Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

MİLAT Dizi Jenerik Müzik – Tema Film Müziği Macera Enstrümantal Slow Fon Müzikleri Karaoke Ezgi Melo

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

MİLAT Jenerik Müziği ( Dizi Film Melodik Fon Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano Ve Klasik Kemençe Nasıl Bulacaksınız?
Genç Müzisyen Güneş Yakartepe " MİLAT " TRT 1 Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
Genç Piyaniste Destek Ve Güzel Yorumlar Bekler

MİLAT TRT 1 Tv Dizisi Konusu Ve Fon Müzikleri Hakkında Bilgi
TRT 1 ekranlarının önemli yapımlarından birisi olan Milat Dizisi 3.Bölüm ile ekranlara geliyor ve artık olaylar iyice karmaşık bir hal alıyor. Artık arkasında güçlü bir yapılanma olan Asaf Türkiye'ye giriş yapmış ve faaliyetlerine hız vermiştir. Onun etrafında oluşmuş olan güç odakları sayesinde istediği imkanı da eline almıştır. Şimdi ise hedef onun faaliyetlerinin önünü kesmek olacaktır.
Hamza her zaman olduğu gibi ekibin itici gücü olmayı sürdürecektir. Milat izle de bu oluşumun önünü kesmek ve mücadele vermek için var gücü ile çalışacak olan Milli İstihbarat Teşkilatı yine zorluklarla mücadele edecek. Diğer yandan da da enerji atağı yapan şebekede Birol önderliğinde atağa geçmiştir. Bu vesile ile ilk başta Esin Alpkaya'nın kapısı çalınır ve onun kendi saflarına geçmesini beklerler. İşin olduğunu düşünürler ama bu iş hiç de kolay olmayacaktır.Enerji politikalarını baltalamak isteyenlere karşı ünlü iş kadını Esin Alpkaya, Teşkilatla işbirliği içinde yeni bir yapılanmaya imza atacaktır.Yeni Türkiye’nin derin macerası Milat’ın 3. Bölümü, nefes kesici aksiyon sahneleri ve dev oyuncu kadrosuyla 17 Nisan Cuma akşamı saat 20:00’da Türkiye’nin kanalı TRT 1’de.
Trt1 Milat dizisi oyuncu kadrosu Ufuk Bayraktar - Hamza Burcu Kara - Gökçe
Başak Sayan - Esin Mustafa Uğurlu - Asaf Elvin Levinler - Duru Demir Karahan - Murat İlhan Şeşen - Yıldıray Yasemin Öztürk - Figen Burç Kümbetlioğlu - Sinan İsmail Hakkı - İbrahim Ayfer Dündar Şaşmaz - Begüm Seda Yılmaz - Derya fragmanı özeti konusu Trt1 Milat dizisi oyuncu kadrosu fragmanı özeti konusu videosu Kategori: Mİlat - Yorum Yazın Reklamlar videosu TRT 1'in yeni dizisi MİlaT'ın ilk bölümlerinin çekimleri Bodrum'da yapılıyor. Bodrum'da yapılan çekimlerde yerel halktan figüranlar da kullanılıyor. Figüran seçmelerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
85 Milat Jenerik Dizi Film Dizi Piyanist Jenerik Cıngıl Fragman Film Müziği Filmi Jeneriği
Türkiye Yayın Yapan Televizyon Kanalları Listesi Anasayfa Kanal D Star Atv Fox Show Trt
Detaylı Bilgi Forumu 85 Milat Jenerik Dizi Film MİLAT TRT 1 Tv Dizi Piyanist Jenerik Cıngıl Fragman Film Müziği Filmi Jeneriği Jenerikleri Müzik Hangi Saat Kanal Televizyon MİLAT TRT 1 Tv Devlet Güçleri İstihbaratı Örgütleri Kitap idefix kategori İstihbarat Örgütleri Kitap hemen satın al Devlet içinde kurulan gizli örgütler haberalma örgütleri yapıları karıştıkları olaylar tarihleri
MİLAT Dizi Jenerik Müzik – Tema Film Müziği Macera Enstrümantal Slow Fon Müzikleri Karaoke Ezgi Melodi Ezgisel Melodik Melodisel Rahatlatıcı En Güzel Yavaş Huzurlu Rahat Yemek Fan HAFİF Yayını MİT MIT Milli istihbarat Teşkilatı Casus Ajan Haber Alma Jenerik Dizi Film Dizi Piyanist Jenerik Cıngıl Fragman Film Müziği Filmi Jeneriği Jenerikleri Müzik Hangi Saat Kanal Televizyon Ulusal İstihbarat Teşkilatları Dış Yerli Türk Aksiyon Film Trt MİT Milli istihbarat Teşkilatı

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS