Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

KARDEŞ PAYI Dizi Film Müziği PİYANO Yeni Sezon Jenerik Müzik Star Tv Televizyon Yayını

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARDEŞ PAYI Jenerik Müziği ( Dizi Film Müzikleri).
KARDEŞ PAYI Yeni 2. Sezonu başladı. Hem kendisi hem de Dizi jenerik Müziği harika, En sevdiğim espirili, seviyeli ve gerçek komedi filmi.
Orjinal Film Müziklerini Piyano ve Kemençe ile Hiç Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Kardeş Payı" Orjinal Jenereğini Piyano ile çaldı.
Klasik kemençe Üstadımız ona buğulu sesi İle Ona Eşlik Etti.
Yerli Dizi Film Müziği Piyano Serisi: 4
Çok sevilen Jenerikleri Piyano ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar
Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş karakterine can veriyor.
Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.
Murat & Emrah Kaman Kardeşler'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;
Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar.
Dizi Performansları Yayın Akışı Günün Diziler TV de Bu Hafta TV de Sinema Fragmanlar Anket Dizi Anketleri Reyting Anketleri Anket Ödül Oyuncu Kadın Yayınlı Televizyonlar Dini İçerikli Televizyonu Alışveriş Televizyonları Devlet Televizyonları Tele text Yayını Olan Kanalı Test Yayını Yapan Kanal Dizi Forum Dizi Dünyası Reytingler Dizi Magazin Tv Magazin Dizi Röportajları Dizi Erkek Yıldızı Parlayanlar Dizi Arşivi Çok Yakında Dizi Resimleri Videolar Dizi izle Magazin Videoları Ünlülerin Reklamları Sinema ve Tiyatro Sinema Röportajları Sinema ve Sinema Haberleri Vizyona Giren Filmler İletişim Dizi Türü: Komedi Yapımcı: NTC Medya, Star TV
Kardeş Payı ORJİNAL DİZİ JENERİK MÜZİĞİ Tv Dizisi Film Jeneriği Müzik Soundtrack Piyano Klasik Kemençe Yeni Yerli Sezon Ne Zaman Başlıyor Kardeşi Pay İzleyici Müjde 2. Sezon Yeni Bölüm Fragmanı Yayın Televizyon Başrolleri Senarist Dizi Bilgi Film Müziği Ahmet Kural Murat Cemcir Seda Bakan Dev Kadrosu Sürpriz Oyuncular Prime Time Zaman Akşamı Star Giriş Kayıt Ol DİZİ SPOR KANALLAR CANLI TV Yapımcı NTC Medya Proje Tasarımı Senaryo Yönetmen Koltuğu Künye Videolar Galeri Haberler Bölüm Listesi main theme sinema yeşilçam Kardeş Payı Dizi Film Müziği Piyano Kemençe Yeni Sezon Jenerik Müzik Fragmanı Yayın Televizyon Star

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS