Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Medcezir ORİJİNAL JENERİK MÜZİĞİ Star Tv Dizi Film Müziği Solo Piyano Beste Toygar Işıklı Soundtrack

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MEDCEZİR Orjinal jenerik Film Müziği Uzun Versiyon
Toygar Işıklı Ana Dizi Film Müziklerini Solo Piyano İle Hiç Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, "Med Cezir Giriş " Jenereğini Piyano İle Çaldı.
Yerli Dizi Film Müziği Piyano Serisi: 7
Çok Sevilen Jenerikleri Piyano İle Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Yorumlarınızı Ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi Ve Saygılar
MEDCEZİR Dizisinin Jenerik Müziği Dinle. Piyano Eşliğinde Jenerik Şarkısı videomu İzle.
MEDCEZİR Dizisi Jenerik Müziği Daha Önce Birçok Popüler Dizinin De Müziklerini Yapan Toygar Işıklı Tarafından Hazırlanmıştır.
Süper Besteleri İçin Onu Çok Seviyorum.
Toygar Işıklı Bestelerini Piyano İle Çalmak Harika
MEDCEZİR DİZİSİ VE JENERİK MÜZİKLERİ BİLGİ
Dizinin ana karakterler olan Yaman karakteri Çağatay Ulusoy tarafından canlandırılmaktadır. Bir diğer ana karakter olan Mira karakterini ise Serenay Sarıkaya canlandırıyor. Mert karakteri Taner Ölmez, Ender karakteri Mine Tugay,Selim karakteri Barış Falay, Eylül karakteri ise Hazar Ergüçlü tarafından canlandırılıyor.
Yaman Koper Çağatay Ulusoy - İstanbul’un kenar mahalleleri birinde, sorunlu bir ailede büyümüş zeki bir genç. Çocukluğu dramlar travma dolu, küçük yaşta terk eden babasını bir daha hiç görmemiş, hayattaki tek rol modeli ağabeyi Kenan.. Ama Kenan Yaman’a farklı görünmeye çalışsa da serserininin teki. Mira Beylice Serenay Sarıkaya - Mira, Faruk ve Sude çiftinin büyük kızı. Zengin ve güzel, cemiyet hayatının en renkli, en gözde kızı. Önemli iş adamı oğlu Orkun Civanoğlu ile flört etmiştir. Herkes günün birinde evleneceklerini biliyor. Ama Mira bütün dünyanın sadece etrafında gördüğü gibi olmadığının farkında. Derin bir ilişki yaşamayı hayal ediyor .Medcezir Jenerik Dizi Müziği Star Tv Dizi Film Müziği Solo Piyano Beste Soundtrack Bölüm 2014 2015 Reyting Med Cezir Dizisi Müzikleri Yöre Star Tv Televizyon Artis Oyuncu Rol Delikanlı Özet Toygar Işıklı Birinci Sezonu İkinci Yeni Son Star Tv Uyarlama Ay Yapım Televizyon Tarihi Orijinal Anket Ödül Oyuncu Kadın Kanal D 1 Erkek Yıldızı Nota Arşivi Çok Yakında Resim Videolar Çekim En Yüksek Maliyetli Yapım Galası Arka Plan Dekor Maliyet Kadrosu Konu Yayın Bilgileri İkramı Cadde Milliyet İnternet sinema Yeşilçam yerli Medcezir ORİJİNAL JENERİK MÜZİĞİ Star tv Dizi Film Müziği Solo Piyano Beste Toygar Işıklı Soundtrack

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS