Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Medcezir Piyano Orjinal Jenerik Müzik – Dizi Film Müziği Jenerik Üzerine Piyano Med Cezir Bilgisayar

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

– jenerik Üzerine Med Cezir i 2015 Med Cezir Dizisi Müzikleri Start v Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm G 2015 Türkçe Sezon Sezon Süreç Yayın Bilgi Güneş Catering Ünlü Yemek Formatı Senarist Ece Yörenç Yönetmen Ali Bilgin

Medcezir Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano İle Klasik Kemençe Dinlediniz Mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Medcezir " Star Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Piyano İle Çaldı.
Yerli Diziler Film Müziği Piyano Serisi: 12
Güzel Yorumlarınızı Ve Eleştirilerinizi Bekliyorum. Sevgi ve Saygılar

Medcezir StarTv Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakında Bilgi
Mira’nın annesinin hayatını kurtarmak için ateşlediği silah, Yaman’la birlikte hayalini kurdukları geleceği de içine alan büyük yangının fitilini yakar. Yaman, aşkı ile ailesi arasında tercihini yapar.

Kenan hastanede yaşam savaşı verirken Faruk ve Sude, Mira’nın bu olayı hasarsız atlatması için ellerinden geleni yapmaya kararlıdır. Yaman’ı görmek isteyen Mira’nın önünde ailesi duvar olur.

Orkun, başından beri yönettiği oyunun son perdesinde iki sevgilinin bir araya gelişini sonsuza kadar engellemek için bir hamle daha yapar.

Yaman’ın Mira’yı korumak için verdiği zor karar Altınkoy’a geldiğinden beri inşaa ettiği hayatının yerle bir olması anlamına gelir.
Mira Altınköy’e dönmemekte kararlı! Yaman ve Mira tekrar görüşebilecek mi?
Mira’nın yenilgiyi kabullenip, Altınkoy’u terk etmesi Yaman’ı derinden yaralar. Mira yeni hayatına alışmaya çabalarken Yaman’ın duyduğu acıyı kalbinde hisseder. Herkes için en doğru olanı yaptığını ümit eden Mira geri dönmemeye kararlıdır.
Mira’nın yokluğunu sindirmeye çalışan Yaman’a bir darbe de annesinden gelir. Oğlunun başına gelenlerden hesap sormak için Sude’nin kapısını çalan Nevin gerçekleri herkesin suratına haykırır. Kenan’ın yürüyemeyeceğini öğrenen Yaman için durum artık içinden çıkılmaz bir hal almıştır.
Uzun bir süre görüşemeyeceklerini düşünen Yaman ve Mira’yı, Kenan’ın vurulması olayında ortaya çıkan sürpriz tanık hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir.
Son yaşananlardan sonra Asım Şekip Kaya’ya bir çıkış yolu bulmak isteyen Sedef’in aklına gelen fikir Selim’in de katkısıyla tüm aileyi bir araya getiren gecenin davetiyesi olur. Yaman, Mira’nın Altınkoy’a dönüşünü nefesini tutmuş şekilde beklerken duyulan siren sesleri gecenin hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacağının habercisidir..
31 2 Piyano Orjinal jenerik Üzerine piyano Medcezir bilgisayar altyapı gitar üst bilgisayar alt yapı Med cezir Orijinal Dizi Müziği 2015 Med cezir Dizisi Müzikleri StarTv televizyon Artis oyuncu rol Bölüm
Med cezir kelimesi anlamı çok merak edilen kelimelerden. Kelimenin bu kadar popüler olması ve merak uyandırmasını sağlayansa Ceza'nın "Med Cezir" adlı şarkısıdır. med cezir kelimesi Arapça kökenli bir kelimedir. Arapça'da Med "Yükselme, kabarma, uzama" gibi anlamlara gelirken Cezir ise "Alçalma" anlamına gelmek cezir
Med Cezir bu kelimelerin biraraya gelmesinden oluşmuştur ve "Gelgit" anlamına gelmektedir. gelgit ise bir coğrafya terimidir Coğrafyada; Güneş veya Ay’ın yer çekimi etkisiyle okyanuslarda görülen suların alçalması ve yükselmesi olayına gelgit yada med cezir denilmektedir. Gelgit olayı Ayın yer çevresindeki hareketiyle ilişkilidir. Bu hareket Ayın evreleri olarak bilinir.
Ayın evreleri gelgit düzeyini etkiler. Ay, güneş ve yer bir hizada oldukları zaman (kavuşum anı) gelgit
Medcezir Piyano Orjinal Jenerik Müzik – Dizi Film Müziği jenerik Üzerine Piyano Med Cezir Bilgisayar Altyapı Gitar Üst Bilgisayar Alt Yapı Med Cezir Orijinal Dizi Müziği 2015 Med Cezir Dizisi Müzikleri Start v Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm Genc Turkcell Genç Delikanlı Gençler Romantik Komedi Yönetmen 2015 Türkçe Sezon Sezon Süreç Yayın Bilgi Güneş Catering Ünlü Yemek Formatı Senarist Ece Yörenç Yönetmen Ali Bilgin Oyuncular Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS