Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Şarkı İKİNCİ BAHAR Dizi Müzik ATV Kanal 6

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

İKİNCİ BAHAR Jenerik Şarkısı ( Dizi Film Şarkı Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müzikleri Piyano ve Klasik Kemençe Farklı Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe "İKİNCİ BAHAR " ATV ve Kanal 6 Televizyon Dizisi Tema Şarkı Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekliyor.

Söz: Sezen Aksu Müzik: Sezen Aksu
Gamze gamze bir gülüver şimdi
Beni göğsüne alıver şimdi
Mevsimi geldi susadım aşka
Benimle bir dünya kuruver şimdi

İkinci bahar yaşıyor ömrüm
Gel benim yarim oluver şimdi
Seni gül gibi öpe koklaya
Sözümden dilimden sakınır saklar
Bugünkü aklımla severim şimdi

Şiirler şarkılar söyleyerek
Mehtabı birlikte seyrederek
Benimle bir dünya kuruver şimdi
İKİNCİ BAHAR Atv ve Kanal 6 Tv Dizisi Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
İkinci Bahar, 1998 - 2001 yılları arasında yayınlanmış bir tv dizisidir. Başrolleri Türkân Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, Samatya'da çekilmiştir. Atv ve Kanal 6 Televizyonlarında Zirve rekorlarını kırarak izlenmiştir.
İkinci Bahar, Türkiye`de nitelikli özel televizyon dizilerinin öncüsü olmuş dizidir. Atv`de yayınlanmıştır. İstanbul`a göç eden bir kebapçının başından geçenler anlatılır. Başrolleri Türkan Şoray, Şener Şen gibi ünlü aktör ve aktrisler yer almaktadır.
İkinci Bahar (Dizi) hakkında bilgiler İkinci Bahar, Türkiye`de nitelikli özel televizyon dizilerinin öncüsü olmuş dizidir. Atv`de yayınlanmıştır. İstanbul`a göç eden bir kebapçının başından geçenler anlatılır. Başroller Türkan Şoray, Şener Şen gibi ünlü aktör ve aktrisler yer almaktadır.
Efsane diziler arasında gösterilen "İkinci Bahar" başlıyor. Bir döneme damgasını vuran dizi İkinci Bahar'da izlemeye doyamayacağınız efsane oyuncular rol alıyor. Meral Okay'dan, Türkan Şoray'a, Şener Şen'den Nurgül Yeşilçay'a, Ozan Güven'den Özkan Uğur'a kadar, ekranların en başarılı oyuncularının rol aldığı dizinin tüm bölüm jenerik müzikleri Efsane dizi “İkinci Bahar” unutulmaz bir sevda öyküsünü anlatıyor.
Başrollerinde Türkan Şoray, Şener Şen, Güven Hokna ve Tarık Pabuççuoğlu’nun oynadığı dizide; Gaziantepli kebap ustası Ali Haydar ile işe ihtiyacı olan iki çocuklu dul bir kadının her türlü zorluğa rağmen işte ve aşkta ‘‘İkinci Bahar’’ı yaşamaya başlamalarının hikayesi anlatılıyor.İstanbul’un en eski semtlerinden Samatya'da Antep Sofrası adlı bir kebapçı dükkanının sahibi olan Ali Haydar’ın eşi ölmüş ve kızlarıyla beraber yaşamaktadır. Ali Haydar dükkanında çalışmaya başlayan Hanım’la tanışır ve böylece kebapçı dükkanında bir sevda öyküsü başlar. Bu öykü bize küçük insanların dünyasına destansı bir yolculuk yaptırır.
23% İkinci Bahar Mevsimi İlk 2. En Kış Yaz Yeşilçam Güzel Full HD Vip Hd Film İzle Film İz Sinema Müzikleri Piyano Piyanist Müzikleri Eserleri Eseri Yeni Klasör Tarihi Eski Albümü Yazar Şair Notası Kart Klasikler 2. sekonder ikincil A Tv Kanal6 Şarkı Sözleri Şarkısı Sözü EseriJenerik Şarkı İKİNCİ BAHAR Dizi Müzik ATV Kanal 6 Jenerik Şarkı, İKİNCİ BAHAR, Dizi Müzik, Aşk Aşkı Aşklar Af Etmek Etme Eş Anlamlısı Nedir Eşi Anlamı Bağış Baharı Şiir İlgili Arama Hangi Saat Kanal Televizyon Baharı Vikipedi Wikipedia Org Başrolü İkinci Bir Yap Bölümü Geç Sözlük Yeryüzü En Güzel Melodisi Film Şarkı Cıngıl Fragman Hangi Saat Televizyon Jeneriği Jenerikleri İz Sinema Piyano Eserleri Eseri Yeni Klasör Eski Albümü Yazar Şair Nota Kart Klasikler Lokanta Yemek Aşçı Yemekhane Kebab Salonu Samatya Evi Ali Haydar Usta Aşcı Aşk Sevgi

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS