Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Şarkı İKİNCİ BAHAR Dizi Melodik Müzikleri

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

İKİNCİ BAHAR Jenerik Şarkısı ( Dizi Film Enstrümantal Fon Şarkı Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano ve Klasik Kemençe Nasıl Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe "İKİNCİ BAHAR Melodik " ATV ve Kanal 6 Televizyon Dizisi Tema Şarkı Müziğini Piyano ile Çaldı.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekliyor.

Söz: Sezen Aksu Müzik: Sezen Aksu
Gamze gamze bir gülüver şimdi
Beni göğsüne alıver şimdi
Mevsimi geldi susadım aşka
Benimle bir dünya kuruver şimdi

İkinci bahar yaşıyor ömrüm
Gel benim yarim oluver şimdi
Seni gül gibi öpe koklaya
Sözümden dilimden sakınır saklar
Bugünkü aklımla severim şimdi

Şiirler şarkılar söyleyerek
Mehtabı birlikte seyrederek
Benimle bir dünya kuruver şimdi
İKİNCİ BAHARTv Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Gaziantepli kebap üstadı Ali Haydar (Şener Şen) ile Hanım (Türkân Şoray) adlı işe ihtiyacı olan iki çocuklu dul bir kadının hayat mücadelesinde, her türlü zorluk içinde işte ve aşkta ‘‘İkinci Bahar’’ı yaşamaya başlamalarının hikayesi. Sezonlar Samatya'da bulunan, dizide Ali Haydar'ın ismini taşıyan Hanım ile Ali Haydar'ın işlettiği kebapçı.
İkinci Bahar, 11 Ocak 2001'de atv'de sona ermesinin ardından 2002 yılında TRT int kanalında haftalık olarak; 2005'in Ağustos ayında yeniden atv'de günlük olarak; 2007 yılında FOX (Türkiye) ve FOX Türk'de; 2009 yılında önce TRT 6'da hafta içi her gün Kürtçe dublajlı olarak; ardından aynı yıl TRT Avaz kanalında Salı akşamları; 2010 yılında TRT el Turkiye'de Arapça dublajlı olarak; 2011'in Aralık ayında ise haftaiçi her gün Star Tv'de yayınlanmıştır. 2015 Ocak ayından itibaren haftaiçi her gün saat Kanaltürk ekranlarında tekrar bölümleri yayınlanmaktadır.
26 2 İkinci Bahar Enstrümantal Karaoke Mevsim 2. En Kış Yaz Güzel Full Vip Hd Film İzle Film İz Sinema Müzikleri Piyano Piyanist Müzikleri Eserleri Eseri Yeni Klas Tarihi Eski Yazar Şair Notası Kart Klasikler hayat hayatın 2. baharı Atv ve Kanal 6 bahar yaşam
Jenerik Şarkı İKİNCİ BAHAR Dizi Melodik Müzikleri Melodik karaoke enstrümantal ATV Kanal 6 Jenerik Şarkı, İKİNCİ BAHAR, Dizi Müzik, Türkan Şoray, şener şen Aşk Aşkı Aşklar birinci ilkbahar mevsim Eş Aı Nedir Eşi Anlamı Bağış Baharı Şiir İlgili Org Başrolü Bir Yap Bölümü Geç Sözlük En Güzel Melodisi Film Şarkı Cıngıl Fragman İz Sinema Piyano Eserleri Eseri Yeni Eski Albüm Yazar Şair Klasikler Lokanta Yemek hane Aşçı Yemekhane Kebab Salonu Samatya Evi Ali Haydar Usta Aşcı Sevgi Seni Şarkısı Beste Sezen Aksu Sunu Rehberi Arz Yayın Tek Yalnız Fon Jenerikler Şarkım İKİNCİ BAHAR Dizi Enstrümantal Müzik Melodik Müzikler

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS