Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

VEYSEL KARANİ Sinema Müzikler Yeşilçam Dini Film

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

VEYSEL KARANİ Ana Tema Türk Sinema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Ünlü Muhteşem Dini Müzikler
VEYSEL KARANİ Dini Yeşilçam Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ve Kemence ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " VEYSEL KARANİ " Yerli Sinema Dizi Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı.
En Güzel ve beğenilen İslam Dini Film Tema Müziği.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
VEYSEL KARANİ Sinema Müziğini Büyük Çok Yönlü Sanatçı Dursun Ali Erzincanlı Besteledi.
Film Müziği Çok Muhteşem. Müziğin Duygu Ve Ezgisi İnsanın İçini Eritiyor. Böyle Müthiş, Kaliteli Türk Film Müzikleri Çok Ender Oluyor. Çok Güzel Senaryo, Kurgu, Oyunculuk, Çekim. Film Müziği İle Herşeyi İle On Numara. Emeği Geçen Herkese Teşekkürlerimizi Sunarız.

VEYSEL KARANİ Sinema Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Veysel, Karen köyünde güttüğü develer için ücret bile istemeyen, çobanlık yapan garip biridir. Sessiz, dostları arasında yalansız, dolansız bir hayat sürmekte, ıssız vadilerde, kaya kovuklarında ibadet eden Veysel’e insanlar divane gözüyle bakmaktadır. Veysel’in yaşlı, kör ve kötürüm birde annesi vardır. Veysel Annesine bebek gibi bakmakta, bir sözünü iki etmemektedir. Gelgelelim Veysel’in yüreği tek bir arzuyla yanmaktadır; Hazreti Peygamber’i bir kereliğine bile olsa gidip görebilmek ve sohbetinde bulunabilmek. Ve gün gelir Peygamber Efendimizin hasreti içinde kor olur, ciğerini yakar. Resulullah aşkıyla ağlar, ağlar… Fakat annesi Veysel’in bu uzun ve büyük hasret yolculuğuna razı değildir. Annesinin sözünden hiç çıkmayan ve çıkmayacak olan Veysel hazretleri Künye Yönetmen Nazif Tunç Senaryo Mehmet Uyar Görüntü Yönetmeni Mehmet Demirhan , Hüseyin Özşahin Süre 100 dk Tür Biyografi, Dini, Dram Özellikler 16 mm Ülke Türkiye Çoban, Çöl, Hırka, Tv Filmi Daha Fazlası şeriatı 58 VEYSEL KARANİ Full Dini Yeşilçam Sinema Dursun Ali Erzincanlı Uveys El Karni Turk Türk Yerli Derece Piyano Klasik Kemence Piano Dini İslami Film Sinema Dizi Müzikleri Musiki Şarkı İlahi Fon Enstrümantal VEYSEL KARANİ, Yeşilçam Sinema, Müzik, Dini Film Müziği, Sinema, Dursun Ali Erzincanlı, Uveys El Karni ,Turk Türk Yerli Derece Piyano Piano Dini İslami Dizi Müzikleri Musiki Şarkı İlahi Fon Enstrümantal Ana sayfa Hayat Menkibe Sual Cevab Kitap Sesli Yayın Diğer Eser Derlenmiş Tam Sadece Ara Video Galeri Filmleri Karan Evliya Yolu müziksiz İlahiler Bu Başlık Dinleri Full İzle Kategori İzleme Etiket camii Ana Sayfa Hakkı Mobil Linkler MP3 TV Kıble Şiirler E kart Soru Üyelik Dinler VEYSEL KARANİ Sinema Müzikleri Yeşil çam Dini FilmJenerik Müziği cevap Dizi Film Enstrümantal Müzikler

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS