Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

SECRET GARDEN Enstrümental Müzikler SİHİRLİ KEMAN

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

SECRET GARDEN - SİHİRLİ KEMAN En güzel Enstrümental Fon Müzikleri En sevilen Yabancı Popüler Slow Şarkılar- Yabancı Ünlü Muhteşem Unutulmayan Sözsüz Melodiler
Yabancı Enstrumantal Hafif Slow Dinlendirici Ezgiler Dzizis: No 11
SECRET GARDEN - SİHİRLİ KEMAN Müziklerini Solo Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " SECRET GARDEN - SİHİRLİ KEMAN " Slov Hafif Müzik şarkısını Piyanoda Solo Çaldı. Piyaniste Arka Fon da Sinevizyon ile Resimli Görüntüler Ona Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Ünlü ve Sevilen SECRET GARDEN - SİHİRLİ KEMAN Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
SECRET GARDEN - SİHİRLİ KEMAN Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Çok sevdiğim Bu harika Melodiyi size Piano Solo İcra etmeye Çalıştım. Bu muhteşem ezginin Nota Yazımı Sihirli Keman’ a aittir.
“Sihirli Keman “Senelerdir çok sevdiğim ve takdir ettiğim DersimizMüzik Web sitesi sahibi ve moderatörü’ dür,
Sihirli Keman Türk Müzik Endüstrisine ve Eğitimine Çok katkı veren Bir Öğretmendir, Kendisine Buradan Teşekkür ediyorum.
Literatürlerde Araştırma yaptığımda Secret Garden (Gizli Bahçe) olarak aynı zamanda diğer bir eser daha var olduğunu gördüm..
“Songs From A Secret Garden” albümü Çok Ünlü ve güzeldir. Derin ve melodik klavye - piyano melodilerinin üzerine çalınan duygusal kemanın beraber oluşturduğu melankolik, hüzünlü müzik, Secret Garden’in tipik tarzını tanımlar. Zaman zaman devreye giren obua ve flüt melodileri şarkılarda tipik armoni derinliğini tamamlar. Secret Garden parçalarının çoğunda söz yoktur, Çok Özel bir dinlendirici ,büyüleyici melodi vardır.
Secret Garden (Gizli Bahçe), Norveç’li bir kompozitör piyanist Rolf Lovland ve İrlanda’lı kemancı Fionnuala Sherry tarafından 1994’te kurulmuş 3 üyeli, Norveçli bir gruptur.
1995’te yapılan 40. Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Nocturne” isimli şarkının Norveççe versiyonunu ( o yıllarda dil serbestliği yoktu ) seslendirerek, 140 puanla 1. Olmuştur. Bu Bu Süper Parçayıda Sizi için Piyano ile icra ettim.
Bu Videoyuda gelecek hafta yayınlayacağım. İzleyebilirsiniz. Hangisi daha güzel Siz karar verirsiniz.
19 SECRET GARDEN En güzel Enstrümental Fon Müzikleri SİHİRLİ KEMAN Yabancı Enstrumantal Hafif Slow Dinlendirici Pop Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Şarkı Eser Gizli Gizem Gizemli Bahçe Magic Violin Yaylı Enstrüman Çalgı Fan Müzikler Karaoke Ezgi Slov Sözsüz Melodi Ezgisel Melodik Melodisel Rahatlatıcı En Güzel Yavaş Huzurlu Rahat Yemek Fan Müziği HAFİF MÜZİK Piyano Eser Çalgısal Şarkı Eser Piyanist Genç Karoke Senfonik Orkestra Yabancı Pop Piano Solo Akustik Piyanist Sound Müzik Şarkı Eser Çok İlgi Gördü Giriş Müziği Jenerik Sanatçı Albüm Çıkış Tarihi Film Cover Sound Eser
SECRET GARDEN Enstrümental Fon Müzik SİHİRLİ KEMAN
Secret Garden Enstrümental Müzikler Sihirli Keman En Güzel Yabancı Enstrumantal Hafif Slow Dinlendirici Pop Piyano Solo Akustik Piyanist Solo Sound Müzik Şarkı Eser Gizli Gizem Gizemli Bahçe Magic Violin Yaylı Enstrüman Çalgı Fan Müzikler Karaoke Ezgi Melodik Nota Yazımı Sihir Kemanı Kemancı Kayıt Mesajlar Şehir Yurt Dışı Web Sitesi Müzik Öğretmeni Dersi Müzik Dersimiz Müzikleri Hoca Çok Mistik Veya Hüzünlü Temaları İşler Çok Sevdiğim Bu Harika Size İcra Etmeye Muhteşem Ezgi Nota Yazımı Dersimiz Müzik Web Sitesi Sahibi Moderatörü Sihirli Flut Fülüt Türk Müzik Endüstrisi Eğitimi Çok Katkı Veren Bir Öğretmen Kendisi Teşekkür Flüt Flut Yaylı Yaylılar Enstrümanları Çalgı Cinsiyet Durumu Offline Tarih Mesaj Konusu Dersimizmüzik
Fan Müziği Hafif Müzik Piyano Eser Çalgısal Şarkı Eser Piyanist Genç Karoke Senfonik Orkestra Yabancı Pop Piano Solo Akustik Piyanist Sound Müzik Şarkı Eser Çok İlgi Gördü Giriş Müziği Jenerik Sanatçı Albüm Çıkış Tarihi Film Cover Sound Eser

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS