Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

KARAYİP KORSANLARI Sinema Jenerik Film Müziği Çıngıl Reklam Orkestra Cover Pirates Caribbean He’s A

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARAYİP KORSANLARI Sinema Film Müziği Theme Soundtrack Sinema Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Melodik Ezgisi
BABA - Sinema Filmi Film Müziklerini Piyano ve Kemençe ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " KARAYİP KORSANLARI " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstrüman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
KARAYİP KORSANLARI Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Siyah İnci'nin Laneti: He’s a Pirate ' Karayip Korsanları Disney film için Klaus Badelt tarafından bestelenen 2003 Track. Bu filmin soundtrack albümü özellikli ve film için Jenerik başında kullanılır.
Bu Eser 2014 yılında Rebel 2006 yılında tarafından Tiesto tarafından özellikle yayımlanan bir Remixed EP başlıklı Korsanları ve ayrı single toplanan remix versiyonlarının bir dizi konu olmuştur
'pirates of the caribbean' adlı filmin albümünde, klaus bedelt imzalı muhteşem bir şarkı,Ünlü Film Müziklerini Hans Zimmer yaptı. Bu Çok romantik ve Muhteşem Sinema Müziği (Soundtrack ) ile En İyi Film Müziği Ödülü Almıştır.
Hans Florian Zimmer Alman besteci.
Müzik hayatında ilk başarısı, Buggles grubuyla çıkardığı 45'lik olan Video Killed the Radio Star parçasıyla elde etti. Bu şarkı, MTV'nin yayına geçtiği gün çaldığı ilk video klip olarak da ayrıca ünlendi.
Daha sonra besteci Stanley Myers ile birlikte film müzikleri dünyasına girdi ve esas başarısını bu dalda elde etti. Film müzikleriyle ilgili kariyerinde; 7 Oscar adaylığı (1 kez Aslan Kral filmiyle kazandı), 4 Grammy adaylığı (1 kez Crimson Tide filmiyle kazandı) ve 7 kere de Altın Küre adaylığı (2 kez Aslan Kral ve Gladyatör filmleriyle kazandı) elde etti. Sanatçı Los Angeles'ta eşi ve dört çocuğuyla birlikte yaşamaktadır.
Besteci olarak filmografisi
Karayip Korsanları, yapımcılığını Jerry Bruckheimer'ın, yönetmenliğini Gore Verbinski'nin, senaristliğini Ted Elliot ve Terry Rossio'nun yaptığı bir macera filmi serisidir. Walt Disney'de bulunan korsan parkı bu filmleri temel almıştır. Üçlemenin ilk filmi olan Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti adlı yapım 9 Temmuz 2003 tarihinde sinemalarda gösterilmeye başlandı. Bu filmin gişedeki beklenilmeyen başarısından sonra Walt Disney filmi bir üçlemeye dönüştürme kararı aldı. Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı ilk filmden üç yıl sonra, 7 Temmuz 2006'da gösterime girdi. Devam filmi, ilk filmin başarısının tesadüf olmadığını kanıtlayarak açılış gününde birçok gişe rekoru kırdı. Film sinemalardan çıktığında 1,066,179,725$ gişe hasılatı elde etmişti. Üçlemenin son filmi Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu, 24 Mayıs 2007'de tüm dünyada aynı anda gösterime girdi. Sonunda üçleme dünya çapında yaklaşık olarak 2.79 milyar $ kazandı. Serinin dördüncüsü ve ilk 3D filmi olan Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde 20 Mayıs 2011′de ABD’de vizyona girdi.
Pirates Remix EP Korsanları Remixed
Klaus Badelt EP / Tiesto 20 Haziran 2006 Çıkış Kaydedilmiş 2006 Tür Soundtrack Etiket Walt Disney Yapımcı Tiesto, Black Pearl Korsanları Remixed Ölü Adamın Sandığı Korsanları Remixed Karayipler kronolojisi Curse Hans Zimmer Korsanları Tiësto ve diğer DJ'ler tarafından remixleri özellikleri bir EP olan Siyah İnci'nin Laneti: şarkının Karayip Korsanları Disney film için Klaus Badelt tarafından bestelenen 'O bir Korsan var'. Bu resmi EP web sitesi üzerinden, sadece iTunes üzerinden indirmek için hazır hale getirildi. Walt Disney Records da [1] iki orijinal puanları şarkılarını ve radyo düzenlemeleri içeren dokuz parça toplam içeren bir tanıtım CD'si bulunmaktadır. EMI da Tiesto remixleri ve ikinci filmin puanı Jack Tema Suite içeren bir CD oluşturmak için lisanslı edildi. Dijital indirme ve sınırlı CD sürümleri ile birlikte, aynı zamanda vinil üzerine bir tanıtım kopya olarak piyasaya sürüldü. vinil sürümü Karayip Korsanları adı altına girdi: Ölü Adamın Sandığı Remixes ve dijital indirme veya CD sürümleri ya mevcut değil remix içeriyordu. Tiesto da bir alternatif Yaşam albüm yaptığı Unsurların bonus track olarak remix KARAYİP KORSANLARI Sinema Jenerik Film Müziği Çıngıl Reklam Orkestra Cover Pirates Caribbean He’s a Pirate Yeni Son Klasik Kemençe Piyano Çal Çalma Çalmak Düeti Piano Genç Piyanist Kemence Kiralık Dinle Çal Oyun Yabancı Korsan Gemi Yelkenli Korsanı Savaş Gemisi Taşımacılık Kılınç Kılıç Macera Serüven Define Adası Gömü Korsanları Heyacan Savaş Dövüş Sahne Eski Hayalet Güzel Kız İngiliz Sömürge Sömürgesi Karaip Denizi Okyanus Su Karayipler Senaristl Yaptığı Bir Macera Filmi Serisi Walt Disney Korsan Parkı Bu Filmleri Temel Almıştır Vikipedi Karakterler Jack Sparrow Pirates of the Caribbean Kara Korsanı şu anlamlara gelebilir Karayip Korsanları Sinema Dizisi (film serisi) Dünyanın Sonu ,Ölü Adamın Sandığı , Siyah İnci'nin Laneti ,Gizemli Denizlerde , Ölü Adamlar Masal Anlatamaz Gizli Sır harita

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS