Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

YENİ SENFONİK BESTE Işıkların Gölgesi GENÇ BESTEKAR: GÜNEŞ YAKARTEPE Gerçek Çok Sesli Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Yaptığım Enstrümantal Çok Sesli Besteleri Piyano Tuş ve Keman Sesleri ile Dinlediniz mi?. Bestelerimi Senfonik Armoni Formu ile Acaba Sevecek misiniz?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, "No 5 Ne İçindeyin Zamanın " bestesinin Piyano Notalarını yazdı, Polifonik Şekil ile Piyano çaldı ve Piyaniste Yaylı Enstruman Eşlik etti.
Yeni Enstrümantal Bestelerim Türk Sazları ile Düetleri Piyano Serisi: 9
Yeni besteleri Piyano ve Keman ile Dinleyince Umarım Güzel Bulursunuz, Umarım Hoşunuza Gider.
Genç Bestekar sizlerden Moral Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
Sevgi ve Saygılar...
Güneş Yakartepe hakında Bilgi
GÜNEŞ YAKARTEPE’ nin MÜZİK HAYATI;
Müziğe 10 Yaşında, İlkokul 4. Sınıfta İlk Müzik Dersine Giren Hocasının Yeteneğini ve Absolut Kulağını Keşfetmesi ile Başladı.
Evinde 110 Müzik Enstrümanı Olup, Çalgıları Oyuncağı Gibi Görmüş, Hobi Amaçlı Hocalarından Eğitimini Almıştır.
10 Yaşında, 10 Çalgı.
11 Yaşında 22 Çalgı,
12 Yaşında 65 Çalgı,
13 Yaşında 95 Çalgıyı Amatörce İcra Etmiştir.
13 Yaşında Annesinin Doğum Günü Hediyesi Olarak Aldığı, 110. Enstrumanı Olan Akustik PİYANO ile Çalgı Hobisine Son Vermiştir.
PİYANO Onun 110. ve Son Çalgısı Olmuştur. Piyanoda Karar Kılmış ve En Çok Bu Çalgıyı Sevmiştir. Piyano Güneşin Kaderini Değiştirmiştir.
Diğer Enstrümanlarını Kenara Koyarak Kendini İfade eden Piyanoda İlerlemeyi Kendine Hedef Seçmiştir.
Piyano ve 95 Enstrüman Videolarını YOUTUBE’de İzleyebilirsiniz.
e-mail : Yakartepe@gmail.com
www.Facebook.com/Piyano2
www.Facebook.com/GunesYakartepe
https://www.facebook.com/zerrin.yakartepe

73 Işıkların Gölgesi Gerçek Hakiki İki Çok Sesli Piyano ve Keman Düeti İkili En Güzel 2. Versiyon Sibelius Nota 2. Son Çalış Bestem No 8 Gy Genç Bestekar: Güneş Yakartepe Finale Nota yazım Programı Yazılım Amatör Beste İlk Versiyon El Yazması Nota 2 Piano 0 Işıkları Gölge Işık Işığı Amatör Yeni Beste Enstrümantal Son Rahatlatıcı Yumuşak Slow Fon Müzik Piano İlgi Besteci Gunes Düzenleme Aranje Besteler Yeni Piyano Piyanist Bestem Makam Bestesi Amatörce Yeniler Son Melodi Karaoke Ezgi Nota Güfte Şiir İnstrümantal Besteler Piyanoları Piyanist İki Üç ses Çoksesli Akustik Sound Soundu Yeni Senfonik Beste Işıkların Gölgesi Genç Bestekar: Güneş Yakartepe Gerçek Çok Sesli Piyano
Yeni, Senfonik, Beste, Işıkların Gölgesi, Genç, Bestekar, Güneş Yakartepe, Gerçek, Çok Sesli, Piyano,keman Hakiki İki Düeti İkili En Güzel 2. Versiyon Sibelius Nota Son Çalış No Gy Finale Nota yazım Programı Yazılım Amatör İlk Versiyon El Yazması Piano Işıkları Gölge Işık Işığı Enstrümantal Son Rahatlatıcı Yumuşak Slow Fon Müzik Piano İlgi Besteci Gunes Düzenleme Aranje Besteler Piyanist Bestem Makam Bestesi Amatörce Yeniler Son Melodi Karaoke Ezgi İki Üç ses Çoksesli Akustik Sound Soundu Facebook e mail posta sound, akustik,resital

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS