Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kaderimin Yazıldığı Gün - JENERİK MÜZİĞİ Piyano DİZİ FİLM MÜZİK Fragman Bilgi Hangi Kanal Saat Kaç

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Kaderimin Yazıldığı Gün Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano İle Klasik Kemençe Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Kaderimin Yazıldığı Gün " Star Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakında Bilgi
Her yıl olduğu gibi bu yılda Yörükhan ailesi Antakya'da buluşur. Nar hasatının ilk ürününü, herkese bolluk, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle toplayacaklardır. Her şey yolunda giderken Kıymet Hanım'ın oğlu Kahraman'ı ve gelini Defne'yi kastederek söylediği "İnşallah kendi torunumuzu da görürüz…" sözü ortalığı karıştırır. Çocuk doğuramayan kadın olarak suçlanması Defne'yi çok üzer, Kahraman da bunun üzerine ailesine ağır konuşur. Bu olaydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Defne, üzerindeki bu "eksikliği" gidermek için nasıl olursa olsun bir çocuk ister. Bu istek Kıymet Hanım için bulunmaz bir fırsattır. Gelini artık doğru yolu bulmuştur. Kendisi de bu uğurda elinden geleni yapacaktır. Gelini için bir taşıyıcı anne bulacaktır. Bu kişi kim olur diye düşünürken "kısmet" ayağına gelir… Elif… Antakyalı bu genç kız çok zor durumdadır. Başından bir felaket geçmiştir. Babası borçları için kendisini bir adama satmak üzereyken annesi karşı çıkmış, kazayla babasını öldürmüştür. Apar topar kaçarak, İstanbul'a gelmişlerdir. Anne yakalanıp hapishaneye girmiş, Elif ise hasta kardeşi Nazlı ile beş kuruşsuz ortada kalmıştır. Taşıyıcı anne bu genç kız olacaktır. Elif'in zaten itiraz edecek bir hali yoktur. Görev bittiğinde, Yörükhan ailesi bir "veliahta" kavuştuğunda, sessizce kaybolacak, kendi hayatına geri dönecektir.

Ama işler planlandığı gibi gitmez. Genç ve güzel Elif erkekler tarafından fark edilir. Nerede duracağı belli olmayan bir süreç başlamıştır. StarTV
12 0 2 Piyano Kanun Kaderimin Yazıldığı Gün Jenerik Muzigi Şarkıcı Özcan Deniz Şu Karşı Dağ Kar Var Duman Yok Kaderi Yazı Günü Arkadaşlar Bu Ay Sonu Orijinal Dizi Soundtrack Kader Keder Yazgı Günü Kaderin Yazı Jenerikleti Müzikleri - Dizisi Filmi Müziği Jeneriği Star Tv Star TV ekranlarında yayınlanan dizi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yeni ve son bölüm fragmanı izle.
Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi | Star TV
Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hakkında bilgiler. Star TV' de yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin konusu, oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni, senaristi, reytingleri, yorumları, jenerik müziği, videoları, haberleri, yazıları, resimleri.
Şarkı Yeni Dijital Piyano Konser Film Konusu Televizyon Tv Dizisini, Televizyon Piano Gözyaşı Senaryo Hikaye Konu Özet Tekrar Eseri Artist Fılm Bilgi Nedir Kimdir Gün Önce Tek Full Bütün Parça. Para Dizi Jenerik Müziği Müzikleri Dizi Net Etiketler Dinle Mp3 Free Music Zil Sesi Akıllı Telefon Tablet Saat Önce Kanal D Atv Yayını Mobil Zil Sesi. Melodi Mp4, Animasyon Görüntüler Seyret Geçmiş Bölümler Fragmanı Hangi Kanalı Saat Kaç Beğen Kategori Başrol Oyuncuları, Kimler Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Saat Kaç Nerede Konusu Yeni. Sezon Reyting İddialı Oyuncu Kadrosu Ne Zaman Başlıyor Hangi Gün Saat Kaç, Nerede Nerede Yeni Dizisi, Başlıyor, Oyuncuları, Dizileri Konusu
kaderimin yazıldığı gün ne zaman başlıyor kaderim yazıldığı gün hangi kanalda kaderim yazıldığı günü
Televizyon Kanalları Milli Ulusal Televizyonu Beyaz Cam, Atv Fox Tv Kanal D Samanyolu Show Tv Star Tv Trt 1 Tv8 Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi | Star TV
Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi hakkında bilgiler. Star TV' de yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin konusu, oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni, senaristi, reytingleri, yorumları, jenerik müziği, videoları, haberleri, yazıları, resimleri.
Kaderimin Yazıldığı Gün - JENERİK MÜZİĞİ Piyano DİZİ FİLM MÜZİK Fragman Bilgi Hangi Kanal Saat Kaç

Kaderimin Yazıldığı Gün, Jenerik Müzik, Enstrümantal ,Fon Müzikleri, Piyano, Dizi Müziği, DİZİ FİLM MÜZİK, Hangi Gün, Salı, Saat Kaçta,kaç,nerede, nedir ,kimdir, Hangi Kanal, Star TV, Kaçıncı Sezon,Kaçı Bölüm, Ne Zaman, Başladı, Nerde, vakit, Bitecek, Çekiliyor, Kaderi, Yazı, Günü, Arkadaşlar, Bu, Ay, Sonu, Gün, Replikleri, Şarkı, Kaderi, Yazı, Bu, Ay, Sonu, Kader, Keder, Yazgı, Günü, Kaderin, Yazı, Jeneriği, aşk, hikayeleri, en, büyük, romantizm, kaynağı, kaderim, , yazgı,günü, halkı,

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS