Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

KARDEŞ PAYI Orjinal Dizi JENERİK MÜZİĞİ Star Tv Film Jeneriği Müzik PİYANO KANUN

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KARDEŞ PAYI Jenerik Müziği (Dizi Film Müzikleri).
Kanal D Piyano ile Kanun Dizi Filmi Orjinal Ana Giriş Temasını Müziklerini çok beğeneceksiniz.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe Kuyruklu Piyano ile Çaldı ve Kanun ile Ona Eşlik etti. Bu Güzel başlangıç Film Müziğini Farklı bulacak sınız..
Güzel yorumlarınızı bekliyoruz
Star Tv KARDEŞ PAYI Dizisi Konusu, Genel Hikayesi, Özeti
Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını ve Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini üstlendiği komedi türündeki Türk televizyon dizisi. NTC Medya tarafından yapılan dizinin ilk bölümü 2015 tarihinde Star TV'de gösterime girdi. Dizinin ilk sezonunda yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir oturdu ve ilk sezonu birlikte sezon finali yapmıştır.Dizinin ikinci sezonu İki tesisatçı kardeşin dünyayı kurtaracak bir icadın peşinde yaşadıkları olaylar anlatılmaktadır.
Konu başlıkları Yapım Senaryo ve yönetmenliği Selçuk Aydemir'in üstlendiği Kardeş Payı, Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek." diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir. Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi babaları, sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır. Kardeş Payı, Film Müziği ,Kardeş Payı Dizi, Jenerik Müzik,Dizi Müzik, Yeni 2. Sezon Dizi Bölüm Fragmanı Star Tv Yayın Dizisi Televizyon Bilgi Murat Cemcir Baş rolleri Ahmet Kural Senarist Dizi Film Müziği Kardeşi Pay Tesisat Tesisatçı Tüm Bilgiler Bölümler Fragmanlar Haberler Oyuncular Künye Foto Galeri Ekstralar Kardeş Payı Orjinal Dizi Jenerik Müziği Star Tv Dizisi Film Jeneriği Müzik Piyano Kanun Film Müziği Kardeş Payı Dizi Film Kardeş Payı Komedi Dizi Jenerik Müzik Dizi Müzik Soundtrack Yeni Sezon Yerli Dizi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanal Saat Kaç Nerede Nerde Kardeşi Pay İzleyici 2. Sezon Yeni Bölüm Dizi Fragmanı Yayın Televizyon Bilgi Konu Özeti Piyano kanun

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS