Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik SUNGURLAR Dizi Film Tema Müziği SOLO PİYANO Resitali Sound Teaser Stv Samanyolu Tv

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

SUNGURLAR Jenerik Müziği ( Dizi Film Solo Piyano Müzikleri).
Sungurlar Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ile Klasik Kemençe Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " SUNGURLAR " Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Yerli Diziler Piyano Solo Film Müziği Piyano Serisi: 14
Güzel Yorumlar ve Eleştirileri Bekliyoruz. Lütfen Videoyu Beğenerek Genç Piyaniste Destek verin.

SUNGURLAR Dizisi Bilgi ve Konusu Ve Müzikleri

Dizi Güneydoğu'da geçmektedir. Terör olaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dört bir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır... Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler. Gözyaşı her gün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır.
Ancak bölge için göz ardı edilen bir gerçek daha vardır. Anılan bölgede askerler evet şehit olurken aynı zamanda bölge halkı da bundan ciddi zararlar görmektedir. Terör onları da vurmakta ve birçok aile paramparça olmaktadır. Evler yakılmakta, insanlar terör yada devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta ve devlet yanlısı olanlar teröristler tarafından aileleriyle birlikte öldürülmekte, küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır.
Hikayemizin temelini de bu oluşturmaktadır. Bölgede yaşayan bir çocuk kazandığı kara harp okuluna giderken geride kalan ailesi teröristler tarafından vahşice katledilir. Geride sadece kahramanımızın küçük kardeşi kalır. Yalnız bu küçük kız da teröristler tarafından kaçırılır. Hatta bu kıza ailesinin askerler tarafından öldürüldüğü yalanı söylenir ve buna inandırılır. Kız büyürken abisi de okulu bitirmek üzeredir. Abisinin hayatta ondan başka kimsesi kalmamıştır. Dolayısıyla okuldan mezun olunca tek amacı vardır kahramanımızın. Yıllar önce kaçırılan kardeşini bulmak.
25 Sungurlar SOLO Kuyruklu Ana Grand Akustik Büyük Piyano Sound Resital Versiyon 1 Direkt Sungurlar Piyano Enstruman Enstrümantal Sungur Solo Enstrümanı Fon Melodik Karaoke Jenerik Müzik UNGURLAR Dizi Film Tema Müziği SOLO PİYANO Resitali Sound Teaser Stv Samanyolu Tv Sungurlar, Jenerik Müzik, Piyano, DİZİ FİLM Müzik, TEMA MÜZİĞİ, Terör Örgütü Tim Mücadele En Fazla İzlenen Dizileri Bir Tanesi Şefkat Tepe Yorumu Yayını Aksiyon Askeri Dram Suç Dizisi Şefkattepe Devamı Ekibi Diğer Üyeleri Doktor Çeşitli Terörist Güney Doğu Örgütleri Mücadele Anlat Format Televizyon Dizisi Müziği Fragmanı Tür Aksiyon Askeriye Asker Er Komando Drama İç Suç savaş Kronoloji Önce Gelen Devam Ediyor Terim Kalite Komandosu Yeşil Bere Mavi jandarma bereli

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS