Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Piano Music AH YALAN DÜNYADA Neşet Ertaş Piyano Bağlama Solo Sound Yalancı Dünya Diziler Dizi Saz Tü

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Türküleri Bağlama ve Piyano Tuşları ile Hiç Dinlediniz mi?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Ah Yalan Dünyada (Neşet Ertaş Türküsü) - YouTube " Türküsünü Piyano Armonisi Düzeledi, Çok Sesli Armoni ile Piyano Çaldı ve Söyledi.
Bağlama Üstadımız ve Solist; ECE YILDIRIM Sesi ile Ona Eşlik Etti.
Türk Halk Türkü Bağlama Sazı ve Piyano Serisi: 3
Çok Sevilen Türküleri Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Kıymetli Eleştirileri ve Yorumları Merak ile Bekliyorum.
Lütfen Yazarak ve Beğenerek Bana Destek Verin


Ah Yalan Dünyada Neşet Ertaş Türküsü YouTube

Piyano Bağlama Saz Düeti Yalan Dünya Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Bölüm Ah Yalanlar Dünyası Neşet Ertaş Dailymotion video Hikaye Orhan Hakalmaz Etkin Salonu Merkezi Anonim
yalan dünya dizisi neden bitti

Bu ülkede onu kıskanmayan var mıdır bilmiyorum. Gülse Birsel hepimizin kahramanı. Herkesi cuma akşamları ‘Yalan Dünya’ ile televizyonun karşısına kilitledi. O kadar ki, bu konudaki yeteneğini kabul ettik. Katılana kadar güldük, esprilerini, yarattığı tipleri birbirimize anlattık, hayatımıza geçirdik. Tek bir diziyle 10’a yakın karakter yarattı, hepsi kendi çapında fenomen oldu.

Gülse’yi dizi devam ederken yakalayamadım, kısmet bugüneymiş. Onun meşhur ettiği Bodrum Bitez Dondurmacısı’nın önünde buluştuk. Uzun süredir görüşemediğimiz için uzun oldu röportaj. İki gün daha devam edecek...

Müthiş bir iş yapıyorsun! Bu kadar sıkıntılı bir dönemde bu ülkeyi güldürüyorsun. Üstelik, mizah erkektir anlayışına da meydan okuyorsun. Bu durumun sana yüklediği sorumluluğun farkında mısın?
- Değilim galiba! Çok sorumlu hissedersem, kendimi kadın hareketi veya bir sanat akımının temsilcisi gibi görürsem, ağırlaşıp komedi yazamayabilirim. Bence sen de uyandırma beni!

Alçakgönüllülük bir tarafa, Türkiye’yi güldüren kadınsın. Mizahçı erkekler seni kıskanmıyor mu?
- Yok canım, çoğu arkadaşım zaten. Mizahçılar arasında, belki de az sayıda olduğumuz için, ‘biz bir takımız’ anlayışı hakim. Bir avuç insanız, bizi koruma altına almalılar! Bu yüzden aramızda sempati var. Gizli gizli haset edip, evde küçük Gülse bebeklerine iğneler batıran varsa onu bilemem!

Kulağına gelen dedikodular, çamur atmalar yok mu peki?
- “Tek başına yazmıyormuş, 20 kişilik gizli ekibi varmış!” gibi şeyler... Ya da “Bu hikâye, falan hikâyeye benziyor, orada da adamın genç sevgilisi vardı. Kesin oradan apartmış” diyenler oluyor. Geçen gün sanatsal hırsızlık iddialarıyla dalga geçen bir haberde, “Yalan Dünya’ çok güzel ama senaryosu ‘Avrupa Yakası’ zamanında gelmiş Gülse’ye. O da oradan alıp yazmış diye iddia ediliyor!” şeklinde bir cümle okudum! Nereden gelmiş, kim yazmış, kim göndermiş belli değil. Allah’tan yazdığım senaryoları notere tasdik ettiriyorum.

Komikmiş...
- Daha komiği de var: Bir-iki sene önce İzmir’den bir adam çıktı, avukatlar tutmuş, Sütçüoğlu Apartmanı, onların apartmanıymış. O apartmanda yaşayanlar, ‘Avrupa Yakası’ karakterleriymiş, Burhan da komşusuymuş, onlara telif ödemem için bana dava açacakmış! Bu kadar delinin arasında, hangi dedikoduyu, çamur atmayı ciddiye alayım ki?

YALAN DÜNYA’DA HERKES BAŞROL

Star yaratmak çok zor bir olay. Sen var olan starlara taze kan verdiğin gibi, fazla bilinmeyen insanları da starlaştırıyorsun. Bir formülün var mı?
- Formülü: İyi oyuncuya, doğru rol. Allah’a şükür Türkiye’de iyi oyuncu sıkıntısı yok. Çünkü okulları var, devletin, belediyenin tiyatroları var. En azından şimdilik! İleride o da olmazsa, bittik zaten! Yıllarca iyi-kötü oyunlar oynanmış, oyuncular yetişmiş, hocalar yetişmiş, taşraya tiyatro gitmiş. Onları seyreden meraklı çocuklar oyuncu olmaya karar verip konservatuvarlara girmiş. Bizimki gibi bir ülkede Diyarbakır’da, Erzurum’da, Malatya’da tiyatro olup oralı bir gencin 3-5 liraya tiyatro seyredebilmesi, bu memleketin vatandaşına yaptığı gelmiş geçmiş en olağanüstü hizmetlerden biri. Şimdi vergisini verdiğimiz o hizmet, bizden geri alınmak üzere, kimse farkında değil
Ah Yalan Dünyada PİYANO BAĞLAMA Saz Yalancı Dünya Diziler Dizi Kanal D İzle Müzikleri Müziği Özet Bölüm Ah Yalanlar Dünyası Neşet Ertaş Dailymotion Video Hikaye Orhan Hakalmaz Etkin Salonu Merkezi Anonim Ana Sayfa Forum Diziler Dizi Dünyası Yayın Akışı Anket Oyuncular Seri Tv Arşivi Çok Pek Yakında Yazar Fragmanı D Cıngıl Özeti Konu Resim Televizyon Tv Musiki Jenerik Güneş İzle Beyaz Cam İletişim Contact Us Sayfa Yeni Bölüm İzlenen Ah
Piano Music AH YALAN DÜNYADA Neşet Ertaş Piyano Bağlama Solo Sound Yalancı Dünya Diziler Dizi Saz Türkü Kırşehir Yöre Beste Dizi Tv Senaryo Roman Kurumsal Bilgi Künye Orjinal Dizi Film Müziği Sezon Finali Bolum Fragmanı D Cıngıl Özeti Konu Resim Reklam Özet Ana Kitap Fon Dizisi Ana Esas Film Müzikleri Eğlence Televizyon Dinle İzle Trt Trt Net Anasayfa Dinle İzle Web Site Tüm Diller Kelime Cümle Metin Çevirisi Yapabilir Sözlük Cümle Çeviri Kelime Çevir Nedir Ne Demek Com Dizi Televizyon Tv Musiki Jenerik Güneş İzle Beyaz Cam Yeni Bölüm İzlenen Gönder

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS