Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Orijinal JENERİK MÜZİĞİ Acil Servis DİZİ FİLM MÜZİK Show Tv Beste Yeni Bölüm Acil Aşk Aranıyor

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

ACİL SERVİS Dizi Jenerik Müziği (Film Orjinal Müzikleri).
ACİL SERVİS Film Giriş Jenerikleri Akustik Piyano ve Klasik Kemençe Çok Sesli Düeti ile Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " ACİL SERVİS " Televizyon Dizisi Tema Müziğini Kuyruklu Piyano ile Çaldı.
Genç Piyaniste Destekleri ve Güzel Yorumları Bekliyoruz.
ACİL SERVİS Konusu
Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır. Aşkları, hayalleri, ümitleri, çocukları, sevgilileri, anneleri babaları... Ve bir yandan kendi hayatlarına yetişmeye çalışırken diğer yandan insan hayatını her şeyin üstünde tutmaya yemin etmişlerdir.
Acil Servis’in yönetmen koltuğunda Merve Girgin ve Barış Erçetin oturuyor. Senaryosunu Sinan Sülün’ün kaleme aldığı dizinin, görüntü yönetmenliğini Barış Milan; Sanat yönetmenliğini ise Sırma Bradley üstleniyor.
Acil Servis’in ikinci bölümünde; Zeynep’in intiharı acil servisin ortasına bomba gibi düşer. Özellikle Sinan, bu olaydan kendini sorumlu tutmaktadır. Murat karısının istekleri ile idealizmi arasında sıkışıp kalmıştır. Acile gelen bir trafik kazası, Murat’ı derinden sarsar. Ailesini ve gelecek planlarını yeniden düşünmeye başlar.
Mert ise gün geçtikçe hem servise hem de Berzan’a alışmaktadır. Yeşim bir yandan hastalarla uğraşırken diğer yandan özel hayatını kurmaya çalışıyordur. Doktorlaracile gelen hastalara umut olmaya devam ederken, kendi hayatların da birçok sorunla boğuşmaya devam etmektedir.
18 6 Acil Servis dizisi flaş karar Show Tv GAZETE Magazin ShowTv ekranları yeni yayın başlayan Servisi ilgili alınan ani karar herkesi Salı akşam dizi Acil Servis Show Tv Dizisi hastahane Doktor Özel devlet hastahanesi sağlık ve sosyal bakanı bakanlığı hastahane tabib Dr gizli doktorlar Acil Aşk Aranıyor
Hastane hemşire hademe teknisyen yatak amaliyat Yerli Diziler Filmi Fon Şarkısı Piyano Dizisi Acil Servis Dizisi Show TV
Servis Son Bölüm İzle Show TV Full Acil Aşk Aranıyor aşkı ara arama yeni simi adı Acil Servis dizisinin son bölümünü izle. Show TV'de yayınlanan Acil Servis dizisinin son bölüm full videoları izlesene.
Orijinal JENERİK MÜZİĞİ Acil Servis DİZİ FİLM MÜZİK Show Tv Piyano Kemençe Beste Yeni Bölüm
Acil Servis Film Müzik Jenerik Müzik Jenerik Dizi Müziği Doktor Doktorlar tedavi Hasta Hastahane Hastane Özel Klınik Hemşire nedir ne demek Nedir Ne Demek nedir soru hızlı cevap veren sözlük sayfası kim anlamı ingilizce klinik araştırma nedir kimdir Derneği Dikkatle plan araştırma insanlar karşı yeni tedavi yöntemleri gelişme açısı en güvenli hızlı yöntemler Solo Hikayesi Mütevazi Sakin Hayat Süren Şehir En Anket Ödül Oyuncu Nota Arşivi Çok Yakında Resim Video Acil Aşk Aranıyor

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS