Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Muhteşem Yüzyıl Kösem Ana Jenerik Dizi Film Müzik

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM, Dizi Jenerik Müzikleri - Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM, Enstrümantal Dizi Film Tema Müziği,
Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM,  Orjinal Televizyon Dizileri Giriş Arka Fon Şarkıları
Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM, Dizi Jenerik Müzikleri Giriş Film Müziklerini Solo Kuyruklu Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM SULTAN " Yerli Türk Dizi Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve Unutulmayan Filmlerin Ünlü ve Sevilen OSMANLI Dizi Müziğini Barkovizyon (Sinevizyon tekniği) ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorum Bekler.
Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM, Star TV Dizisi ve Dizi Jenerik Müziği Konusu Üzerine Kısa Bilgiler:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem Süper Müzikleri ve Besteleri: Aytekin Ataş, Fahir Atakoğlu, & Soner Akalın 'a aittir. Muhteşem Yüzyıl: KÖSEM, Star TV tarafından yayımlanmaya başlayan tarihi-kurgu türünde Türk televizyon dizisi. Dizi, 2011-2014 yılları arasında yayınlanan Osmanlı Sultanı I. Süleyman ile Hürrem Sultan'ın saray hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliğinde çekilmiştir.
Dizi, Osmanlı İmparatorluğu nun 14. Padişahı 1. Ahmed ile tarihte ve özellikle Osmanlı'da adını duyurmuş Haseki Sultan ve Valide Sultan lardan olan Mâh-Peyker Kösem Sultan etrafında kurgulanmıştır. Dizi ilk olarak Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPCOM Fuarı'nda tanıtılmıştır. Dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem'in ilk bölümleri Yunanistan'ın Sakız Adası'nda çekildi.
Muhteşem Yüzyıl isimli dizinin devamı niteliğinde olan Muhteşem Yüzyıl: Kösem'in yapımcılığını Timur Savcı, senaryosunu Yılmaz Şahin, Nüket Bıçakçı ve Sevgi Yılmaz, yönetmenliğini ise; Zeynep Günay Tan, Mert Baykal, Yağız Alp Akaydın ve Deniz Koloş üstlenmektedir. Dizinin yapımını ise Muhteşem Yüzyılda olduğu gibi Tims Productions üstlenmektedir. Muhteşem Yüzyıl: Kösem için yayın tarihinden yaklaşık bir yıl öncesinden hazırlıklar başladı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin sanat ekibi bu dizide de görev almaktadır. Dizi Muhteşem Yüzyıl için hazırlanan ve yeni proje için yenilenen mekanda çekilmektedir. Dizinin ilk bölümleri ise Yunanistan'ın Sakız Adası'nda çekildi.Dizide Osmanlı Padişahı I. Ahmed'in cülus sahneleri, İstanbul'un Hadımköy beldesinde kurulan özel mekanda çekildi. Bu sahnenin çekimlerinde 150'den fazla figüran, 20 ana kast oyuncusu ve 100 kişilik çekim ekibi yer aldı. Padişahın tahta çıkışını anlatan bu sahne için Topkapı Sarayı'nın avluları ile Bab'üs-saade ve Bab'üs-selam kapıları özel olarak tekrar hazırlandı. Star TV Format Televizyon dizisi Tür; Drama Aksiyon Tarih Senarist, Yılmaz Şahin Nüket Bıçakçı Sevgi Yılmaz Yönetmen: Mert Baykal Yağız Alp Akaydın Zeynep Günay Tan Deniz Koloş Oyuncular: Beren Saat Anastasia Hülya Avşar Besteci Aytekin Ataş Dili, Türkçe Sezon sayısı: 1 Bölüm sayısı: 3 Prodüksiyon Yapımcı: Timur Savcı Mekân: Türkiye Yunanistan Gösterim süresi: 150 dakika Yapım şirketi: Tims Productions Yayın bilgileri Kanal: Star TV (HD) Resim formatı Ses formatı: Stereo Yayın tarihi: 12 Kasım 2015 Durumu: Devam ediyor Kronoloji Önce gelen Muhteşem Yüzyıl Dış bağlantılar Website Film Müzikleri Osmanlı Padişah Kanuni Sultan Süleyman Tarihi Hürrem Osmanlıca Yüz Yıl Nota Ana Esas Kösem Sultan Muhteşem Yüzyıl Jenerik Müziği Dizi Film Müzikleri Osmanlı Sultanı Padişahı Sahne İçin Topkapı Sarayı Musiki Piyano Kanun Ahmed En Güzel Unutulmayan Filmleri Dizileri Ünlü Ahmet Sevilen Osmanlı Dizi Barkovizyon Sinevizyon Tekniği Yorum Star Tv Dizisi Dizileri Jenerik Müziği Konusu Üzerine Kısa Bilgiler Tarihi Kurgu Türü Türk Televizyon Dizisi Padişahı I. Ahmed Valide İlk Bölümleri Cülus Sahneleri Padişahın Tahta Çıkışını Anlatan Bu

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS