Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

PEMBE PANTER Enstrümantal Fon Film Müziği Sinema Meşhur Jenerik Caz Müzikleri Piyano Solo Jazz Cover

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

PEMBE PANTER Sinema Çizgi Film Müziği Theme Soundtrack Sinema Ana Tema Müziği - JENERİK PEMBE PANTER Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Melodik Ezgisi
PEMBE PANTER Sinema Filmi Film Müziklerini Piyano ve Kemençe ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Pink Panther " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstrüman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyonu ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
PEMBE PANTER -Pink Panther Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Film Özellikle Henry Mancini'nin bestelediği "The Pink Panther" melodisiyle de meşhurdur.
The Pink Phink, Akademi ödülünü kazandı ve Mancini de film müziği ile 3 ödül kaptı. Usta müzisyenin kırk yıl önce terennüm ettiği ‘dının nının nın nın nının nınııı’ ezgisi, müteakip yıllarda ağızlara sakız olacak ve bir olayın boka sardığı ya da sarması muhtemel anlarda yegane soundtrack olacaktı.
The Pink Panther
Film vizyona girmeden önce seyirciye tanıtımında, hazırladıkları bu jenerik sonunda projektörü durdurmak zorunda kaldılar çünkü izleyiciden büyük bir tepki almışlardır. İnsanlar gülmeye, hatta bağırmaya başlamışlardı. Bir süre sonra anladılar ki izleyicilerin bu tepkisi müspet yönde, herkes jeneriği tekrar görmek istiyor! Hal böyleyken görevliler iki kez ardı ardına Pembe Panter’in şovundan müteşekkil görüntüleri bastılar..
Basında yapılan kritikler de farklı değildi. Eleştirmenler bu minik sürprize bayılmış, Edwards’ın bir devrim yarattığı konusunda hemfikir olmuşlardı. Freleng bu ilgiyi bağımsızlaştırma temayülündeki arkadaşı DePatie ilr birlikte Pembe Panter’i temsili bir çizgi dfilm serisi yapmak istedi ve bu fikri United Artists’e götürdüler. Karşılığında daha önce görülmemiş bir teklif aldılar; 156 bölüm hemen sipariş edildi.
Herkesin bu karaktere inancı büyüktü. Çizim ve grafiklerin cool stili, Henry Mancini’nin ayırt edilen tema müziği ve pandomim komedisi ile rakipleri tarafından üretilen ucuza mal edilmiş temsili çizgi filmlerden ayrılıyordu.
İlk panter filmi, The Pink Phink, bir Akademi Ödülü ile onurlandırıldı. Freleng’e göre zaten hiçbir zaman çocuklara hitap etmemişlerdi. Pembe Panter biraz daha karmaşıktı ve gerçek hayranları erişkinlerdi.
Freleng ve DePatie, Panter’i pek çok olağan dışı pozisyona soktular; Pinkfinger’da gizli ajanlar, Psychedelic Pink’te ise 60’ların akımları ile dalga geçtiler; Pink, Plunk, Plik ile müzikal temaları keşfedip, Pink Punch ile sürrealizmin içine girdiler. Dial ‘P’ For Pink’deki ‘küçük adam’ ve Pink Pajamas’daki sarhoş da eğlenceli karakterlerdi.
Daha sonra Edwards, bir Inspector Clouseasu filmi yönettiğinde de benzer bir durum oluştu. A Shot In The Dark (1964)’ın açılışını da hazırlayan ikili başka temsili seri için talep aldı.
Nükteli ve ayırt edilen çizgi filmlerin yaratıcıları, bu kez The Inspector adındaki ünlü komedyen Pat Harrington’ın ses verdiği iki karakteri parlattı; çok zeki olmayan bir dedektif ve onun sağ kolu, asistanı Deaux-Deaux. Pembe Panter’in aksiyon filmleri 70, 80 ve 90’larda devam etti, hepsi bol animasyonlu jenerikler ile…
Pembe Panter, Time Dergisi’nin kapağı oldu. Ve anime karakterin ‘filmden daha iyi’ olduğu yazıldı.
15 Ağustos 1964’de ikinci film, A Shot In The Dark yayınlandı.
18 Aralık 1964’de, ilk Pembe Panter çizgi dizisi izleyici ile buluştu.
PEMBE PANTER Enstrümantal Fon Film Müziği Sinema Meşhur Jenerik Caz Müzikleri Piyano Solo Jazz Cover Pempe Panteri En iyi Güzel Kaliteli Pink Panther İzle Çizgisi Çizgi Piano Seyret Adet Cizgi Film Var Toplam Mavi Nostaljik Filmler Bölümü Açıklama Sineması Sever Film Serisi Wikipedi Panteri Filmi Sinemaları Müzik Nota Notes Scores Söz Video Free Sheets Bilgisayar Oyunları Oyna Süper Tv Televizyon Play Popüler Oyunu Pıyano Major Video Free Melodi Melodik Ençok İzlenen Enaz Popüler Sevimli Ünlü Meşhur Yabancı

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS