Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzikleri KARA EKMEK Dizi Film Müziği Enstrümantal Fon Müzik Melodik Piyano Dinleti Konser

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARA EKMEKJenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Kanal D Dizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano ve Klasik Kemençe Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe " KARA EKMEK" Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyor.

KARA EKMEK Kanal D Tv Dizisi Konusu ve Fon Müzikleri Bilgi
Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? Sıra dışı hikâyesiyle izleyiciyi en derinden etkileyecek olan Kara Ekmek, sağlam oyuncu kadrosuyla atv ekranlarına yayına başladı. Büyük hayalleri ve hırsları olan genç bir kız... Hiç beklemediği bir anda, hiç ummadığı bir biçimde hayatı değişir...Yapımcılığını Limon Yapım'ın üstlendiği dizi, ilk fragmanıyla da merak uyandırdı. Asiye sevdiği adamdan hamile kaldıktan sonra aslında ne kadar yanlış bir kişiye aşık olduğunu anlar. Sevdiği adamın kürtaj olmasını istemesi sonucu deliye dönen Asiye en sonunda sevdiği adamı bıçaklar ve kaçar. Bu kaçış sırasında kardeşi de kendisini yalnız bırakmak istemez. Gebze'ye doğru otostop çekerek bir cipe binerler. Araba da zengin bir ailenin torunu olan Çetin ve yanında ise her hafta Gebze'de ki çiftliklerine götürdüğü ve yakında nişanlanacaklarını sanan kadınlardan birisi olan selen vardır.
Asiye kadını Çetin tarafından aldatıldığına ikna eder ve Çetinle kadın arasında geçen tartışmalar bir uçurumun kenarında gerçekleşir. Bu sırada kadın uçurumdan aşağı yuvarlanıp yüzü paramparça olmuş bir şekilde hayatını kaybedince, Asiye tüm sorunlarından kurtulmak için selen adındaki bu kadının yerine geçer böylece Çetin'i de büyük bir dertten kurtarmış olur ancak bunun için Çetin'den 50 bin TL para istemektedir.
98 2 Kara Ekmek Dizi Jenerik Müziği Dizi Müzikleri Dizi Müz net Etiketler Dinle KaraEkmek KARA EKMEK download mp3 free Music Zil Sesi Akıllı Telefonlar Tabletler Saatler önce Kanal D yayını mobil zil sesi melodisi Kara Boyut mUZİK MUZİKLERİ MÜZİKÇİ MUSİKİ şarkı türlü şarkısı eseri eser Ekmeği pasta Jenerik Müzikleri KARA EKMEK Dizi Film Müziği Enstrümantal Fon Muzik Melodik Piyano Dinleti Konseri Jenerik Müzikleri, KARA EKMEK, Dizi Film Müziği, Enstrümantal, Fon Musiki Muzigi Türkü Şarkı Eseri Muzik Melodik Piyano Dinleti Konser Muzık Net Etiketler Dinle Karaekmek siyah Download Mp3 Free Music Zil Sesi Akıllı Telefon Tablet Saat Önce Kanal D Yayını Mobil Zil Sesi Melodisi Kara Boyut Muzik MUZİKLERİ MÜZİKÇİ MUSİKİ Şarkı Türlü Şarkısı Eseri Eser Ekmeği Pasta Fırın A TV Televizyon Listesi Replik Foxtv Kanal D Star Fox Show Programı İndir Piyes Son Piano Gün Piyanist Şekli Yap Nedir Anlamı Nedir Jenerikler Müzikler KARA EKMEK Dizi Film Müziği Enstrümantal Fon Muzik Melodik Piyano Dinleti Konser

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS