Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

OPERAdaki HAYALET Sinema Müzikal Tema Film Müziği

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

OPERA'daki HAYALET Ana Tema Müziği Muhteşem - Dinlerken İnsanın Tüyleri Diken Oluyor. Ama Müziği kadife gibi Yumuşak. Solo Piyano Dinleyince müthiş keyif alacaksınız.
OPERAdaki HAYALETJENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Müzik
ÇAĞRI Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano Solo ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " OPERAdaki HAYALET " Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formunda Kuyruklu Akustik Piyano Solo Çaldı.
En Güzel ve meşhur Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini çok seveceksiniz.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.
OPERA'daki HAYALET Yabancı Sinema Soundtrack Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
BİR MÜZİKAL, BİR MELODRAM, BİR FENOMEN, VE EVET, BİR ŞAHESER!" The Herald Sun
CATS ve EVITA gibi ünlü müzikallerin bestecisi Andrew Lloyd Webber'in ölümsüz eseri ilk kez İstanbul'da.
25 yılı aşan geçmişiyle Broadway'in en uzun soluklu ve en büyük prodüksiyona sahip olan Operadaki Hayalet, aynı zamanda dünya çapında 40 ülke, 110 şehirde, 65,000 performansla 80 milyonluk bir izleyici kitlesine sahip bir inanılmaz müzikal. konusu Paris Operası'nda hayalet olarak tanınan yüzü ileri derecede deforme olmuş bir müzik dahisinin, yetenekli ve güzel Soprano Christine'e olan saplantılı aşkını konu alan Operadaki Hayalet, kıskançlık, çılgınlık ve ihtirasın kesiştiği büyülü bir hikaye…
Ana soundtrack büyülü müziğine bayıldım. Gitmek canlı seyretmek gerek dedim.Zorlu Performans Sanatları Merkezinde sergileniyor.
Biletler Ülkemize göre çok pahalı, haftalarca nasıl seyirci bulacaklar diye düşündüm. ben çok yanıldım.İstanbul Güzelden anlıyor.
Ama herşeye değer , bu şahaşere gitmek gerek dedim. En ucuzundan al Diye. Finans Onayıda çıktı.
Öğrenciye % 50 de indirimli. Ama Çok rağbet gördüğü için tüm biletler Bitmiş. Ama ilgiye onlarda seyirci kalmaz. uzatırlar diye düşündüm ama onlar hep kapalı gişe oynuyorlarmış.yeniden geldiklerinde hemen biletimi ilk günden alıp mutlaka alıp, gideçeğim.
Ben size Ünlü Film Müzik ana temasını Piyano ile çalmaya çalıştım. Eser çok sesli (senfonik) kompleks. Melediler iç içe girmiş. Birde keman yada başka yaylı enstruman destek verse daha mükemmel olurdu. Ama ümit ederim solo piyanoyu beğenir siniz.
Bu çok zor süper melodiyi seversiniz.
OPERAdaki HAYALET Sinema Müzikal Tema Film Müziği
Phantom Of The Opera Soundtrack Theme Film Müzikleri OPERA'daki HAYALET Yabancı Sinema Piyano Solo Sound Teaser Piano Operadaki Müziği Operada Sineması En iyi Operada Operalar Hayaleti Sevimli Korkunç Ghost Beyaz En iyi Güzel Süper Tiyatro Operet Devlet Bale Ruh Fantom Soundu roman Tema Hikaye Ürkütücü Rüya Cin Gölge Peri Hortlak Görüntü Hayal Rüya Saplantı Eş Anlamlı öcü Avcı opereti süper müthiş Hortlak Gülyabani Zombi Bilinçaltı Boşluk Korku Öğe Bilinç Altı Avcı Müzikli Tiyatro

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS