisi Konusu Star Tv Sabah Turkuaz Medya Gazete RACON Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Çok Değişik Bulacak sınız.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " RACON Ailem İçin" ATV TV Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile İcra Etti.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz.

RACON Ailem İçin ATV Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakkında Bilgi
Korhan ailesinin, tamami hayatını ele alacak olan hatta Türkiye'nin, en cool ailesi de diyebiliriz. Kenan'ın, babasından kalan ve babası gibi yetişerek onun gibi kendi adaletini sağlayan ve insanlara önderlik eden bir lider olmuştur. Racon Ailem için Dizisi de yaşı geçtikten sonra elini, ayağını çekerek artık önünü her ne kadar gençlere bırak sada yine de Racon meselesi asla arkasını bırakmayacaktır.
Bu sefer ise önceden canını yaktığı büyük bir düşmanı daha çok güçlenerek intikam peşine düşecektir. Korhanların, ne kadar güçlü görünse de sahip oldukları, zenginlikleriyle, adamlarıyla yalnız bilmediği tek bir şey vardı. Kenan, hepsine bedel bir insandı. Yalnız zayıf bir noktasında onu sırtından vurarak Racon'u, fazlasıyla aşmış ve bu sefer aileler bir araya gelerek bunun cezasını hep beraberinde çektireceklerdir. Kenan, yaralandıktan sonra emriyle beraber bütün sevdiği insanlar artık çevresinde duracak ve bu fail-i meçhul düşmanını durdurana kadar hep beraber sırt sırta vereceklerdir.
Geçen on yılın ardından hapisten çıkan Kenan Korhan, doğup büyüdüğü mahalle olan Atmaca deresi'ne geri döner. Fakat hiçbir şey geride bıraktığı gibi değildir.
Kızı Yağmur, evden ayrılmış, kendisine ailesinden uzakta yeni bir hayat kurmuştur. Oğlu Adnan, acımasız düzene ayak uydurmuş, haksızlıkla savaşma çabasını yitirmiş, neredeyse safını değiştirmiştir.
Kenan'ın tek amacı her şeyi bırakıp dağılmış ailesini yeniden bir araya toplamaktır. Ama bu hiç kolay olmayacaktır. Bugüne kadar adaleti kendi vicdanında tartmış olan Kenan Korhan, şimdi kendini değişen, yozlaşan bir dünyanın içinde bulmuştur ve bu dünyaya ayak uydurması kolay olmayacaktır. Eski defterler açılacak, eski aşklar tekrar canlanacak yeni ve büyük düşmanlarla karşılaşacak ve ne kadar isteseler de geçmişi onun peşini bırakmayacaktır.
Racon Ailem için Dizisi Oyuncuları
Sürpriz isimler barındıran dizi kadrosunda Racon Ailem için Dizisi son yılların adı anılan müthiş kadrosuyla kaliteli bir dizi olacağına benziyor. Öncelikle adının en çok andıran isimlerden ve başrol bayan karakterini canlandıracak olan Hande Doğandemir, hem hayranlarını, en son projesinden itibaren harika bir sektöre giriş yapmasıyla belki de en çok aranan isimlerde bu kadar kısa süre de ulaşabilmesi onun kendine özgü büyük başarısıdır. Mehmet Aslantuğ, isminin de Hande Hanım'ın, partnerini canlandıracak karakter olarak belirlenmesiyle başrol oyuncularımızı öğrenmiştik. Yalnız öyle isimler kadroya dahil oldular ki hepimiz eminiz ki oldukça şaşırdık. Racon Ailem için izle inanılmaz derece de bütün oyuncuların başrol karakteri olabileceğini anladık ve artık büyük heyacanla bekliyoruz.
Racon Ailem İçin Oyuncu Kadrosu
Sarp Akkaya, Emir Benderlioğlu, Barış Ardıç, Ekin Türkmen ve asıl bombayı son anda patlatarak Racon Ailem için kadrosuna dahil edilen Seçkin Özdemir, oldu. Oyuncularımız birer birer sosyal medya hesaplarından projeyi onaylarken, yani bu kesinlikle belli olmuş oyuncu kadromuzdur. Siz bu kadar yıldız geçiti hakkında ne düşünüyorsunuz,
Piyano Piano Piyanist Türkü Şarkı Halk Sanat Eser Pıyano Piyanosu Piyanolar Piyona Piyanoları Grand Ana Büyük En Güzel Konser Resital Resitali Çalma Marka Metod Müzikleri Melodi Usta Master Küçük Piyanist Çocuk Parça Play Eser Armoni armonik enstrümantal fon karaoke Kadın Kız Genç Kızı Kadını Şarkıcı Solist Kuyruklu
Piyano PIYANIST Piyanist Armoni Armonik Armonisi Armonileri Akustik Akustiği Akustikleri Akustikler Ortam Ortamı Polifonik
Jenerik Müzik RACON AİLEM İÇİN Enstrumantal Atv Dizi Film Müziği Kanal Televizyon Afiş Aile Racunları Kes Kesmek Kabadayı Mafya Siyaset Yargı Sinema Biyografi RACONU Orijinal Çıngıl Fragman Dakika Yapım Şirketi Yayın Bilgileri Moda Şarkı Spor Diziler Program Televizyon İddialı Olan Yaz Dizileri Arası Amca Kabadayı Mafya Avukat Hakim Savcı Mahkeme Şiddet Aşk İstanbul Dizisi Konusu Star Tv Sabah Turkuaz Medya Gazete Klasik Kemençe Yasadışı Görevleri Kötüye Zarar İnsan Yaşanan Ülke Türkiye Dili

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS