Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kocamın Ailesi Jenerik Dizi Film Müziği Piyano Ana Tema Şarkı Melodi Giriş Fon Koca Kocam Aile Eş Di

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

KOCAMIN AİLESİ Dizi Jenerik Müzikleri - KOCAMIN AİLESİ Enstrümantal Dizi Film Tema Müziği, KOCAMIN AİLESİ Orjinal Televizyon Dizileri Giriş Arka Fon Şarkıları
KOCAMIN AİLESİ Dizi Jenerik Müzikleri Giriş Film Müziklerini Solo Kuyruklu Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " KOCAMIN AİLESİ " Yerli Türk Dizi Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve Unutulmayan Filmlerin Ünlü ve Sevilen Dizi Müziğini Barkovizyon (Sinevizyon tekniği) ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorum Bekler.
KOCAMIN AİLESİ FOX TV Dizisi ve Dizi Jenerik Müziği Konusu Üzerine Kısa Bilgiler:
Selen Seyven (Yonca Uygun) -> Babasının ailesinin annesine çektirdiklerini bildiği için büyük ailelerden nefret ediyor.Öz güveni fazla fakat yeri geldiğinde iyi birisi.Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında.Eşini çok seviyor fakat onunla evlenmesinin en büyük nedeni iyi bir kariyeri ve en önemlisi çöpsüz üzüm olması.
Gökhan Alkan (Tarık Uygun) -> Aile özlemiyle yanıp tutuşan ,yufka yürekli,sabrı hiç tükenmeyen ve iyi kalpli bir genç.Karısını çok seviyor.Ve işinde de (doktor)çok başarılı.Fakat biraz fazla saf.
Yeşim Salkım (Şeniz Yenge) -> Sefer'in karısı.Çok saygılı ve nazik davransa da çok uyanık.Kendi içinde sorunları ve hesaplaşmaları olan bir kadın.
Seray Kaya (Miray) -> Erkek gibi yetişmiş ve çok sert bir kız.Ama sevdiğini tam seviyor ve sevdiği kişi için herşeyi göze alır.Gözü kara.Zafer ve Mukadderin kızı.
Ayşe Nil Şamlıoğlu (Mukadder) -> Ailenin annesi.Zafer ile evli ve ailesine oldukça bağlı.Geçmişte yaşadığı şeylere rağmen hala ayakta.Saf ve iyi kalpli.
Zuhal Yalçın (Esma) -> Yonca ve Can'ın annesi.Oğluna çok düşkün deli dolu bir kadın.
Şehsuvar Aktaş (Gazenfer) -> Hikmetin hafif salak oğlu.Üşengeç ve aklı beş karış havada.Fakat paradan iyi anlar.Kadınlara düşkün.Ailenin hayırsız ferdi.
Yıldız Kültür (Hikmet) -> Kaybettiği torununun hasretiyle yanıp tutuşan bir babaanne.Aile içinde özel bir yere sahiptir.Herkes ona saygı duyar.İyi kalpli bir Anadolu kadınıdır.Ve geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır.
Füsun Kostak (Tülay) -> Zafer ve Mukadderin en büyük kızı.İlk aşkı Hakanla evlenmiş ve mütevazi bir hayat yaşamak istiyor.Bu evlilikten doğan bir de kızları var.Ailesine bağlı ve gerçekleri bir türlü göremiyor.
Genco Özak (Can) -> Yonca'nın erkek kardeşi.Annesinin göz bebeği.İleride Gülay'la aralarında bir şeyler olabilir. FOXTV
Kocamın Ailesi Jenerik Dizi Film Müziği Piyano Ana Tema Şarkı Melodi Giriş Fon Koca Kocam Aile Eş Dizisi Cıngıl Fragman Kanal Televizyon Dizisi Giriş Tele Vizyon Tv Jeneriği Dinleti Dinle Reklam İlgili Arama Ara Kim Kimdir Nasıl Nerede Nerde Niçin Bilgi Nedir Fragmanı Kanal Televizyon Afişi Hikayesi Senaryo Kısa Teaser Eşliği Dinle Video Klip İzle 2015 Reyting Büyük Özet Birinci Sezonu İkinci Yeni Son Uyarlama Yapım Orjinal Anket Ödül Oyuncu Kadın Kanal Yıldızı Nota Arşivi Çok Kocası Kocam Aile

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS