Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kovboy Filmleri,Sinema Müzikleri, İYİ KÖTÜ Ve ÇİRKİN, Western Sinema,Yabancı Film, En Güzel Jenerik

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

(The Good Bad and Ugly) İyi, Kötü ve Çirkin Western Sinema Film Jenerik Müzikleri (Kovboy Yabancı Sineması Film Müziği ).
The Good Bad and Ugly Western Sinema Filmi Giriş Film Müzikleri Solo Piyano Yorumu.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " The Good Bad and Ugly - İyi Kötü ve Çirkin Kovboy " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve beğenilen Western Vahşi Batı Ünlü Kovboy Dizisi Özel Tema Müzikleri.
Güzel Yorumlar, Beğeniler ve Eleştiriler Bekliyoruz.
The Good, Bad and Ugly - İyi, Kötü ve Çirkin Kovboy Sinema Film Müzikleri Konu ve Fon Müzikleri Hakkında Kısaca Bilgi
Filmin müzikleri Ennio Morricone tarafından bestelenmiştir.
İyi Kötü ve Çirkin Kovboy The Good Bad and Ugly IMDb Kovboy Ünlü Meşhur film
Tuco (çirkin), üzerine ödül konulmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (iyi) adlı kovboyla işbirliği yaparak kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco'yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco'yu asılmaktan son anda kurtarmaktadır. Bir kasabada işlerin ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulur. Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson adında büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco'nun çölde Blondie'yi öldürmek üzere olduğu bir anda Bill Carson'la karşılaşmaları tüm planları değiştirir. Carson, altınları İç Savaş'ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Ancak Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın adını öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine tekrar dönen ikili altınları aramaya koyulur. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu yerde birleşir. iyi seyirler filmi full izle org Oylama 1 Puan İyi Kötü Ve Çirkin full izle, İyi Kötü Ve Çirkin izle, İyi Kötü Ve Çirkin The Good the Bad and the Ugly full izle, İyi Kötü Ve Çirkin The Good the Bad and the Ugly izle, İyi Kötü Ve Çirkin The Good the Bad and the Ugly Türkçe Dublaj izle Yabancı Sinema Çeviri yap Derece Clint Eastwood yapımı yönettiği Western Filmi Ana Sayfa Filmler Vizyondaki Filmler Pek Yakında Box Office Beyazperde Eleştirileri Tüm filmler Seanslar Haberler Fragmanlar TV Dizileri Listeler Ana Sayfa Vizyondaki FilmlerTüm filmler Tüm filmler - Western İyi, Kötü ve Çirkin İyi, Kötü ve Çirkin Seanslar Fragman ve Videolar Oyuncular Eleştiriler Fotoğraflar Biliyor muydunuz? Vizyon Tarihi belirsiz (3s 0dk)  Yönetmen: Sergio Leone Oyuncular: Clint Eastwood, Eli Wallach, Lee Van Cleef devamı... Tür Western Ülke İspanya , İtalya Beyazperde Kullanıcı Western Film Müzik İYİ KÖTÜ ve ÇİRKİN - Kovboy Sinema Tema Jenerikleri Müziği Yabancı Jeneriği İnternet DÜNYA EN İYİ 10 100 FİLMİ Ana Sayfa Filmler Vizyonda Good Bad and Ugly Pek Yakında Box Office Beyazperde Eleştirileri Tüm filmler Seanslar Haberler Fragmanlar TV Dizileri Listeler Ana Sayfa Vizyond Seanslar Fragman ve Videolar Oyuncular Eleştiriler Oyuncular Clint Eastwood Kullanıcı Ekle PUAN VER Vizyonu Tarihi Yapımı Seslendirenler Yapımcı Başına ödül Keskin nişancı Tür Aksiyon Filmler İmdb Top Macera Puanı Kategori macera silah Eski Filmler Gizem Suç Tarih yap Derece

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS