Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Sinema MÜZİKLERİ - JENERİK Müziği FİLM Ünlü Muhteşem Imperial March İ

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Yıldız Savaşları Star Wars 7 Ana Tema Müziği - Yabancı Sinema JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Ünlü Muhteşem Soundtrack Müzik
Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Star Wars Dizisi Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Kuyruklu Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Star Wars Dizisi" Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Formu ile Piyanoyla Çaldı.
Piyaniste Arka Fonda projeksiyon ile muhteşem Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini çok seveceksiniz.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.
Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Star Wars Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Geç olsun da güç olmasın diyelim. Star Wars hayranları olarak 32 sene bekledik, ve sonunda baştan sona heyecanlandıran, nefes kesen, yaratıcı, yetenek dolu, ve her anlamıyla harikülade bir Star Wars filminin vizyona girmesine şahit oluyoruz. On sene önce biten, George Lucas’ın kontrolü altında yaratılan prequel üçlemesi, her ne kadar teknik olarak Star Wars havasını, teknolojisini, karakter arketiplerini seyirciye sunmuş olsa da yaratıcılık, hikaye, ve kinetik görsellikler bakımından sınıfta kalıyordu.
Ta kariyerinin başından beri yönetmenlikten pek haz almadığını itiraf etmiş olan Lucas, sıra prequel’lara geldiğinde belki de kendi prodüksiyon stüdyosu Lucasfilm’in imparatoru olarak yavan ve enerjisiz bir yönetim sunmak yerine, bu efsane serinin kontrölünü orjinal üçleme ile büyümüş yeni yeteneklere verseymiş daha hayat dolu bir üçleme çıkarabilirdi.
Disney, Lucasfılm’in bütün haklarını satın aldıktan sonra Lucas’ın 16 yıl önce vermiş olması gereken kararı veriyor, ve yeni jenerasyon sinemacılar/hayranların Star Wars mitolojisi ile neler yapabileceğini merakla beklenen Star Wars: Güç Uyanıyor ile gösteriyor. Bölüm VII, VIII, ve IX’dan oluşacak bu yeni üçleme, eğer yönetmen Abrams’ın yarattığı süper başlangıcı takip ederse, Star Wars hayranlarına emin ellerde olduğumuzu temenni edebilirim.
‘Spoiler’ları bırakın, filmin genel hikayesi ve ana karakterleri hakkında bile olabildiğince detaya girmemeye çalışacağım. Abrams ve ekibi, Güç Uyanıyor’un görsel havasını betimleyen, ama hikayesini açıklamayan fragmanlarla internette her popüler kültüre bağlı sırrın hemen bozulduğu günümüzde mucizevi bir gizem yaratmayı başardılar. Vizyon tarihine bu kadar az vakit kalmışken yeni Lucasfilm’in saklamayı başardığı hikayeyi ve sürprizleri bozmak bana kalmamalı.
Hikaye bakımından Güç Uyanıyor, bir bakıma orjinal üçleme ve yeni üçleme arasında bir köprü görevi görüyor. Jurassic World gibi nostalji pornolarındaki ‘Sırf seyircinin ilk filmlerde sevdiği elementlere göndermede bulunarak parayı koparalım’ tarzı sinik bir yaklaşım yok Abrams’ın Star Wars’unda.
Evet, hikaye neredeyse adımı adımına ilk Star Wars filmi A New Hope’u takip ediyor: Bu sefer adı First Order olan yeni İmparatorluk bir droid’in içinde saklanmış olan önemli bilgilerin peşinden gidiyor,gibi unutulmuş bir çöl gezegeninde yaşayan mütevazi bir karakter ’ şablonunu takip ederek Güç’le olan bağını keşfediyor, Han Solo tarzı bir karakter hikayeye bencil motivasyonlarla başlamasına rağmen evrende bir değişiklik yapabileceğinin farkına varıyor vs... Ve evet, eski Death Star’dan on kat büyük yeni bir Death Star bile var.
Sıra teknik tarafa geldiğinde, oyuncuları yeşil perde önünü koyup her sahneyi banal uzun çekimlerle yaratan prequel’lara kıyasla bariz bir görsel yaratıcılık dopingi var Güç Uyanıyor’da. Gerçek mekanlar ve CGI elementler arasında muazzam bir bileşim yaratılmış. Savaş sahneleri boyunca karakterlerin uzun planlarla gerçek mekanlarda koşturmasını izlemek orjinal üçlemenin cazibesini yeniden yakalattırıyor. Pratik kuklalar ve CGI animasyonu bir araya getirerek yaratılan yaratıklar ise prequel’lara kıyasla daha gerçekçi bir havaya sahip.
Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Sinema MÜZİKLERİ - JENERİK Müziği FİLM Ünlü Muhteşem Imperial March İmparator Marşı Şarkısı Soundtrack Müzik Star Wars Ana Müthiş Tema Yabancı Sinema Film Müzikleri Stars Wars Soundtrack En İyi Movie Unutulmaz Film Müziği Şarkı Starwar Son Ses Yabancı Fragmanlar Facebook Paylaş Ekle Vizyon Tarihi 2016 Yapımı 2015 ABD Tür Bilim Kurgu Aksiyon Fantastik Süre Oyuncular Senaryo Yapımcı Diğer Adı Favori Kullanıcı Filmi Film Özeti Seri Son Filmleri Beyazperde Jedi Yedi Yıl Sonra Aynı Seride Filmler Yıldız Savaşlar Bölümü Yeni Son Bir Umut

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS