Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Yann Tiersen AMELİE Yabancı Sinema Film Müzikleri

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Yann Tiersen AMELİE Sinema Film Müziği -Soundtrack Sinema Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Melodik Ezgisi
Sinema Filmi Film Müziklerini Piyano ve Klasik Kemence ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe "Yann Tiersen LA VALSE D'AMELİE " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstruman Klasik Kemençe ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
Yann Tiersen LA VALSE AMELİE Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Amélie (Özgün adı: Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain, Tr.: Amélie Poulain'in Masalsı Kaderi), Audrey Tautou’nun başrolünde olduğu, Jean-Pierre Jeunet filmi. Fransız yapımı bu romantik komedi, Jeunet ve Guillaume Laurant tarafından yazılmıştır. Montmartre’de geçen film, modern Paris hayatının idealize edilmiş, alaycı bir yorumudur.
Film Nisan 2001’de Fransa, Belçika ve Fransızca konuşulan batı İsviçre’de gösterime girmiş, pek çok film festivalinde yer almış ve ardından tüm dünyada sinema salonlarında izleyici beğenisine sunulmuştur.
Avrupa Film Ödüllerinde en iyi film ödülünü almış, ikisi En İyi Film ve En İyi Yönetmen dallarında olmak üzere dört César Ödülü almış, En İyi Senaryo dalıyla birlikte iki BAFTA Ödülü ile ödüllendirilmiştir ve Akademi Ödüllerine aday gösterilmiştir. Bunların dışında da pek çok ödülün sahibi olmuştur.
Hayatı, Prenses Diana’nın öldüğü gün değişmeye başlar. Haberlerden duyduğu şoku takiben yaşadığı bir dizi olay sonucunda, gevşemiş bir banyo fayansının arkasında, bir çocuğun yıllar önce saklamış olduğu metal bir kutu bulur ve bu kutunun sahibini aramaya başlar. Bu arayış içerisinde kendisiyle bir anlaşma yapar; eğer kutunun sahibini bulursa, hayatını iyiliğe adayacaktır.
Yann Tiersen (d. 23 Haziran 1970, Brest), deneysel, minimalist Fransız müzisyen, multi-enstrümantalist. Eserlerinde genellikle piyano, akordeon, keman ve ailesi, gitar kullanır. Bunların dışında toy piyano, carillon, banjo, mandolin, harpsikord, vibrafon, bas gitar ve melodika enstrumanlarını çalmakta ve müziğine yerleştirmektedir.
Eleştirmenler kendisini Erik Satie, Nino Rota ve the Penguin Café Orchestra gibi isimlerle bir arada anarlar. Pek çok ödül kazanan soundtrack albümleri dahil tüm albümleri BMG Music Publishing tarafından çıkarılmıştır.
Biyografi 36 Yann Tiersen LA VALSE D'AMELİE Yabancı Sinema Film Jenerik Müziği Ünlü Meşhur En iyi Güzel Tema JeneriğiPiano Ne Demek Notes Notalar Nota Not Sinema Film Müziği Jenerik Fransız Fransızca Theme Ana Tema Müzikleri Şarkısı Eseri Piyano Klasik Kemençe Düet Dizi Vals Amelie
Yann Tiersen AMELİE Yabancı Sinema Film Müzikleri
Yann Tiersen, Amelie, Yabancı Sinema Film Jenerik Müziği Ünlü Meşhur En İyi Güzel Tema Jeneriği Piano Ne Demek Notes Notalar Nota Not Sinema Film Müziği Jenerik Fransız Fransızca Ana Tema Müzikleri Şarkısı Eseri Piyano Klasik Kemençe Düet Dizi Eleştirmen Pek Çok Ödül Kazanan Soundtrack Dahil Tüm Albümleri Music Dağıtıcı Films Abd Cinsi Filmi Türü Romantik Komedi Renk Renkli Yapım Yılı Yapı Yıl Renk Renkli Biyografi Ana Sayfa Filmler Pek Yakında Beyazperde Eleştirileri Tüm Komedi Filmler Seans Haber

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS