Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

PEMBE PANTER Sinema Film Jenerik Müzikleri Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

PEMBE PANTER Sinema Müzikal Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Ezgisi
PEMBE PANTER - Sinema Filmi Çizgi Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " PEMBE PANTER " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstruman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
PEMBE PANTER Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Film ayrıca Henry Mancini'nin bestelediği "The Pink Panther" melodisiyle de meşhurdur.
Pembe Panter, Fransız polis müfettişi Jacques Clouseau etrafında kurulmuş komedi filmleri serisi. İlk film, 1963'te çekilen Pembe Panter' dir. Bu filmden sonra devam filmleri de çekilmiş; gördüğü ilgi üzerine Peter Sellers'ın ölümünden sonra bir "kolaj filmi" olan "Pembe Panter Yargılanıyor" yapılmış; başkalarınca öyle ya da böyle Pembe Panter'e temas eden filmler çevrilmişdir. Pembe Panter serisinde çekilen filmlere ait bilgiler şöyledir. 2011'e kadar 11 Pembe Panter filmi yapılmıştır.
Pembe Panter (İngilizce: The Pink Panther), yapımı filmi. Bu filmi, bir sıra diğer Pembe Panter filmleri takip etmiştir. Filmden doğan Pembe Panter çizgi film kahramanı da kendi özel çizgi film serisine sahip olmuştur.
Filmler Filmde usta hırsız Phantom tarafından çalınan Pembe Panter isminde değerli bir elmas söz konusudur. Baş rollerde David Niven ve Claudia Cardinale oynarken sakar Müfettiş Clouseau yan rolünde oynayan Peter Sellers halkın sevgilisi haline gelmiştir. Bu filmi, 1978 yılına kadar sadece baş rolünü Müfettiş Clouseau olarak Peter Sellers'in oynadığı beş yeni film takip etmiştir. Daha sonra Steve Martin 2005'teki en son filmde Jean Reno ile oynamıştır.
1980 yılında serinin yeni bölüm (The Romance of the Pink Panther) çalışmaları esnasında, çekimlere başlamadan önce Peter Sellers sürpriz bir şekilde kalp krizinden ölür. İki yıl sonra Blake Edwards, eski ve kullanılmamış olan sahneleri kullanarak bir Pembe Panter filmini kurgular.
Sinema Film Müziği Piyano Ve Keman Yabancı Film Müzikleri Enstrümantal Fon Müziği Serisi Müziki Şarkı Imdb Tuşlu Muzık 10 dalda Oscar Oskara Oskar aday olan yapım yönetim görüntü yönetimi efekt makyaj ve en iyi film dalları ödüle layık Slogan Aynı Adı Filmi Içindekiler ödül Kredi 2 Arka Plan 3 Yılında tarihî, yarı kurgusal film rekora imza PEMBEPANTER Filmler Cizgi Anime Animasyon karton Çoçuk Sevilen Bölüm Komedi gülünç
PEMBE PANTER Sinema Film Jenerik Müzikleri Piyano
PEMBE PANTER Sinema Film Jenerik Müzikleri Piyano Keman Düet Çizgi Film Düet Yaylı Enstrümanı Aleti Çalgı Violin Yabancı Komik Gülünç Güldürü Tema Oscar Dizi Piano Enstrümantal Fon Müziği İngilizce Türkçe Çeviri Çizgileri Çizgifilm Pink Panther Pempe Panteri Fransız Polis Müfettişi Dizi Tv Komedi Filmleri Serisi İlk Film Bu Sonra Devam Sevimli İlgi Üzerine Peter Sellers Kolaj Filmi Temas Eden Filmler Çocuk Dizisi Ait Bilgi Fransız Polis Caz Jazz Piano Yaylı Çalgı En iyi Güzel Animasyon soundu Anime Karton piamo music akustik sound

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS